Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

Bestune Nat електричен автомобил за возрасни Нов автомобил Ефтина продажба на нов енергетски автомобил 2023 година

2.610.000ден
Артикал – АУТО – 229 Bestune Nat електричен автомобил за возрасни Нов автомобил Ефтина продажба на нов енергетски автомобил 2023

Chery Small Ant Mini Auto 55KW 408KM LHD Vehicle Electric Car

1.044.000ден
Артикал – АУТО – 233 Chery Small Ant Mini Auto 55KW 408KM LHD Vehicle Electric Car   Место на потекло:

E-Lavida

2.432.727ден
Артикал – АУТО – 183 E-Lavida Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: Униленд Боја: црвена, бела, црна, сива,

EB-HS- 380i – 2021 конкурентна цена Економски Електричен автомобил за возрасни

1.576.364ден
Артикал – АУТО – 214 EB-HS- 380i – 2021 конкурентна цена Економски Електричен автомобил за возрасни Состојба: Ново Управување: лево

EB-HS-380e – Автомобили со голема брзина и ABS / Airbag електричен автомобил

1.576.364ден
Артикал – АУТО – 203 EB-HS-380e – Автомобили со голема брзина и ABS / Airbag електричен автомобил Управување: лево Тип:

EB-HS-CS15

2.127.273ден
Артикал – АУТО – 167 EB-HS-CS15 Тип: лимузина Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EB-HS-E50

1.408.182ден
Артикал – АУТО – 170 EB-HS-E50 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на брендот: Everbright Големина на возило: 3569x1551x1540mm Име

EB-HS-EC180

1.637.273ден
Артикал – АУТО – 169 EB-HS-EC180   Тип: Купе Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~

EB-HS-EC36

2.035.455ден
Артикал – АУТО – 171 EB-HS-EC36 Тип: комбе Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301 ~ 400

EC6 EV

7.497.275ден
Артикал – АУТО – 178 EC6 EV Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: AWD NEDC Макс. Опсег: 601 ~

ER30, EB-HS-ER30 Manual

1.760.000ден
Артикал – АУТО – 172 ER30, EB-HS-ER30 Manual Тип: Електричен автомобил со погон на левата рака Менувач: автоматски Управување: Лево

EV CAR

2.414.545ден
Артикал – АУТО – 176 EV CAR Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 501 ~

EX5

4.123.636ден
Артикал – АУТО – 181 EX5 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: Униленд Боја: сива, сина, кафеава, црна,

FSC-WL – Wuling Hongguang мини EV литиум батерија електрични мини автомобили

810.909ден
Артикал – АУТО – 204 FSC-WL – Wuling Hongguang мини EV литиум батерија електрични мини автомобили Состојба: Ново Управување: лево

G-BENZ X8

980.000ден
Артикал – АУТО – 160 G-BENZ X8 Тип: џип Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 101 ~

G-SMART – Брзo испраќање Нов дизајн Еколошки 4 места Електрично возило Паметен електричен автомобил

796.365ден
Артикал – АУТО – 194 G-SMART – Брзo испраќање Нов дизајн Еколошки 4 места Електрично возило Паметен електричен автомобил Место

G-V7

1.193.636ден
Артикал – АУТО – 158 G-V7 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: GAIA Име на производот: Електричен автомобил

G-X8

1.010.000ден
Артикал – АУТО – 159 G-X8 Место на потекло: Шандонг, Кина Име на бренд: GAIA Име на производот: G-X8 Должина

GBZ-X8

980.000ден
Артикал – АУТО – 162 GBZ-X8 Тип: џип Менувач: автоматски Име: соларни електрични автомобили на полнење во автомобили Име на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top