Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

2021 Ултралесен велосипедски шлем Практичен за Велосипедизам – Прилагодлив Белегден шлем – Унисекс

3.405ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 005 2021 Ултралесен велосипедски шлем Практичен за Велосипедизам – Прилагодлив Белегден шлем – Унисекс Опис: Лесен

3 режими Велосипедско светло УСБ-ЛЕР со полнење на планински циклус, Предна / задна светилка водоотпорна

585ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 002 3 режими Велосипедско светло УСБ-ЛЕР со полнење на планински циклус, Предна / задна светилка водоотпорна

MACCE – електричен велосипед за возрасн

126.909ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 010 MACCE – електричен велосипед за возрасн Модел број = ТРН27  MACCE Максимална брзина = 30

Велосипедистички ракавици, Ракавици за велосипеди Анти-лизгачки шок, Комплетни спортски ракавици со половина прст за дишење

455ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 009 Велосипедистички ракавици, Ракавици за велосипеди Анти-лизгачки шок, Комплетни спортски ракавици со половина прст за дишење

Велосипедски јаглероден шлем Ultralight EPS + парче покритие MTB за велосипедска кацига, Интегрално обликувана велосипедска кацига

1.868ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 006 Велосипедски јаглероден шлем Ultralight EPS + парче покритие MTB за велосипедска кацига, Интегрално обликувана велосипедска

Водоотпорна светлосна ламба за предводени велосипеди со 5 LED светилки + Сет за задни безбедносни светилки

659ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 003 Водоотпорна светлосна ламба за предводени велосипеди со 5 LED светилки + Сет за задни безбедносни

Воздухопловска рамка за квалитет на Преголеми легури, Машки очила за сонце, Поларизиран дизајн, возачки очила за риболов, очила за сонце

518ден
Артикал – ОЧИЛА – 030 Воздухопловска рамка за квалитет на Преголеми легури, Машки очила за сонце, Поларизиран дизајн, возачки очила

Ден и Ноќ Наочари за возачи

541ден
Артикал – ОЧИЛА – 023 Ден и Ноќ Наочари за возачи Стил: очила Рамка материјал: Легура Оптички атрибут на леќи:

Екран на допир Зимски термални ракавици Велосипедизам ски кампување Планинарење трчање мотоцикл Унисекс ракавици водоотпорни со цел прст на големо

559ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 010 Екран на допир Зимски термални ракавици Велосипедизам ски кампување Планинарење трчање мотоцикл Унисекс ракавици водоотпорни

Екран на допир Зимски термални ракавици Велосипедизам ски кампување Планинарење трчање мотоцикл Унисекс ракавици водоотпорни со цел прст на големо

832ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 011 Екран на допир Зимски термални ракавици Велосипедизам ски кампување Планинарење трчање мотоцикл Унисекс ракавици водоотпорни

електричен велосипед за возрасни

92.600ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 009 електричен велосипед за возрасни Модел број = ТРН27 Максимална брзина = 30 – 50 км/h

Есенска и зимска професионална облека за планински велосипедизам

6.129ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 001 Есенска и зимска професионална облека за планински велосипедизам Описи Никогаш не држете се до кожата,

Зимски машки ракавици Топол екран на допир Спортски риболов Скијање Армиски велосипедски сноуборд нелизгачки Женски ракавици со патент

782ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 013 Зимски машки ракавици Топол екран на допир Спортски риболов Скијање Армиски велосипедски сноуборд нелизгачки Женски

Зимски спортски ракавици за скијање, ветроупорни водоотпорни за велосипед со доказ за ладење

850ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 006 Зимски спортски ракавици за скијање, ветроупорни водоотпорни за велосипед со доказ за ладење Department Name: Adult

Квадратни Отворени спортски очила за риболов Машки пајакови очила за сонце, спортски очила

818ден
Артикал – ОЧИЛА – 027 Квадратни Отворени спортски очила за риболов Машки пајакови очила за сонце, спортски очила =========================================================== Стара

Квалитетни супер ладни ракавици трајни во употреба

514ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 002 Квалитетни супер ладни ракавици трајни во употреба Опис Состојба: да освоиме топли пофалби од клиентите

Машко зимско термичко руно со Долги ракави за Велосипедизам Jersey Облека – ветроупорно

2.859ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 002 Машко зимско термичко руно со Долги ракави за Велосипедизам Jersey Облека – ветроупорно Описи термичко

Надворешни очила за возење за сонце и за риболов

745ден
Артикал – ОЧИЛА – 024 Надворешни очила за возење за сонце и за риболов Опис: * 1 Материјал: парче +

Нови класични очила за сонце Erika Designer Mirror, Мачкино Око Наочари за ѕвездени заштитни зраци, Очила за сонце UV400

545ден
Артикал – ОЧИЛА – 005 Нови класични очила за сонце Erika Designer Mirror, Мачкино Око Наочари за ѕвездени заштитни зраци,

Нови кошули со дишење за TLD мотокрос, тркачки мотор или велосипед, врвна спортска облека, костум за брзо сушење,

3.699ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 003 Нови кошули со дишење за TLD мотокрос, тркачки мотор или велосипед, врвна спортска облека, костум

ОЕМ велосипедска облека со рефлектирачки ленти за велосипедисти кои што носат женски шорцеви

4.360ден
Артикал – ВЕЛОСИПОБЛЕКА – 005 ОЕМ велосипедска облека со рефлектирачки ленти за велосипедисти кои што носат женски шорцеви Име на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top