Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам

3.430ден 2.970ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 004 100% водоотпорни раквици за зимски велосипедизам Карактеристики: 1. Погоден за секаков вид сцени, еден пар

2021 Висококвалитетни детски велосипедски нараквици со половина прст, дишечки против лизгање за спортско возење велосипед

528ден 457ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 008 2021 Висококвалитетни детски велосипедски нараквици со половина прст, дишечки против лизгање за спортско возење велосипед

2021 Ултралесен велосипедски шлем Практичен за Велосипедизам – Прилагодлив Белегден шлем – Унисекс

3.933ден 3.405ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 005 2021 Ултралесен велосипедски шлем Практичен за Велосипедизам – Прилагодлив Белегден шлем – Унисекс Опис: Лесен

3 режими Велосипедско светло УСБ-ЛЕР со полнење на планински циклус, Предна / задна светилка водоотпорна

676ден 585ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 002 3 режими Велосипедско светло УСБ-ЛЕР со полнење на планински циклус, Предна / задна светилка водоотпорна

AOSTIRMOTOR Електричен велосипед масна гума Електричен планински велосипед 4.0 26 инчен за плажа и снег Ebike 750W 48V 13Ah литиумска батерија

57.749ден 49.999ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 001 AOSTIRMOTOR Електричен велосипед масна гума Електричен планински велосипед 4.0 26 инчен за плажа и снег

L9 – 350W велосипед за возрасни Преклопен велосипед е велосипед IP54 70KM

53.477ден 46.300ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 011 L9 – 350W велосипед за возрасни Преклопен велосипед е велосипед IP54 70KM Модел број =

MACCE – електричен велосипед за возрасн

115.269ден 99.800ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 010 MACCE – електричен велосипед за возрасн Модел број = ТРН27  MACCE Максимална брзина = 30

SAMEBIKE – најевтината хидроулична сопирачка со голема моќност само-полнење, отстранлив електричен велосипед литиумска батерија

164.622ден 142.530ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 008 SAMEBIKE – најевтината хидроулична сопирачка со голема моќност само-полнење, отстранлив електричен велосипед литиумска батерија Модел

Велосипедистички ракавици, Ракавици за велосипеди Анти-лизгачки шок, Комплетни спортски ракавици со половина прст за дишење

404ден 350ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 009 Велосипедистички ракавици, Ракавици за велосипеди Анти-лизгачки шок, Комплетни спортски ракавици со половина прст за дишење

Велосипедски јаглероден шлем Ultralight EPS + парче покритие MTB за велосипедска кацига, Интегрално обликувана велосипедска кацига

2.158ден 1.868ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 006 Велосипедски јаглероден шлем Ultralight EPS + парче покритие MTB за велосипедска кацига, Интегрално обликувана велосипедска

Водоотпорна светлосна ламба за предводени велосипеди со 5 LED светилки + Сет за задни безбедносни светилки

761ден 659ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 003 Водоотпорна светлосна ламба за предводени велосипеди со 5 LED светилки + Сет за задни безбедносни

Воздухопловска рамка за квалитет на Преголеми легури, Машки очила за сонце, Поларизиран дизајн, возачки очила за риболов, очила за сонце

468ден 405ден
Артикал – ОЧИЛА – 030 Воздухопловска рамка за квалитет на Преголеми легури, Машки очила за сонце, Поларизиран дизајн, возачки очила

Возење велосипед Puntos Sport Open Air S Анти-лизгачки удари со уникатни ракави со половина прст

1.490ден 1.290ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 001 Возење велосипед Puntos Sport Open Air S Анти-лизгачки удари со уникатни ракави со половина прст

Ден и Ноќ наочари за возачи

800ден 630ден
Артикал – ОЧИЛА – 022 Ден и Ноќ наочари за возачи 1 Должина на очилата: 141 мм 2 Технологија на

Ден и Ноќ Наочари за возачи

1.122ден 883ден
Артикал – ОЧИЛА – 023 Ден и Ноќ Наочари за возачи Стил: очила Рамка материјал: Легура Оптички атрибут на леќи:

електричен велосипед за возрасни

110.366ден 95.555ден
Артикал – ВЕЛОСИПЕД – 009 електричен велосипед за возрасни Модел број = ТРН27 Максимална брзина = 30 – 50 км/h

Есенска и зимска професионална облека за планински велосипедизам

7.079ден 6.129ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 001 Есенска и зимска професионална облека за планински велосипедизам Описи Никогаш не држете се до кожата,

Зимски Машки / Женски модерни Топли спортски за на отворено Водоотпорни ветроупорни раквици за велосипеди, Мотоциклистички, за скијање

1.004ден 869ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 003 Зимски Машки / Женски модерни Топли спортски за на отворено Водоотпорни ветроупорни раквици за велосипеди,

Зимски спортски ракавици за скијање, ветроупорни водоотпорни за велосипед со доказ за ладење

820ден 710ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 006 Зимски спортски ракавици за скијање, ветроупорни водоотпорни за велосипед со доказ за ладење Department Name: Adult

Квадратни Отворени спортски очила за риболов Машки пајакови очила за сонце, спортски очила

559ден 448ден
Артикал – ОЧИЛА – 027 Квадратни Отворени спортски очила за риболов Машки пајакови очила за сонце, спортски очила ===================================== Стара

Квалитетни супер ладни ракавици трајни во употреба

727ден 629ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 002 Квалитетни супер ладни ракавици трајни во употреба Опис Состојба: да освоиме топли пофалби од клиентите

Класични поларизирани очила за сонце мажи / жени кои возат, квадратни рамки за очила за сонце, машки UV400 Gafas De Sol

472ден 409ден
Артикал – ОЧИЛА – 003 Класични поларизирани очила за сонце мажи / жени кои возат, квадратни рамки за очила за

Машки Очила за сонце за велосипедизам, машки очила за сонце, против експлозија, за возење на отворено, очила за сонце за велосипеди

289ден 250ден
Артикал – ОЧИЛА – 031 Машки Очила за сонце за велосипедизам, машки очила за сонце, против експлозија, за возење на

Машки унисекс вештачки кожни ракавици со половина прст Театарски панк-хип-хоп возење мотоцикл

318ден 275ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 007 Машки унисекс вештачки кожни ракавици со половина прст Театарски панк-хип-хоп возење мотоцикл Опис: Карактеристики: 100%

Машко зимско термичко руно со Долги ракави за Велосипедизам Jersey Облека – ветроупорно

3.302ден 2.859ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 002 Машко зимско термичко руно со Долги ракави за Велосипедизам Jersey Облека – ветроупорно Описи термичко

Модерни отворено спортски ракавици за ветровити зимски денови за велосипедизам за мажи и жени, возење велосипед, Пешачење, Риболов, Скијачки ракавици

1.074ден 930ден
Артикал – РАКАВИЦИ – 005 Модерни отворено спортски ракавици за ветровити зимски денови за велосипедизам за мажи и жени, возење

Надворешни очила за возење за сонце и за риболов

387ден 335ден
Артикал – ОЧИЛА – 024 Надворешни очила за возење за сонце и за риболов Опис: * 1 Материјал: парче +

Нови класични очила за сонце Erika Designer Mirror, Мачкино Око Наочари за ѕвездени заштитни зраци, Очила за сонце UV400

461ден 399ден
Артикал – ОЧИЛА – 005 Нови класични очила за сонце Erika Designer Mirror, Мачкино Око Наочари за ѕвездени заштитни зраци,

Нови кошули со дишење за TLD мотокрос, тркачки мотор или велосипед, врвна спортска облека, костум за брзо сушење,

4.272ден 3.699ден
Артикал – ВЕЛОСИПОДЕЛО – 003 Нови кошули со дишење за TLD мотокрос, тркачки мотор или велосипед, врвна спортска облека, костум
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top