Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 комплет алати Алатка за стегање /секач на кабли/СОЛАР ПВ клучеви клуч алати за соларен систем

8.618ден
Артикал – КЛУЧЕВИ – 014 1 комплет алати Алатка за стегање /секач на кабли/СОЛАР ПВ клучеви клуч алати за соларен

10 kW ветер турбински генератор

1.414.000ден
Артикал – ВЕТЕРНИЦИ – 013 10 kW ветер турбински генератор Место на потекло: Jiangsu, Кина Име на брендот: Beigood Број

10 комплети Триаголна алуминиумска коса греда и триаголник заден зрак 550mm 100W 300W Соларен панел за монтирање на покрив за комбе

86.364ден
Артикал – АЛУМИНИУМСКИ ТРИАГОЛНИЦИ – 001 10 комплети Триаголна алуминиумска коса греда и триаголник заден зрак 550mm 100W 300W Соларен

10 парчиња/Дел од нерѓосувачки челик соларен PV кабел за штипка/стегач за жица за PV соларен кабел

432ден
Артикал – ФВ КАБЛОВИ ШТИПКИ – 004 10 парчиња/Дел од нерѓосувачки челик соларен PV кабел за штипка/стегач за жица за

100 комплети Триаголна алуминиумска коса греда и триаголник заден зрак 550mm 100W 300W Соларен панел за монтирање на покрив за комбе

702.479ден
Артикал – АЛУМИНИУМСКИ ТРИАГОЛНИЦИ – 003 100 комплети Триаголна алуминиумска коса греда и триаголник заден зрак 550mm 100W 300W Соларен

100 метри/ролна соларен PV кабел 4mm2 фотоволтаичен кабел, за PV панели Поврзување со UV одобрение

25.118ден
Артикал – КАБЛОВИ – 047 100 метри/ролна соларен PV кабел 4mm2 фотоволтаичен кабел, за PV панели Поврзување со UV одобрение

100 парчиња/Дел од соларни PV кабелски клипови/стегач со нерѓосувачки челик за соларна жица

3.618ден
Артикал – ФВ КАБЛИ ШТИПКИ – 001 100 парчиња/Дел од соларни PV кабелски клипови/стегач со нерѓосувачки челик за соларна жица

1000 парчиња штипка за заземјување за соларен систем за монтирање

76.145ден
Артикал – КЛИПОВИ ЗА ЗАЗЕМЈУВАЊЕ – 004 1000 парчиња штипка за заземјување за соларен систем за монтирање =============================================================== Стара Цена

1000V Solar Solar конектор за 4/6mm2 pv кабел

190ден
Артикал – КОНЕКТОР – 019 1000V Solar Solar конектор за 4/6mm2 pv кабел Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на

10KW ветерен соларен хибриден електроенергетски систем

4.415.273ден
Артикал – ХИБРИД СОЛАР СИСТЕМ – 006 10KW ветерен соларен хибриден електроенергетски систем Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top