Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

0,3мм / 0,32мм / 0,40мм / 0,45мм / 0,45мм / 0,50мм камени облоги на плочки за врзување

475ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 009 0,3мм / 0,32мм / 0,40мм / 0,45мм / 0,45мм / 0,50мм камени облоги на плочки

0,5 mm дебел поцинкуван челичен лим, брановиден лим поцинкуван

92.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 024 0,5 mm дебел поцинкуван челичен лим, брановиден лим поцинкуван Место на потекло: Шандонг, Кина Име

1000 грама квадратен метар дебелина на стаклена волна 70мм со алуминиумска изолација од 2мм

2.405ден
Артикал – Ст. ВОЛНА – 005 1000 грама квадратен метар дебелина на стаклена волна 70мм со алуминиумска изолација од 2мм

14 гаунг / галванизиран брановиден покривен лим / лимови за цемент

105.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 028 14 гаунг / галванизиран брановиден покривен лим / лимови за цемент Стандард: AiSi, ASTM, bs,

3Д тапети за декорација на ѕидот

48ден
Артикал – ГРАДМАТ – 033 3Д тапети за декорација на ѕидот Дебелина на панелот 5 мм Димензии = во ролна

3Д тапети за декорација на ѕидот

362ден
Артикал – ГРАДМАТ – 031 3Д тапети за декорација на ѕидот Дебелина на панелот 8 мм Димензии 60 х 60

3Д тапети за декорација на ѕидот

303ден
Артикал – ГРАДМАТ – 036 3Д тапети за декорација на ѕидот Дебелина на панелот 8 мм Димензии 50 х 50

3Д тапети за декорација на ѕидот

120ден
Артикал – ГРАДМАТ – 029 3Д тапети за декорација на ѕидот Дебелина на панелот 6мм Димензии 77 х 70 х

3мм до 20мм огноотпорна табла МГО / табла за магнезиум оксид / мго панел бела црна боја

1.550ден
Артикал – ГРАДМАТ – 084 3мм до 20мм огноотпорна табла МГО / табла за магнезиум оксид / мго панел бела

50мм челична изолација за зграда, кровен и ѕиден метал сендвич панел, јадро изолација плоча од стаклена волна

7.850ден
Артикал – Ст. ВОЛНА – 009 50мм челична изолација за зграда, кровен и ѕиден метал сендвич панел, јадро изолација плоча

Eastland Декоративна корниза со пена со полистирен за проширување

439ден
Артикал – ГРАДМАТ – 006 Модел – eastland EPS Опис на производот Истленд може да понуди широк спектар на високо

Fujian OBON 50mm Брза инсталација Лесна тежина Eps покрив сендвич панел / 60mm / 75mm.

1.730ден
Aртикал – ЕПСПАНЕЛ – 001 Fujian OBON 50mm Брза инсталација Лесна тежина Eps покрив сендвич панел / 60mm / 75mm.

Kебе за покрив со изолација од стакло волна од 16 кг / м3, покриено со церада

2.405ден
Артикал – Ст. ВОЛНА – 006 Kебе за покрив со изолација од стакло волна од 16 кг / м3, покриено

OBON брза конструкција EPS композитен ѕид од цементни плочи

3.150ден
Артикал – ГРАДМАТ – 079 OBON брза конструкција EPS композитен ѕид од цементни плочи Место на потекло: Фуџијан, Кина Име

Theo eps цемент сендвич панел

1.590ден
Артикал – ГРАДМАТ – 072 Theo eps цемент сендвич панел Гаранција: 1 година Услуга по продажба: Техничка поддршка преку Интернет

wmsk стаклена волна изолација ќебе ролна работилница покрив апсорбирање на звук од стакло стакло изоларна волна со бела фолија

375ден
Артикал – Ст. ВОЛНА – 003 wmsk стаклена волна изолација ќебе ролна работилница покрив апсорбирање на звук од стакло стакло

YX75-200-600

2.613ден
Артикал – ГРАДМАТ – 050 Модел – YX75-200-600 Висока градба со галванизиран челик за подови YX75-200-600 Кои се отворените внесени

YX76-305-915

1.427ден
Артикал – ГРАДМАТ – 049 Модел – YX76-305-915 Листови за обложување на галванизиран челик / метален под за високи згради

Z150g брановидни челични плочки отпорни на корозија обложени на цинк

237.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 021 Z150g брановидни челични плочки отпорни на корозија обложени на цинк Стандард: AiSi, ASTM, bs, DIN,

алузин галвалум челик Материјал и било каква боја на капак, челична плочка обложена во боја – BJKN-001CLASSIC

770ден
Артикал – ГРАДМАТ – 060 Модел – BJKN-001CLASSIC ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ алузин галвалум челик Материјал и било каква боја на

брановиден лим / лим од брановиден картон / лим од брановиден картон

120.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 029 брановиден лим / лим од брановиден картон / лим од брановиден картон Место на потекло:

Брановидни кровни лимови обложени со боја RAL 5001, челична плочка со дебелина од 1200 mm и 0,35 mm

168.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 023 Брановидни кровни лимови обложени со боја RAL 5001, челична плочка со дебелина од 1200 mm

брановидни покриви поцинкувани челични лимови

105.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 027 брановидни покриви поцинкувани челични лимови Стандард: AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, AISI, ASTM, BS,

брановидни покривни лимови зелен / галванизиран железен брановиден лим / галванизиран брановиден лим

120.000ден
Артикал – КЕРАМИДИ – 030 брановидни покривни лимови зелен / галванизиран железен брановиден лим / галванизиран брановиден лим Место на

Висококвалитетен систем за модуларен Ѕид Сендвич панел подготвен за цемент ZJT Eps

3.550ден
Артикал – ЕПСПАНЕЛ – 003 Висококвалитетен систем за модуларен Ѕид Сендвич панел подготвен за цемент ZJT Eps Гаранција: 2 години

Внатрешна декоративна Зидна постава Калциум силикатна табла

4.609ден
Артикал – ГРАДМАТ – 005 Модел – Eastland wall lining Неорганска плоча отпорна на силикон е нов вид на високо-цврста

галванизирани кровни нокти гумени кровни нокти

137.000ден
Артикал – ШТРАФОВИ – 001 галванизирани кровни нокти гумени кровни нокти Тип на стебло: мазен, спирален Стил на главата: Глава

Галванизирани структури Z Purlins, пурили за челична конструкција – Z 100-300

418ден
Артикал – ГРАДМАТ – 052 Модел – Z 100-300 1) Подготовка на материјал: Обично нашите стандарди за челичен материјал на

Градежни материјали ОБОН за недвижнини, панел за бетон од сендвич,

2.695ден
Артикал – ЕПСПАНЕЛ – 008 Градежни материјали ОБОН за недвижнини, панел за бетон од сендвич, Гаранција: 1 година Услуга по
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top