Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

2020 детектор за злато со ниска цена и висок квалитет, метал детектор T002 со баратели за злато

69.518ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 001 2020 детектор за злато со ниска цена и висок квалитет, метал детектор T002 со баратели

2021 Најдобра Индустриска директна цена MD-1008A Рачен дигитален LCD екран за злато Метал детектор

19.673ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 016 2021 Најдобра Индустриска директна цена MD-1008A Рачен дигитален LCD екран за злато Метал детектор Гаранција:

3000m долг опсег VR10000 подземно злато сребро Емералд Ruby Diamond метал детектор

95.018ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 037 3000m долг опсег VR10000 подземно злато сребро Емералд Ruby Diamond метал детектор Гаранција: 1 година

AKS висока чувствителност Метал Детектор долг опсег дијамант откривање на злато Пронаоѓач

56.836ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 023 AKS висока чувствителност Метал Детектор долг опсег дијамант откривање на злато Пронаоѓач Тип: Метал детектор

ATX580 Висока чувствителност на детектор под вода за злато

37.691ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 022 ATX580 Висока чувствителност на детектор под вода за злато Тип: Метал детектор Место на потекло:

CS-3D долг опсег метал детектор Подземна злато детекција Сребрена монета скенирање Проспекти

74.245ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 021 CS-3D долг опсег метал детектор Подземна злато детекција Сребрена монета скенирање Проспекти Тип: Метал детектор

Goldseekers F003 LCD дисплеј безбедносна инспекција археологија професионално богатство лов под земја злато метал детектор

67.891ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 008 Goldseekers F003 LCD дисплеј безбедносна инспекција археологија професионално богатство лов под земја злато метал детектор

Goldseekers MD-4090 Златен метал детектор де Метали

33.364ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 012 Goldseekers MD-4090 Златен метал детектор де Метали Гаранција: 1 година Тип: Златен детектор Прилагодена поддршка:

GTX4030 пренослив подземен метален детектор со висока чувствителност накит богатство злато метал откривање алатката метал пронаоѓач

16.036ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 025 GTX4030 пренослив подземен метален детектор со висока чувствителност накит богатство злато метал откривање алатката метал

GTX4080 Метал детектор Професионален водоотпорен подземен богатство Pinpointer Пренослив злато длабочина детектор

15.018ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 027 GTX4080 Метал детектор Професионален водоотпорен подземен богатство Pinpointer Пренослив злато длабочина детектор Тип: Метал детектор

GTX500 пренослив подземен златен метал детектор богатство монета скенер Metales detecteur

37.018ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 020 GTX500 пренослив подземен златен метал детектор богатство монета скенер Metales detecteur Тип: Метал детектор Место

GTX5030 Преносливо лесна инсталација Подземен метал детектор Висока чувствителност накит Богатство злато метал детектирање алатка

15.191ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 017 GTX5030 Преносливо лесна инсталација Подземен метал детектор Висока чувствителност накит Богатство злато метал детектирање алатка4

GTX5060 Пренослив метал детектор Подземен метал Детектор со Висока чувствителност за накит Богатство злато метал алатка за детекција

15.200ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 028 GTX5060 Пренослив метал детектор Подземен метал Детектор со Висока чувствителност за накит Богатство злато метал

MD-3010II Подземен метален детектор Пренослив висока чувствителност Злато посочување на злато копач Пронаоѓач на ловец на богатство

25.536ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 018 MD-3010II Подземен метален детектор Пренослив висока чувствителност Злато посочување на злато копач Пронаоѓач на ловец

MD6350 Подземен метал детектор злато копач ловец на богатство MD6350 Професионална опрема за детектирање,

40.800ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 031 MD6350 Подземен метал детектор злато копач ловец на богатство MD6350 Професионална опрема за детектирање, Тип:

Pointer Metal Detector Pro Супер скенер GP-pointerII означува златен копач во Градина што открива, водоотпорна со нараквица

3.555ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 080 Pointer Metal Detector Pro Супер скенер GP-pointerII означува златен копач во Градина што открива, водоотпорна

PQWT-TC1200 Подземниот детектор за вода 1500m Преносливо мапирање 3D слики Лесно Операција Подземен Длабоко Барај злато детектор

892.300ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 036 PQWT-TC1200 Подземниот детектор за вода 1500m Преносливо мапирање 3D слики Лесно Операција Подземен Длабоко Барај

T002 LCD екран злато детектор ниска цена и висок квалитет

87.482ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 007 T002 LCD екран злато детектор ниска цена и висок квалитет Гаранција: 3 години Тип: Голем

T2 Подземен метален детектор за злато Сребро Јуан бакар детектор богатство на отворено богатство детектор

77.609ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 024 T2 Подземен метален детектор за злато Сребро Јуан бакар детектор богатство на отворено богатство детектор

VR9000 2 километри долг опсег подземен злато сребро бакар олово лимен дијамантски метал детектор

85.845ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 039 VR9000 2 километри долг опсег подземен злато сребро бакар олово лимен дијамантски метал детектор Гаранција:

Гарет детектор за метал златен иглички подземен иглички покажувач за сите копачи за монети, тестер за детекција

4.373ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 078 Гарет детектор за метал златен иглички подземен иглички покажувач за сите копачи за монети, тестер

Детектор за метал од долг дострел EPX-10000 50M Подземен златен богатство Пронаоѓач

139.264ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 040 Детектор за метал од долг дострел EPX-10000 50M Подземен златен богатство Пронаоѓач Гаранција: 1 година,

Долготрајно професионално злато сребро бакар Калион дијамант метал детектор VR3000 Добар партнер за богатство Хантер

122.455ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 026 Долготрајно професионално злато сребро бакар Калион дијамант метал детектор VR3000 Добар партнер за богатство Хантер

Златен метал детектор АКС Плус повисоки перформанси скенирање Пронаоѓач за злато сребро бакар дијамант

46.200ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 038 Златен метал детектор АКС Плус повисоки перформанси скенирање Пронаоѓач за злато сребро бакар дијамант Вистинскиот

злато метал детектор

25.482ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 010 злато метал детектор Гаранција: 1 година Тип: Златен детектор Прилагодена поддршка: OEM Место на потекло:

Индустриски метални детектори Подземнo злато Детектор Цена за мали грутки, метален детектор Злато водоотпорен Барај серпентина

63.282ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 004 Индустриски метални детектори Подземнo злато Детектор Цена за мали грутки, метален детектор Злато водоотпорен Барај

Најдобар квалитет по фабричка Цена Пронаоѓач на злато метал детектор

57.727ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 015 Најдобар квалитет по фабричка Цена Пронаоѓач на злато метал детектор Гаранција: 3 години Тип: Подземен

Ниска цена со висок квалитет детектор де Металс Invenio злато метал детектор скенер

26.391ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 011 Ниска цена со висок квалитет детектор де Металс Invenio злато метал детектор скенер Гаранција: 1

Нов оригинален со евтини цени Goldseekers MD-770 индустриски злато метални детектори

15.918ден
Артикал – ДЕТЕКТОР – 013 Нов оригинален со евтини цени Goldseekers MD-770 индустриски злато метални детектори Гаранција: 1 година Тип:
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top