Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

H12 Авионско фотографирање Беспилотно летало 4K HD камера висина Држи FPV далечински управувач играчки квадкоптер за почетници

35.600ден
Артикал – ДРОН – 010 H12 Авионско фотографирање Беспилотно летало 4K HD камера висина Држи FPV далечински управувач играчки квадкоптер

H13 Mini Folding RC Drone Quadcopter Aircraft Alitutde Hold WIFI Transmission Aerial Remote Control Aircraft

30.000ден
Артикал – ДРОН – 009 H13 Mini Folding RC Drone Quadcopter Aircraft Alitutde Hold WIFI Transmission Aerial Remote Control Aircraft

KAIONE Drone 8K HD механичка 3-оска Гимбал двојна камера 5G WiFi GPS Фотографија квадкоптер без четкички без мотор

42.900ден
Артикал – ДРОН – 003 KAIONE Drone 8K HD механичка 3-оска Гимбал двојна камера 5G WiFi GPS Фотографија квадкоптер без

S001GPS-1080P, S001 follow me drone

35.200ден
Артикал – ДРОН – 005 S001GPS-1080P, S001 follow me drone Пол: Унисекс Место на потекло: нула, Гуангдонг, Кина Име на

Нов мини дрон S601 со камера за беспилотно летало за деца 4k

34.200ден
Артикал – ДРОН – 008 Нов мини дрон S601 со камера за беспилотно летало за деца 4k Сертификација: ce, ASTM,

Нов мини дрон S602 со камера за беспилотно летало за деца 4k

23.300ден
Артикал – ДРОН – 007 Нов мини дрон S602 со камера за беспилотно летало за деца 4k Сертификација: ce, ASTM,

Нов мини дрон S603 со камера за беспилотно летало за деца 4k – НАЈПРОДАВАН МИНИ ДРОН НА БУДОШОП

22.600ден
Артикал – ДРОН – 006 Нов мини дрон S603 со камера за беспилотно летало за деца 4k – НАЈПРОДАВАН МИНИ
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top