Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

ELES-12J Кинески вилушкар 1200kg висина 3M-3,5M воки електричен сложувач за магацин 2022 година

335.273ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 015 ELES-12J Кинески вилушкар 1200kg висина 3M-3,5M воки електричен сложувач за магацин 2022 година Применливи

ELES-15J Кинески вилушкар 1500kg висина 3M-3,5M воки електричен сложувач за магацин 2022 година

352.182ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 016 ELES-15J Кинески вилушкар 1500kg висина 3M-3,5M воки електричен сложувач за магацин 2022 година Применливи

HG – Нов енергетски електричен виљушкар со четири тркала 2T/3T Ride-on Vi/klift Хидраулично ракување со сложувач

579.150ден
Артикал – ВИЉУШКАР – 018 HG – Нов енергетски електричен виљушкар со четири тркала 2T/3T Ride-on Vi/klift Хидраулично ракување со

NM-LD10 – Кинески мини виљушкар електричен виљушкар со евтина цена

657.327ден
Артикал – Ел.ВИЉУШКАР – 005 NM-LD10 – Кинески мини виљушкар електричен виљушкар со евтина цена Применливи индустрии: фарми, домашна употреба,

NM-LD20 – Кинески мини виљушкар електричен виљушкар со евтина цена

765.000ден
Артикал – ВИЉУШКАР – 006 NM-LD20 – Кинески мини виљушкар електричен виљушкар со евтина цена Применливи индустрии: фарми, домашна употреба,

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 0,75 тон со добра цена

657.327ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 005 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 0,75 тон со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 1 тон со добра цена

910.145ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 006 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 1 тон со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 1,5 тон со добра цена

927.000ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 007 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 1,5 тон со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 2 тони со добра цена

960.709ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 009 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 2 тони со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 2,5 тони со добра цена

977.564ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 010 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 2,5 тони со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 3 тони со добра цена

994.418ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 011 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 3 тони со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 3,5 тони со добра цена

1.011.273ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 012 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 3,5 тони со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 5 тони со добра цена

1.028.127ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 013 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 5 тони со добра цена

Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 7 тони со добра цена

1.044.982ден
Артикал – Ел. ВИЉУШКАР – 014 Вилушкар Хитоп Кина – Вилушкар со електрична батерија од 7 тони со добра цена

ефтина цена 3 тон електричен виљушкар за кревање фабрички транспорт машина

1.164.000ден
Артикал – ВИЉУШКАР – 017 ефтина цена 3 тон електричен виљушкар за кревање фабрички транспорт машина   Применливи индустрии: Продавници
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top