Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

4YZ-3A – Комбајн за ориз Мини жетвар за жито косечадора Moissonneuse Batteuse de Riz Машина за берба на пченичен ориз

3.380.000ден
Артикал – КОМБАЈН – 003 4YZ-3A – Комбајн за ориз Мини жетвар за жито косечадора Moissonneuse Batteuse de Riz Машина

4YZP-2 – Машина за жетва на пченка Комбајн за пченка

1.586.000ден
Артикал – КОМБАЈН – 001 4YZP-2 – Машина за жетва на пченка Комбајн за пченка Состојба: Ново Моќност на тракторот

EX-4YZQ-4A – Машина за берење пченка во 3 редови

16.380.000ден
Артикал – КОМБАЈН – 002 EX-4YZQ-4A – Машина за берење пченка во 3 редови   Состојба: Ново Моќност на тракторот

HG-CL – Земјоделски мал планински гасеничар за сите терени, гумени гасеници транспортери транспортери на полиња

990.600ден
Артикал – ЗЕМЈОДЕЛСКИ МАШИНИ – 001 HG-CL – Земјоделски мал планински гасеничар за сите терени, гумени гасеници транспортери транспортери на

HP-5 – Земјоделски рачен планер за ѓубриво, семе,

10.110ден
Артикал – ЗЕМЈОДЕЛИЕ – 002 HP-5 – Земјоделски рачен планер за ѓубриво, семе, Применливи индустрии: фарми, домашна употреба Број на

HP-6 – Земјоделски рачен планер за ѓубриво, семе,

9.000ден
Артикал – ЗЕМЈОДЕЛИЕ – 001 HP-6 – Земјоделски рачен планер за ѓубриво, семе, Применливи индустрии: фарми, домашна употреба Број на

TIB801250 – слободна пренослива ограда од портокалова пластична HDPE

3.364ден
Aртикал – АВТОПАТ – 040 TIB801250 – слободна пренослива ограда од портокалова пластична HDPE   Место на потекло: Жеџијанг, Кина

Висококвалитетна пренослива косилка за трева со рачна туркачка ролна и рачна машина за сечење трева

154.545ден
Артикал – ЗЕМЈОДЕЛСКИ МАШИНИ – 002 Висококвалитетна пренослива косилка за трева со рачна туркачка ролна и рачна машина за сечење

се користи во земјоделството и градежништвото HDPE портокалова пластична безбедносна ограда

2.327ден
Артикал – АВТОПАТ – 039 се користи во земјоделството и градежништвото HDPE портокалова пластична безбедносна ограда   Место на потекло:

Сигурни од клиентите машини за копање за садење дрва/ пренослив жлеб за земјена дупчалка за градинарска висока централа

64.350ден
Артикал – ЗЕМЈОДЕЛСКИ МАШИНИ – 003 Сигурни од клиентите машини за копање за садење дрва/ пренослив жлеб за земјена дупчалка
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top