Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

220V инкубатор за јајца Brooder, птица, потполошки инкубатор, пиле мрестилиште инкубатор живина Hatcher Тарнер автоматска фарма инкубација

9.699ден
Артикал – ИНКУБ – 001 220V инкубатор за јајца Brooder, птица, потполошки инкубатор, пиле мрестилиште инкубатор живина Hatcher Тарнер автоматска

56 јајца Тарнер автоматски 220V Инкубатор, Јајце Послужавник со моторна лулка, Инкубатор Моторско пилешко, фармерска Алатка за извлекување живина

4.549ден
Артикал – ИНКУБ – 004 56 јајца Тарнер автоматски 220V Инкубатор, Јајце Послужавник со моторна лулка, Инкубатор Моторско пилешко, фармерска

DIY јајце инкубатор контролер сет Brooder дигитална контрола, мрестилиште вртење јајца додатоци за ведење додатоци пилешко патка материјали за живина

2.739ден
Артикал – ИНКУБ – 003 DIY јајце инкубатор контролер сет Brooder дигитална контрола, мрестилиште вртење јајца додатоци за ведење додатоци

Инкубатор за 154 јајца, автоматски

6.900ден
Артикал – ИНКУБ – 008 Инкубатор за 154 јајца, автоматски Помогнете да се забрзаат јајцата за ведење што е можно

Инкубатор за 36 јајца, автоматски

5.390ден
Артикал – ИНКУБ – 006 Инкубатор за 36 јајца, автоматски Опис на производот 36 јајца Инкубатор свртете ја лентата за

Инкубатор за 63 јајца, автоматски

6.680ден
Артикал – ИНКУБ – 007 Инкубатор за 63 јајца, автоматски Опис на производот Послужавник за инкубатор од 63 јајца Апликација:

Инкубатор за домашни јајца со 22 позиции, Инкубатор за домашно дигитално пилешко месо од живина

4.929ден
Артикал – ИНКУБ – 005 Инкубатор за домашни јајца со 22 позиции, Инкубатор за домашно дигитално пилешко месо од живина

Инкубатор за Јајца, Автоматско дигитално брудерско живинско средство за пилешко, машина за мрестилиште, Загревање на одгледувач на јајца со едно копче

6.851ден
Артикал – ИНКУБ – 002 Инкубатор за Јајца, Автоматско дигитално брудерско живинско средство за пилешко, машина за мрестилиште, Загревање на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top