Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

10-300X40 HD Моќен монокуларен телескоп Телефонски фотоапарат за зумирање Starscope Стативен телескоп за телефонски клип за планинарење во кампување на отворено

3.045ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 001 10-300X40 HD Моќен монокуларен телескоп Телефонски фотоапарат за зумирање Starscope Стативен телескоп за телефонски клип

10*25 телескоп со можност за зумирање со оптички објектив Монокуларен опсег за ноќно гледање Моќен двоглед Binoculos Longo Alcance

455ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 004 10*25 телескоп со можност за зумирање со оптички објектив Монокуларен опсег за ноќно гледање Моќен

270*140 висечки хамак Пренослив падобран хамак кревет

4.127ден
Артикал – КАМП – 037 270*140 висечки хамак Пренослив падобран хамак кревет Шема: Хамак за кампување Возрасна група: Возрасни Стил:

30×25 HD монокуларен телескоп водоотпорен мини телескоп Преносен зум 10X опсег за лов на патувања

773ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 003 30×25 HD монокуларен телескоп водоотпорен мини телескоп Преносен зум 10X опсег за лов на патувања

50000M Моќен двоглед 500×25 телескоп со долг домет Микро-ноќно гледање преклопен двоглед за ловечко кампување

3.682ден
Артикал – ДВОГЛЕД – 007 50000M Моќен двоглед 500×25 телескоп со долг домет Микро-ноќно гледање преклопен двоглед за ловечко кампување

8×21 мини HD монокуларен зум 8X водоотпорен пренослив телескоп за ноќно гледање не-инфрацрвен оптички опсег за лов на планинарење во кампување

800ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 005 8×21 мини HD монокуларен зум 8X водоотпорен пренослив телескоп за ноќно гледање не-инфрацрвен оптички опсег

Naturehike Ultralight 15D надграден шатор за кампување Star River 2 лица 4 сезона 15D силиконски шатор со отпечаток

32.182ден
Артикал – КАМП – 034 Naturehike Ultralight 15D надграден шатор за кампување Star River 2 лица 4 сезона 15D силиконски

Svbony SV49 13×50 Монокуларен моќен професионален телескоп водоотпорна опрема за кампување со ремен за рака за риболов за патување

6.245ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 006 Svbony SV49 13×50 Монокуларен моќен професионален телескоп водоотпорна опрема за кампување со ремен за рака

Бинокуларен телескоп 4x30mm Прегледувач за набљудување на шпионски телескоп pop-up светло зелен филм со фокусирање на телескоп за ноќно гледање

2.264ден
Артикал – ДВОГЛЕД – 005 Бинокуларен телескоп 4x30mm Прегледувач за набљудување на шпионски телескоп pop-up светло зелен филм со фокусирање

Висококвалитетен мрзлив тросед на надувување, преклопена отворена лежалка за на плажа, софа кревет за спиење,

7.964ден
Артикал – КАМП – 016 Висококвалитетен мрзлив тросед на надувување, преклопена отворена лежалка за на плажа, софа кревет за спиење,

Водоотпорна топла вреќа за спиење за Опстанок за кампување

1.836ден
Артикал – ВРЕКА – 002 Водоотпорна топла вреќа за спиење за Опстанок за кампување Карактеристики: 100% сосема нов и квалитетен.

Двоглед телескоп Играчка Планинарење и природни пејзажи Деца симулација CS Играчка за преживување на ловечко поле

691ден
Артикал – ДВОГЛЕД – 004 Двоглед телескоп Играчка Планинарење и природни пејзажи Деца симулација CS Играчка за преживување на ловечко

Камуфлажен надворешен шатор Ултралесен шатор за кампување за 2 лица Еднослоен пренослив шатор на плажа

9.609ден
Артикал – КАМП – 030 Камуфлажен надворешен шатор Ултралесен шатор за кампување за 2 лица Еднослоен пренослив шатор на плажа

ЛЕЖАЛКА – ЛУЛАШКА

3.945ден
Артикал – КАМП – 007 ЛЕЖАЛКА – ЛУЛАШКА Ултралесен најлон кампување на отворено Хамак Замав на дрво Кревет градина Мебел

Мини пренослив воен HD монокуларен телескоп 30X25 водоотпорен зум 10X опсег за патување лов

864ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 002 Мини пренослив воен HD монокуларен телескоп 30X25 водоотпорен зум 10X опсег за патување лов Опис:

Мини пренослив зум HD 50000M телескоп Двоглед Моќен 200×25 преклопен, долг дострел, слаба осветленост, професионален ноќен вид

2.982ден
Артикал – ДВОГЛЕД – 003 Мини пренослив зум HD 50000M телескоп Двоглед Моќен 200×25 преклопен, долг дострел, слаба осветленост, професионален

Моќен монокуларен телескоп 16×52 со двоен фокус Двоглед со зумирање Двоглед со призма Компактен монокл за ловечка опрема за кампување Нов

3.682ден
Артикал – ТЕЛЕСКОП – 007 Моќен монокуларен телескоп 16×52 со двоен фокус Двоглед со зумирање Двоглед со призма Компактен монокл
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top