Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

10,1 инчи Оригинален дизајн Андроид лаптоп Quad Core WiFi Mini Netbook лаптоп Тастатура глувчешки таблети 10 инчи таблет компјутер

21.000ден
Артикал – ЛАП-ТОП – 003 10,1 инчи Оригинален дизајн Андроид лаптоп Quad Core WiFi Mini Netbook лаптоп Тастатура глувчешки таблети

10.1 Inch Mini Netbook WiFi Kids Laptop Android 4.2 Notebook 1.5GHz

21.482ден
Артикал – ЛАП-ТОП -002 10.1 Inch Mini Netbook WiFi Kids Laptop Android 4.2 Notebook 1.5GHz Опис Спецификации: Состојба: Сосема нова

113 Безжичен глушец 2.4G Пренослив лаптоп компјутер за домашна канцеларија универзална фотоелектрична боја

718ден
Артикал – MOUSE – 001 113 Безжичен глушец 2.4G Пренослив лаптоп компјутер за домашна канцеларија универзална фотоелектрична боја ========================================================= Стара

Huawei MediaPad T3 10 AGS-L09 / L03 9,6 инчен таблет магнетно одвојлив ABS Bluetooth тастатура PU кожна обвивка од кожа

10.870ден
Артикал – ЛАП-ТОП – 001 Huawei MediaPad T3 10 AGS-L09 / L03 9,6 инчен таблет магнетно одвојлив ABS Bluetooth тастатура

Li Magnesium S1 E-Sports Светлосен жичен глушец USB жичен десктоп Исклучи звук за компјутерски играчки глушец

518ден
Артикал – MOUSE – 003 Li Magnesium S1 E-Sports Светлосен жичен глушец USB жичен десктоп Исклучи звук за компјутерски играчки

Безжичен глушец 7300G Безжичен глушец Оптички за игри Канцелариски глушец Лаптоп Безжичен глушец

668ден
Артикал – MOUSE – 002 Безжичен глушец 7300G Безжичен глушец Оптички за игри Канцелариски глушец Лаптоп Безжичен глушец ========================================================= Стара

Канцелариски светлечки глушец со жиченo задно осветлување, конкурентен за игри на лаптоп

664ден
Артикал – MOUSE – 005 Канцелариски светлечки глушец со жиченo задно осветлување, конкурентен за игри на лаптоп ========================================================= Стара Цена

Таблет телефонски компјутер Bluetooth безжичен глушец полнење на светлосно 2,4G USB безжичен глушец преносен глушец

573ден
Артикал – MOUSE – 004 Таблет телефонски компјутер Bluetooth безжичен глушец полнење на светлосно 2,4G USB безжичен глушец преносен глушец
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top