Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 парче – Октопод масажа на вратот, стрес на скалпот, релаксирајте се, за спа центар # 82196

455ден
Артикал – МАСАЖА – 011 1 парче – Октопод масажа на вратот, стрес на скалпот, релаксирајте се, за спа центар

2021 стол за педикир и спа центар, електронски притисок на воздухот на целото тело, масажер за тело, педикир стол машина

421.273ден
Артикал – ПЕДИКИР – 002 2021 стол за педикир и спа центар, електронски притисок на воздухот на целото тело, масажер

JF-CFM12 – 2022 Нова машина за масажа со вибрации за вибрации на платформа за вибрации на телото

34.318ден
Артикал – ФИТНЕС – 114 JF-CFM12 – 2022 Нова машина за масажа со вибрации за вибрации на платформа за вибрации

JF-FMM04 – Електрична нега на тело, вибрирачка машина за масажа на стапала за циркулација на крвтa

46.545ден
Артикал – ФИТНЕС – 116 JF-FMM04 – Електрична нега на тело, вибрирачка машина за масажа на стапала за циркулација на

SZJJF-CFM21JSHRD1V1 – Платформа за вибрации Машина за масажер за цело тело Фитнес вежба тенок паметен бенд

52.091ден
Артикал – МАСАЖА – 013 SZJJF-CFM21JSHRD1V1 – Платформа за вибрации Машина за масажер за цело тело Фитнес вежба тенок паметен

Tens EMS масажер 16 режими 20 интензитети Мускулен стимулатор Електричен пулсен акупунктура Целосно тело Релакс Ослободување од болка Здравствена нега

6.636ден
Артикал – МАСАЖА – 015 Tens EMS масажер 16 режими 20 интензитети Мускулен стимулатор Електричен пулсен акупунктура Целосно тело Релакс

TPH232 – Преносливо лице ролери на лицето Масажа машина за подигање на кожата Уред за слабеење

321.727ден
Артикал – УБАВИНА – 003 TPH232 – Преносливо лице ролери на лицето Масажа машина за подигање на кожата Уред за

Далекурана терапија сауна спа капсула хидротерапи системски кислород пареа спа капсула сауна pod спа капсула

1.299.364ден
Артикал – УБАВИНА – 010 Далекурана терапија сауна спа капсула хидротерапи системски кислород пареа спа капсула сауна pod спа капсула

Електрична подлога за масажа на стапала Фитнес EMS Acupoint масажер за стапала Мускулен стимулатор Акупунктурна подлога за здравствена заштита

2.027ден
Артикал – МАСАЖА – 013 Електрична подлога за масажа на стапала Фитнес EMS Acupoint масажер за стапала Мускулен стимулатор Акупунктурна

комплет 1 – Акупресура Мат + перница + Чанта за чување

3.855ден
Артикал – МАСАЖА – 002 комплет 1 – Акупресура Мат + перница + Чанта за чување Карактеристики: комплет 1 Mat

Масажа терапија со електроди влечки Десетици акупунктурна терапија Папучи за масажа со електроди Машина за масажер за релаксирачки прсти

3.409ден
Артикал – МАСАЖА – 020 Масажа терапија со електроди влечки Десетици акупунктурна терапија Папучи за масажа со електроди Машина за

Масажер за тело за релаксирачка четка за слабеење, триаголна четка за масажа

782ден
Артикал – МАСАЖА – 016 Масажер за тело за релаксирачка четка за слабеење, триаголна четка за масажа Опис: 1100% сосема

Преклопен кревет за убавина Професионални преносни маси за спа масажа – Легура на алуминиум

56.727ден
Артикал – МАСАЖА – 006 Преклопен кревет за убавина Професионални преносни маси за спа масажа – Легура на алуминиум Потекло:

Професионално кревет за убавина за масажа, тетоважа, за преклопување СПА кревет, сопствен салон за убавина,

30.182ден
Артикал – МАСАЖА – 009 Професионално кревет за убавина за масажа, тетоважа, за преклопување СПА кревет, сопствен салон за убавина,

Спа маса Преклопна маса за масажа Стол за масажа Кревет 3 преклопена маса за масажа Маса за преклопување

61.273ден
Артикал – МАСАЖА – 019 Спа маса Преклопна маса за масажа Стол за масажа Кревет 3 преклопена маса за масажа
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top