Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 парче – Октопод масажа на вратот, стрес на скалпот, релаксирајте се, за спа центар # 82196

200ден
Артикал – МАСАЖА – 011 1 парче – Октопод масажа на вратот, стрес на скалпот, релаксирајте се, за спа центар

10 мл. Чисто есенцијално масло за масажа на тело

435ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 003 10 мл. Чисто есенцијално масло за масажа на тело Опис Состојба: 100% сосема нов и

10ml Есенцијално масло за зацврстување и зголемување на задникот, природно есенцијално масло за зголемување и зацврстување на задникот

339ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 002 10ml Есенцијално масло за зацврстување и зголемување на задникот, природно есенцијално масло за зголемување и

10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите

616ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 001 10ml Есенцијално масло за зголемување на градите, природно есенцијално масло за зголемување на градите Опис

10мл. Есенцијално масло за подигнување и зацврсутвање на колковите и задникот

375ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 007 10мл. Есенцијално масло за подигнување и зацврсутвање на колковите и задникот Опис: 100% сосема нов

2021 Нов евтин целосен орган нулта гравитација Recliner 4D електричен канцелариски стол за шиацу масажа

598.000ден
Артикал – МАСАЖА – 012 2021 Нов евтин целосен орган нулта гравитација Recliner 4D електричен канцелариски стол за шиацу масажа

2021 стол за педикир и спа центар, електронски притисок на воздухот на целото тело, масажер за тело, педикир стол машина

250.000ден
Артикал – ПЕДИКИР – 002 2021 стол за педикир и спа центар, електронски притисок на воздухот на целото тело, масажер

75ml Gua Sha есенцијално масло за масажа, Промовирање на циркулацијата на крв, artritis, ревматоид мускулитен вирус, модринки на телото, масажи

1.500ден
Артикал – МАСАЖАОИЛ – 008 75ml Gua Sha есенцијално масло за масажа, Промовирање на циркулацијата на крв, artritis, ревматоид мускулитен

ГУО ША – 1Pc Извонредна масажа на масажа со прсти од дрво со акупунктура

550ден
Артикал – МАСАЖА – 001 ГУО ША – 1Pc Извонредна масажа на масажа со прсти од дрво со акупунктура Опис:

Електричен масажер за вратен пулс, инструмент за третман на цервикален пршлен, масажер за физиотерапевтска акупунктура, Магнетно рели

1.850ден
Артикал – МАСАЖА – 003 Електричен масажер за вратен пулс, инструмент за третман на цервикален пршлен, масажер за физиотерапевтска акупунктура,

комплет 1 – Акупресура Мат + перница + Чанта за чување

3.169ден
Артикал – МАСАЖА – 002 комплет 1 – Акупресура Мат + перница + Чанта за чување Карактеристики: комплет 1 Mat

Преклопен кревет за убавина Професионални преносни маси за спа масажа – Легура на алуминиум

41.200ден
Артикал – МАСАЖА – 006 Преклопен кревет за убавина Професионални преносни маси за спа масажа – Легура на алуминиум Потекло:

Преносно Ласерско пенкало за отстранување на акни, брчки, машина издржлив мек отстранувач на лузни, Уред со сино светло терапија со Ласерско пенкало

1.364ден
Артикал – МАСАЖА – 004 Преносно Ласерско пенкало за отстранување на акни, брчки, машина издржлив мек отстранувач на лузни, Уред

Природно 50мл масло од кокос, есенцијално масло за нега на коса, против стареење, нега на кожата, есенцијално масло за тело

460ден
Артикал – МАСАЃАОИЛ – 006 Природно 50мл масло од кокос, есенцијално масло за нега на коса, против стареење, нега на

Професионално кревет за убавина за масажа, тетоважа, за преклопување СПА кревет, сопствен салон за убавина,

27.440ден
Артикал – МАСАЖА – 009 Професионално кревет за убавина за масажа, тетоважа, за преклопување СПА кревет, сопствен салон за убавина,
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top