Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

LRT-хартија јаже прави машина за пресврт јаже правење хартија торба машина производство на Lilin Машини фабрика

433.620ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 001 LRT-хартија јаже прави машина за пресврт јаже правење хартија торба машина производство на Lilin Машини

ZX-350 автоматска машина за полипропиленска торба за биоразградливи кеси

1.939.410ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 014 ZX-350 автоматска машина за полипропиленска торба за биоразградливи кеси Применливи индустрии: фарми, ресторан, малопродажба Локација

ZX-LT500 – 2022 Автоматска машина за правење Ламинирани Не ткаени торби

12.771.000ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 012 ZX-LT500 – 2022 Автоматска машина за правење Ламинирани Не ткаени торби Применливи индустрии: Хотели, ресторан,

ZXH-C41000 – Автоматски машина за 4 бои флексо печатење машина за биоразградлива вреќа

2.227.500ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 015 ZXH-C41000 – Автоматски машина за 4 бои флексо печатење машина за биоразградлива вреќа Применливи индустрии:

ZXL-A700 – машини за правење на торба од неткаени ткаенини запечатување и носење

3.861.000ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 011 ZXL-A700 – машини за правење на торба од неткаени ткаенини запечатување и носење Применливи индустрии:

ZXL-B700 – Мултифункционална рачнамашина за неткајна ткаенина D-намалување на торба

2.524.500ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 010 ZXL-B700 – Мултифункционална рачнамашина за неткајна ткаенина D-намалување на торба Применливи индустрии: Хотели, Производство, ресторан,

ZXL-C800 мултифункционална машина за изработка на не ткаени кутија торба за чевли

3.415.500ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 013 ZXL-C800 мултифункционална машина за изработка на не ткаени кутија торба за чевли Применливи индустрии: фарми,

ZXL-E700 PP – машина за правење на не ткаени банана торби

5.346.000ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 008 ZXL-E700 PP – машина за правење на не ткаени банана торби Применливи индустрии: Хотели, ресторан,

Автоматска машина за правење ламинирана неткаена кутија торба

15.741.000ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 009 Автоматска машина за правење ламинирана неткаена кутија торба Применливи индустрии: Хотели, ресторан, домашна употреба, храна

Една боја / две бои BOPP / OPP леплива лента логото печатење машина

522.727ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 005 Една боја / две бои BOPP / OPP леплива лента логото печатење машина Тип: флексографски

Крафт хартија плоштад Крајна торба машина за правење со Флексо печатење единица

19.307.970ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 002 Крафт хартија плоштад Крајна торба машина за правење со Флексо печатење единица Применливи индустрии: хотели,

мини шопинг торба од хартија Изработка на ќеси од хартија

4.547.070ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 007 мини шопинг торба од хартија Изработка на ќеси од хартија Применливи индустрии: хотели, продавници за

Целосна автоматска машина за правење хартиени ќеси

11.882.970ден
Артикал – БИОРАЗГРАДЛИВИ – 006 Целосна автоматска машина за правење хартиени ќеси Применливи индустрии: хотели, продавници за облека, продавници за
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top