Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

300-500 кг / ч Машина за правење пелети со рамен удар / машина за пелетирање за мал бизнис – ROTEX MASTER

1.331.000ден
Артикал – МАШИНАПЕЛЕТИ – 040 300-500 кг / ч Машина за правење пелети со рамен удар / машина за пелетирање

300F – Автоматска торбичка за пакување, машина за пакување на ориз, милет, ореви, суво грозје, цели зрна пакување

561.364ден
Артикал – МАШИНА ИСХРАНА – 001 300F – Автоматска торбичка за пакување, машина за пакување на ориз, милет, ореви, суво

30L / 50L / 75L / 100L / 150L машина за пастеризација на мед, млеко и пиво

211.619ден
Артикал – ПАСТЕРИЗАТОР – 001 30L / 50L / 75L / 100L / 150L машина за пастеризација на мед, млеко

400-500kg/h – Мала за домашно Користење мелница за дрвени пелети

242.818ден
Артикал – МАШИНАПЕЛЕТИ – 056 400-500kg/h – Мала за домашно Користење мелница за дрвени пелети Применливи индустрии: Машини за поправка

AF-1000D – Автоматска индустриска фабрика за вода Филтер Опрема UF фабрика

2.984.850ден
Артикал – ИСХРАНА – 004 AF-1000D – Автоматска индустриска фабрика за вода Филтер Опрема UF фабрика Состојба: Ново Применливи индустрии:

AFUF – Целосна линија за прочистување на водата и систем за пречистување / третман на вода

344.818ден
Артикал – ИСХРАНА – 003 AFUF – Целосна линија за прочистување на водата и систем за пречистување / третман на

BC-6.5 – 15 КС фабрика да направи дрво чиппер вертикален / хоризонтален тип градина гранки чиппер

193.050ден
Артикал – МАШИНАПЕЛЕТИ – 062 BC-6.5 – 15 КС фабрика да направи дрво чиппер вертикален / хоризонтален тип градина гранки

BR-6130 – Дрво чипсеч машина / Градина чиппер Шредер / Бензин дрво чиппер

608.850ден
Артикал – МАШИНАПЕЛЕТИ – 058 BR-6130 – Дрво чипсеч машина / Градина чиппер Шредер / Бензин дрво чиппер Состојба: Нова,

DFH1258AX1V – 8-12 кубни метри 350L дизел 250kW пумпа танкер цемент камион миксер

9.504.000ден
Артикал – ГРАДМАШИНА – 026 DFH1258AX1V – 8-12 кубни метри 350L дизел 250kW пумпа танкер цемент камион миксер Состојба: Ново

DFH1258AX1V – Евтина цена од 3-6 кубни метри мини цемент пепер камион миксер

3.712.500ден
Артикал – ГРАДМАШИНА – 027 DFH1258AX1V – Евтина цена од 3-6 кубни метри мини цемент пепер камион миксер Состојба: Ново

DFH5318GJBAX1V – 18 кубни метри 385HP миксер камион за бетон

10.988.852ден
Артикал – ГРАДМАШИНА – 028 DFH5318GJBAX1V – 18 кубни метри 385HP миксер камион за бетон Состојба: Ново Стандард за емисија:

DFZ5160GJBSZ5D1 – 4×2 10 тони дизел мал бетонски миксер камион

5.049.000ден
Артикал – ГРАДМАШИНА – 029 DFZ5160GJBSZ5D1 – 4×2 10 тони дизел мал бетонски миксер камион Состојба: Ново Стандард за емисија:

EPS GFRG Мала машина за правење бетонски ѕидни панели, Линија за производство

3.809.524ден
Артикал – МАШПАНЕЛИ – 001 EPS GFRG Мала машина за правење бетонски ѕидни панели, Линија за производство 1. Производ заштитен

HF6A – машини за производство на бели блокови HONGFA

1.904.762ден
Артикал – БЛОКОВИ – 010 HF6A – машини за производство на бели блокови HONGFA Опис на Производот HF6A – машини

HFB520M – Рачна / рачно компресирана вибрирачка цврста тула и машина за правење шупливи блокови

609.524ден
Артикал – БЛОКОВИ – 011 HFB520M – Рачна / рачно компресирана вибрирачка цврста тула и машина за правење шупливи блокови

HFB521M – Професионална рачна Бетонска цементна машина за правење тули со шупливи блокови

857.143ден
Артикал – БЛОКОВИ – 008 HFB521M – Професионална рачна Бетонска цементна машина за правење тули со шупливи блокови Опис на

HFB5250A – Автоматска Машина за правење бетонски блокови Цврста / шуплива / поплочена тула / тула за ограничување

1.238.095ден
Артикал – БЛОКОВИ – 007 HFB5250A – Автоматска Машина за правење бетонски блокови Цврста / шуплива / поплочена тула /

HFB532 – Автоматска машина за изработка на блокови од бетонски тули

1.142.857ден
Артикал – БЛОКОВИ – 006 HFB532 – Автоматска машина за изработка на блокови од бетонски тули Опис на Производот  

HFB532M – Автоматска машина за изработка на блокови од бетонски тули

1.380.952ден
Артикал – БЛОКОВИ – 004 HFB532M – Автоматска машина за изработка на блокови од бетонски тули Опис на производот HFB532

HFB540A EPS Cement – Автоматско подготвена EPS бетонска сендвич цементна плоча со пена, рачна машина за правење ѕидни панели

1.523.810ден
Артикал – МАШПАНЕЛИ – 002 HFB540A EPS Cement – Автоматско подготвена EPS бетонска сендвич цементна плоча со пена, рачна машина

HFB560 – Подвижна машина за правење шупливи тули Hongfa 6A

1.519.048ден
Артикал – БЛОКОВИ – 009 HFB560 – Подвижна машина за правење шупливи тули Hongfa 6A Опис на Производот HFB560 –

HFP540М – ѕидно осветлување на машини Adobe Lightroom Машини со лесен панел, Машини за кварцен панел

1.619.048ден
Артикал – МАШПАНЕЛИ – 003 HFP540М – ѕидно осветлување на машини Adobe Lightroom Машини со лесен панел, Машини за кварцен

HFT300 – машина за цементни блокови за подот, машина за бетонски подни тули

2.857.143ден
Артикал – ПОДНИБЛОКОВИ – 001 HFT300 – машина за цементни блокови за подот, машина за бетонски подни тули 1. Краток

HHLP – Опрема за топло топење / ладно боење на патишта

221.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 036 HHLP – Опрема за топло топење / ладно боење на патишта Применливи индустрии: Малопродажба, градежни

HHLP-35 – Уред за обележување на патот

242.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 035 HHLP-35 – Уред за обележување на патот Применливи индустрии: Малопродажба, градежни работи Услуга по гаранција:

HHLP-6L – одиме зад безвоздушната машина за обележување на патната линија

513.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 037 HHLP-6L – одиме зад безвоздушната машина за обележување на патната линија Применливи индустрии: Малопродажба, градежни

HM-1300 – Мултифункционални дрвени чипови чекан мелница со екран за правење пилевина дробилка за дрво

200.545ден
Артикал – МАШИНАПЕЛЕТИ – 061 HM-1300 – Мултифункционални дрвени чипови чекан мелница со екран за правење пилевина дробилка за дрво

HM400 – AOLS пченка растечка храна / пченка мелење чекан мелница / пченка чекан мелница

207.900ден
Артикал – МАШИНАПЕЛЕТИ – 059 HM400 – AOLS пченка растечка храна / пченка мелење чекан мелница / пченка чекан мелница

HONGFA HFB532M Полуавтоматски тип машина за да се направи тула, мала машина за правење бетонски блокови

666.667ден
Артикал – БЛОКОВИ – 005 HONGFA HFB532M Полуавтоматски тип машина за да се направи тула, мала машина за правење бетонски
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top