Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 ton компактен кинески багер со мотор Koop Euro 5 за пазарот во Европа

685.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 020 1 ton компактен кинески багер со мотор Koop Euro 5 за пазарот во Европа Применлива

1.5 ton , WZ10-20

1.598.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 014 1.5 ton , WZ10-20 Применливи индустрии: Продавници за поправка на машини, фабрика за производство, фарми, домашна употреба,

HHEL-05 – електричен натоварувач на мини тркала, натоварувач на предните тркала

537.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 034 HHEL-05 – електричен натоварувач на мини тркала, натоварувач на предните тркала Применлива индустрија: Продавници за

NM-LD-025 – Врвен квалитет натоварувачи на подигнувачот

841.555ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 040 NM-LD-025 – Врвен квалитет натоварувачи на подигнувачот Применливи индустрии: градежни работи По гарантен сервис: видео

NM-WL30 – Најевтин Кинески дизел 3 тони 36,8 kW пред крајот натоварувач на тркала со кабина

637.065ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 038 NM-WL30 – Најевтин Кинески дизел 3 тони 36,8 kW пред крајот натоварувач на тркала со

OK-1.0T – Сосема нов Кина 1 тон градежнa машина – ролери за пат

891.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 043 OK-1.0T – Сосема нов Кина 1 тон градежнa машина – ролери за пат Состојба: Ново

OK-900C – Планетарна бетонска кат мелница

292.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 041 Состојба: Ново Автоматско одделение: полуавтоматски Место на потекло: Шандонг, Кина Име на брендот: OUKE Напон:

OKR-1.0T – 1 тон асфалт ролери хидраулични вибрационени нога компактор

900.364ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 046 OKR-1.0T – 1 тон асфалт ролери хидраулични вибрационени нога компактор Состојба: Ново Тип: двоен тапан

OKR-1.0TC – Ролери компактор капацитет рачнo вибрирање патен ролери

681.182ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 044 OKR-1.0TC – Ролери компактор капацитет рачнo вибрирање патен ролери Применливи индустрии: фарми, градежни работи, енергија

OKR-2.0T – 2 тони двојни тапани вибраторно тампорирање на ролери асфалт машина

791.545ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 045 OKR-2.0T – 2 тони двојни тапани вибраторно тампорирање на ролери асфалт машина Состојба: Ново Тип:

OKR-5T – 5 тон градежна машина вибрира единечен тапан нов тркала ролери

1.639.455ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 042 OKR-5T – 5 тон градежна машина вибрира единечен тапан нов тркала ролери Состојба: Ново Тип:

OKR-850C – Самоодни вибрационерен ролери за патот изградба на мазни тркала патот ролери

475.200ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 047 OKR-850C – Самоодни вибрационерен ролери за патот изградба на мазни тркала патот ролери Состојба: Ново

OKR-S600C – Одење зад вибрациони ролки, втора рака типови на вибрирачки ролери

349.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 050 OKR-S600C – Одење зад вибрациони ролки, втора рака типови на вибрирачки ролери Состојба: Ново Тип:

OKR-S700C – Единствен тапан рака вибрационен патен ролери, двојна тапан прошетка зад патот ролери

400.950ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 049 OKR-S700C – Единствен тапан рака вибрационен патен ролери, двојна тапан прошетка зад патот ролери Состојба:

OKW-1800 – 1,8 тон хидрауличен мини копач

1.648.350ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 054 OKW-1800 – 1,8 тон хидрауличен мини копач Применливи индустрии: Градежни материјали Продавници, фабрика за производство,

OKW-800 – Мини 0,8 тони мини багер мини копач машина кинеска најмал мал хидрауличен багер

669.735ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 052 OKW-800 – Мини 0,8 тони мини багер мини копач машина кинеска најмал мал хидрауличен багер

OKW08 – CE EPA 08 најмал мини багер со приколка мини копач машина за градина кофа багер Брзо спојување

669.735ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 051 OKW08 – CE EPA 08 најмал мини багер со приколка мини копач машина за градина

OKW10 – 0.8 тон 1 тон мини багер ISO сертификација

549.450ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 053 OKW10 – 0.8 тон 1 тон мини багер ISO сертификација Применливи индустрии: Продавници за градење,

WZ20-28 – Висококвалитетен преден тип натоварувач багер со 1 година гаранција – Топ 10 компактен ровокопач натоварувач

1.915.650ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 059 WZ20-28 – Висококвалитетен преден тип натоварувач багер со 1 година гаранција – Топ 10 компактен

Zl908 – натоварувач на тркала со висока ефикасност

816.750ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 058 Zl908 – натоварувач на тркала со висока ефикасност Применливи индустрии: градежни материјали продавници, машини за

АW 50 KS, 4in1 front end loader

996.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 016 АW 50 KS, 4in1 front end loader Состојба: Нова Вид: Трактор на тркала Со тркало: 4WD

багер за хидрауличен копач со тркала 8ton – AW-85

3.950.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 017 багер за хидрауличен копач со тркала 8ton – AW-85 Применливи индустрии: Градежни работи Услуга по

багер-натоварувач, мал мини-ровокопач електричен натоварувач

405.350ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 019 багер-натоварувач, мал мини-ровокопач електричен натоварувач Применливи индустрии: Продавници за поправка на машини, фарми, домашна употреба,

Висока ефикасна машина за косење на бензин, Најнова машина за сечење трева

350.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 022 Висока ефикасна машина за косење на бензин, Најнова машина за сечење трева Гаранција: 6 месеци

Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-1.500 кгр

751.800ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 025 Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-1.500

Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-1.700 кгр

1.117.800ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 026 Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-1.700

Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-1.800 кгр

1.134.400ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 027 Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-1.800

Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-2.000 кгр

1.356.800ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 028 Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-2.000

Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-2.500 кгр

1.874.000ден
Артикал – МЕХАНИЗАЦИЈА – 029 Кинески мини багер, багер со ровокопач, багер 1 тон и 2 тони, нов, – BSW-2.500
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top