Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

2020 Модерна Ricard спортска зимска јакна со качулка – Есенска / зимска јакна S-4XL

2.979ден 2.579ден
Артикал – МОБЛЕКА – 001 2020 Модерна Ricard спортска зимска јакна со качулка – Есенска / зимска јакна S-4XL Опис:

2021 година Костими за капење, Женски костим за капење, Едно парче

1.139ден 990ден
Артикал – ЖЕНСКУПАЧИ – 008 2021 година Костими за капење, Женски костим за капење, Едно парче Во сетот се вклучени:

2021 Женски секси Шупливи Бесшевни мрежни гаќички

403ден 350ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 006 2021 Женски секси Шупливи Бесшевни мрежни гаќички Карактеристики: 1. Ставете го вашето тело во тотално

CXZD женски памучни танга гаќички

414ден 360ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 010 CXZD женски памучни танга гаќички Brand Name: CXZD Material: Cotton Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Panties Type: G-String Origin: CN(Origin)

FORD – машки есенски дуксер

3.961ден 3.429ден
Артикал – МОБЛЕКА – 002 FORD – машки есенски дуксер Опис: Должина на ракавот (см): Целосно Број на модел: Хупи

FORD – машки есенски дуксер + спортски панталони за џогирање

3.961ден 3.429ден
Артикал – МОБЛЕКА – 003 FORD – машки есенски дуксер + спортски панталони за џогирање Опис: Големина: S – 4XL

NIKOANA – Еротска долна облека – сијамска долна облека

713ден 620ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 019 NIKOANA – Еротска долна облека – сијамска долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic

NIKOANA – жени секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи Хулахопки мрежести

385ден 335ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 017 NIKOANA – жени секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи Хулахопки мрежести Obscene Picture: No Sexually

NIKOANA – женска секси долна облека

564ден 490ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 021 NIKOANA – женска секси долна облека Origin: CN(Origin) Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Pattern Type: striped Model Number: MM-8963

NIKOANA – женска секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи мрежести

483ден 420ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 020 NIKOANA – женска секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи мрежести Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No

NIKOANA Секси долна облека

552ден 480ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 016 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

518ден 450ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 002 Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern Type: Solid Model Number: JP-SY91 Fabric

NIKOANA Секси долна облека

805ден 700ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 003 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

539ден 469ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 004 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

575ден 500ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 005 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA, едноставен дизајн, памучни гаќички, танги, беспрекорни гаќички, секси долна облека, мека, долна облека, жени

270ден 235ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 002 NIKOANA, едноставен дизајн, памучни гаќички, танги, беспрекорни гаќички, секси долна облека, мека, долна облека, жени

WONTIVE – секси мрежести боди, облека за жени

512ден 445ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 007 WONTIVE – секси мрежести боди, облека за жени Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Material: Nylon Gender: WOMEN Model

WONTIVE – Babydoll еротска долна облека

633ден 550ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ -009 WONTIVE – Babydoll еротска долна облека Material: Polyester Blends Pattern Type: Print Decoration: Lace colour: White, black Main fabric composition: Polyester

WONTIVE – Издлабени еротски костум на долна облека од Jacquard

472ден 410ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 010 WONTIVE – Издлабени еротски костум на долна облека од Jacquard Origin: CN(Origin) Material: Nylon Item Type: Body Suit

WONTIVE – секси мрежеста облека со боди

460ден 400ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 008 WONTIVE – секси мрежеста облека со боди Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Material: Nylon Fabric Type: SATIN Gender: WOMEN

Дводелна Женска Секси долна облека – облека за спиење

506ден 440ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 014 Дводелна Женска Секси долна облека – облека за спиење Карактеристики: 1. Ставете го вашето тело

Еластични Фитнес хеланки за трчање, јога

1.139ден 990ден
Артикал – ФИТ – 052 Еластични Фитнес хеланки за трчање, јога Карактеристики: 1. Направен е од високо квалитетни материјали, издржливи

Женска секси долна облека – Бабидол Ноќна облека за спиење

380ден 330ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 013 Женска секси долна облека – Бабидол Ноќна облека за спиење Карактеристика: 100% сосема нов и

Женски гаќички со висок струк

380ден 330ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 005 Женски гаќички со висок струк ================================== Стара Цена = 380 денари (6,17 Еу) Нова Цена

Женски еротски издлабени мрежести чипкана Џакард црни хулахопки со висок струк

1.482ден 1.289ден
Артикал – ЧОРАПИ – 002 Женски еротски издлабени мрежести чипкана Џакард црни хулахопки со висок струк Опис: Карактеристики: 100% сосема

Женски еротски чисти мрежасти бикини, сет долна облека, градник одозгора со G-жица танга гаќички, бикини костими за капење

828ден 720ден
Артикал – ЖЕНСКУПАЧИ – 005 Женски еротски чисти мрежасти бикини, сет долна облека, градник одозгора со G-жица танга гаќички, бикини

Женски истегнувачки јога хеланки за вежбање фитнес

1.380ден 1.200ден
Артикал – ФИТ – 049 Женски истегнувачки јога хеланки за вежбање фитнес Ве молиме проверете ја Табелата за големина пред
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top