Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

2 парчиња женски летни секси костими за капење, бикини комплет костум за капење

505ден
Артикал – ЖЕНСКУПАЧИ – 021 2 парчиња женски летни секси костими за капење, бикини комплет костум за капење Карактеристики: Боја:

2020 Модерна Ricard спортска зимска јакна со качулка – Есенска / зимска јакна S-4XL

2.579ден
Артикал – МОБЛЕКА – 001 2020 Модерна Ricard спортска зимска јакна со качулка – Есенска / зимска јакна S-4XL Опис:

2021 година Костими за капење, Женски костим за капење, Едно парче

990ден
Артикал – ЖЕНСКУПАЧИ – 008 2021 година Костими за капење, Женски костим за капење, Едно парче Во сетот се вклучени:

2021 Женски секси Шупливи Бесшевни мрежни гаќички

350ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 006 2021 Женски секси Шупливи Бесшевни мрежни гаќички Карактеристики: 1. Ставете го вашето тело во тотално

2021 Нова секси Nightwear Set Case Chiffin Lingerie Долна облека со Челичен прстен Pajamas Garter Lingerie Nightsuit Komplect

710ден
Артиакал – ЕРОТСКАОБЛ – 050 2021 Нова секси Nightwear Set Case Chiffin Lingerie Долна облека со Челичен прстен Pajamas Garter

2021 Нова секси долна облека Женски жешки Еротски костуми со Чипка, Babydoll Егзотична Долна облека

625ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 047 2021 Нова секси долна облека Женски жешки Еротски костуми со Чипка, Babydoll Егзотична Долна облека

2021 Нови женски Отворени Шупливи чорапи – Fishnet хулахопки транспарентни pantyhose долги чорапи

315ден
Артикал – ЧОРАПИ – 019 2021 Нови женски Отворени Шупливи чорапи – Fishnet хулахопки транспарентни pantyhose долги чорапи Пол: Жени

2021 Нови жешки секси женски чипка врвот до бедра високи чорапи, ноќни клубови, pantyhose транспарентни dot чорапи

280ден
Артикал – ЧОРАПИ – 016 2021 Нови жешки секси женски чипка врвот до бедра високи чорапи, ноќни клубови, pantyhose транспарентни

2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ

722ден
Артикал – ЧОРАПИ – 003 2021 НОВО Свилени чорапи со долга чипка БИТ Опис: Карактеристики: 100% сосема нов и квалитетен

2021 Секси женски сјајни средни прстени Отвори дијамантски чорапи имитираат големи и средни жени pantyhose

460ден
Артикал – ЧОРАПИ – 018 2021 Секси женски сјајни средни прстени Отвори дијамантски чорапи имитираат големи и средни жени pantyhose

3 делен женски костим за капење, 2021 облека за капење со долги ракави

1.860ден
Артикал – ЖЕНСКУПАЧИ – 016 3 делен женски костим за капење, 2021 облека за капење со долги ракави Модерни жени,

CXZD женски памучни танга гаќички

360ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 010 CXZD женски памучни танга гаќички Brand Name: CXZD Material: Cotton Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Panties Type: G-String Origin: CN(Origin)

FORD – машки есенски дуксер

3.429ден
Артикал – МОБЛЕКА – 002 FORD – машки есенски дуксер Опис: Должина на ракавот (см): Целосно Број на модел: Хупи

FORD – машки есенски дуксер + спортски панталони за џогирање

3.429ден
Артикал – МОБЛЕКА – 003 FORD – машки есенски дуксер + спортски панталони за џогирање Опис: Големина: S – 4XL

NIKOANA – 2021 Нова женска секси долна облека, отворени шупливи чорапи Хард хулахопки

430ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 018 NIKOANA – 2021 Нова женска секси долна облека, отворени шупливи чорапи Хард хулахопки Име на

NIKOANA – Еротска долна облека – сијамска долна облека

620ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 019 NIKOANA – Еротска долна облека – сијамска долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic

NIKOANA – жени секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи Хулахопки мрежести

335ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 017 NIKOANA – жени секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи Хулахопки мрежести Obscene Picture: No Sexually

NIKOANA – женска секси долна облека

490ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 021 NIKOANA – женска секси долна облека Origin: CN(Origin) Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Pattern Type: striped Model Number: MM-8963

NIKOANA – женска секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи мрежести

420ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 020 NIKOANA – женска секси долна облека отворено меѓуножје шупливи чорапи мрежести Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No

NIKOANA Секси долна облека

480ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 016 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

450ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 002 Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern Type: Solid Model Number: JP-SY91 Fabric

NIKOANA Секси долна облека

700ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 003 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

469ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 004 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA Секси долна облека

500ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 005 NIKOANA Секси долна облека Gender: WOMEN Item Type: Baby Dolls Special Use: Exotic Apparel Material: Nylon Material: Spandex Decoration: NONE Pattern

NIKOANA, едноставен дизајн, памучни гаќички, танги, беспрекорни гаќички, секси долна облека, мека, долна облека, жени

235ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 002 NIKOANA, едноставен дизајн, памучни гаќички, танги, беспрекорни гаќички, секси долна облека, мека, долна облека, жени

Orlvs машки боксерки – секси долна облека – меки долги боксхрани од памук меки машки гаќички 3D торбички шорцеви

660ден
Артикал – ШОРТЦЕВИ – 005 Orlvs машки боксерки – секси долна облека – меки долги боксхрани од памук меки машки

TONG Женски памучни чипкани гаќички

240ден
Артикал – ГАЌИЧКИ – 017 TONG Женски памучни чипкани гаќички Спецификации: Боја: бела, црна, виолетова, црвена, кралска сина, роза (како

WONTIVE – секси мрежести боди, облека за жени

445ден
Артикал – ЕРОТСКАОБЛ – 007 WONTIVE – секси мрежести боди, облека за жени Obscene Picture: No Sexually Suggestive: No Material: Nylon Gender: WOMEN Model
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top