Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 парче Модерен луксузен 18K златен свршенички венчален прстен машки 6мм женски 4мм

981ден 849ден
Артикал – ПРСТ – 014 1 парче Модерен луксузен 18K златен свршенички венчален прстен машки 6мм женски 4мм Список за

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

6.351ден 5.499ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 004 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.309ден 1.999ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 005 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.806ден 2.429ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 006 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

8.939ден 7.739ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 007 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

37.733ден 32.669ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 008 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.886ден 2.499ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 001 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

4.099ден 3.549ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 002 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина

1.007ден 872ден
Артикал – ПРСТ – 016 14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина Драматичниот дизајн

18К златна 5ММ врела машка и женска златна нараквица Едноставна златна брачна белегзија

1.906ден 1.650ден
Артикал – НАРАК – 003 18К златна 5ММ врела машка и женска златна нараквица Едноставна златна брачна белегзија Категорија: Нараквица

2021 Модерен прстен тренд Бела ААА Кристал Циркон – прстени за жени

225ден 195ден
Артикал – ПРСТ – 018 2021 Модерен прстен тренд Бела ААА Кристал Циркон – прстени за жени Brand Name: FDLK Metals

925 сребрен прилагодлив моден тренд на ретро четврт слој крст неправилен прстен за подароци на големо

273ден 249ден
Артикал – ПРСТ – 001 925 сребрен прилагодлив моден тренд на ретро четврт слој крст неправилен прстен за подароци на

Coeufuedy Природна слатка вода Бисерни обетки, обетки за жени, Бели вистински бисерни обетки, убав накит 5-8мм бисер

776ден 675ден
Артикал – ОБЕТ – 002 Coeufuedy Природна слатка вода Бисерни обетки, обетки за жени, Бели вистински бисерни обетки, убав накит

FJ 6мм широки женски 585 розово-златна боја мешани бели кристални венчални прстени

751ден 650ден
Артикал – ПРСТ – 008 FJ 6мм широки женски 585 розово-златна боја мешани бели кристални венчални прстени ===================================== Стара Цена

Moissanite 0,3 mm D боја Лабава Moissanite камен круг брилијантен исечени скапоцени камења VVS1 нараквица за прстен DIY материјал лабораторијски дијаманти

1.905ден 1.649ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 009 Moissanite 0,3 mm D боја Лабава Moissanite камен круг брилијантен исечени скапоцени камења VVS1 нараквица

Rhinestone обесени обетки за жени подарок накит

340ден 294ден
Артикал – ОБЕТ – 004 Rhinestone обесени обетки за жени подарок накит Опис: Тип на производ: обетки Стил: мода Материјал:

Yousheng Лејди Сјајни Левербек обетки – Свадбен накит Подарок

307ден 266ден
Артикал – ОБЕТ – 005 Yousheng Лејди Сјајни Левербек обетки – Свадбен накит Подарок Yousheng Fashion опишува: Ве прави прекрасни

Бисерни обетки Сребрени 925 накит Слатководни бисерни обетки за жени Свадба подароци Бисер накит

514ден 469ден
Артикал – ОБЕТ – 001 Бисерни обетки Сребрени 925 накит Слатководни бисерни обетки за жени Свадба подароци Бисер накит Информација

Едноставен женски прстен – Романтичар

207ден 179ден
Артикал – ПРСТ – 015 Едноставен женски прстен Стил: Трендовски романтичар Пол: Жени, девојки Тип на предмет: Прстен Големина: Број

Женска Мода Извртен облик на прстен во два тона, прстен Бела Кристална невеста, роденденски подарок

208ден 180ден
Артикал – ПРСТ – 006 Женска Мода Извртен облик на прстен во два тона, прстен Бела Кристална невеста, роденденски подарок

Златен лав – прстен, машки модeрни прстени

953ден 825ден
Артикал – ПРСТ – 020 Златен лав – прстен, машки модeрни прстени Metals Type: zinc Alloy Gender: Men Material: Metal Style: Punk Rings Type: Wedding

Златен прстен со Лав

832ден 720ден
Артикал – ПРСТ – 019 Златен прстен со Лав Brand Name: Fate Love Origin: CN(Origin) Metals Type: zinc Alloy Gender: Unisex Material: Metal Style: Hiphop/Rock Rings

Златна накит нараквица 18К украсена нараквица од кубанска алка

1.108ден 959ден
Артикал – НАРАК – 005 Златна накит нараквица 18К украсена нараквица од кубанска алка Опис Предмет: Нараквица со ланци Материјал:

извонреден 925 чист сребрен машки модерен накит 18k позлатен прстен – МЕРЦЕДЕС

657ден 569ден
Артикал – ПРСТ – 012 извонреден 925 чист сребрен машки модерен накит 18k позлатен прстен – МЕРЦЕДЕС Карактеристики: Исклучителниот дизајн

Колекција – обетки + ѓердан + нараквица + прстен (златна боја)

953ден 825ден
Артикал – КОЛЕКЦИЈА – 001 Колекција – обетки + ѓердан + нараквица + прстен (златна боја) Опис Тип на производ:
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top