Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 парче Модерен луксузен 18K златен свршенички венчален прстен машки 6мм женски 4мм

772ден
Артикал – ПРСТ – 014 1 парче Модерен луксузен 18K златен свршенички венчален прстен машки 6мм женски 4мм Список за

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

5.499ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 004 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

1.999ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 005 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.429ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 006 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

7.739ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 007 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

32.669ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 008 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

2.499ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 001 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано одлично сечење за накит дијамантски прстен

3.549ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 002 100% оригинални лабави скапоцени камења Moissanite Stone GRA 1ct D Color VVS1 Lab Diamond недефинирано

14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина

793ден
Артикал – ПРСТ – 016 14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина Драматичниот дизајн

18К златна 5ММ врела машка и женска златна нараквица Едноставна златна брачна белегзија

1.650ден
Артикал – НАРАК – 003 18К златна 5ММ врела машка и женска златна нараквица Едноставна златна брачна белегзија Категорија: Нараквица

2021 Модерен прстен тренд Бела ААА Кристал Циркон – прстени за жени

177ден
Артикал – ПРСТ – 018 2021 Модерен прстен тренд Бела ААА Кристал Циркон – прстени за жени Brand Name: FDLK Metals

24K чист златен прстен вистински AU 999 цврсти златни прстени елегантно сјајно срце убаво раскошно трендовски класичен накит

50.745ден
Артикал – ПРСТ – 027 24K чист златен прстен вистински AU 999 цврсти златни прстени елегантно сјајно срце убаво раскошно

24К златни исполнети обетки за жени срца

910ден
Артикал – ОБЕТ – 007 24К златни исполнети обетки за жени срца Детали за производот Состојба: 100% Сосема ново Метал:

5мм моден накит мажи / жени златна нараквица од змија синџир 24 инчи

1.496ден
Артикал – НАРАК – 010 5мм моден накит мажи / жени златна нараквица од змија синџир 24 инчи Compatibility: All Compatible

925 сребрен прилагодлив моден тренд на ретро четврт слој крст неправилен прстен за подароци на големо

249ден
Артикал – ПРСТ – 001 925 сребрен прилагодлив моден тренд на ретро четврт слој крст неправилен прстен за подароци на

Coeufuedy Природна слатка вода Бисерни обетки, обетки за жени, Бели вистински бисерни обетки, убав накит 5-8мм бисер

675ден
Артикал – ОБЕТ – 002 Coeufuedy Природна слатка вода Бисерни обетки, обетки за жени, Бели вистински бисерни обетки, убав накит

FJ 6мм широки женски 585 розово-златна боја мешани бели кристални венчални прстени

650ден
Артикал – ПРСТ – 008 FJ 6мм широки женски 585 розово-златна боја мешани бели кристални венчални прстени ===================================== Стара Цена

JLZB 24K чист златен прстен вистински AU 999 цврсти златни прстени елегантно сјајно, срце убаво раскошно

22.145ден
Артикал – ПРСТ – 022 JLZB 24K чист златен прстен вистински AU 999 цврсти златни прстени елегантно сјајно, срце убаво

Moissanite 0,3 mm D боја Лабава Moissanite камен круг брилијантен исечени скапоцени камења VVS1 нараквица за прстен DIY материјал лабораторијски дијаманти

1.649ден
Артикал – ДИЈАМАНТ – 009 Moissanite 0,3 mm D боја Лабава Moissanite камен круг брилијантен исечени скапоцени камења VVS1 нараквица

NYMPH Вистински 24K 999 Златен накит, Ѓердан цврст AU750 синџир, за жени фин накит X506

17.550ден
Артикал – ЃЕРД – 021 NYMPH Вистински 24K 999 Златен накит, Ѓердан цврст AU750 синџир, за жени фин накит X506

NYMPH оригинално 18K жолт златен синџир, фин накит вистински au750 ѓердан 40cm, подарок за жени X312

10.150ден
Артикал – ЃЕРД – 018 NYMPH оригинално 18K жолт златен синџир, фин накит вистински au750 ѓердан 40cm, подарок за жени

NYMPH оригинално 18K жолт златен синџир, фин накит вистински au750 ѓердан 45cm, подарок за жени X312 – 45 см

10.590ден
Артикал – ЃЕРД – 019 NYMPH оригинално 18K жолт златен синџир, фин накит вистински au750 ѓердан 45cm, подарок за жени

NYMPH оригинално 18K жолт златен синџир, фин накит вистински au750 ѓердан 80cm, подарок за жени X312 – 80 см

20.300ден
Артикал – ЃЕРД – 020 NYMPH оригинално 18K жолт златен синџир, фин накит вистински au750 ѓердан 80cm, подарок за жени

Rhinestone обесени обетки за жени подарок накит

294ден
Артикал – ОБЕТ – 004 Rhinestone обесени обетки за жени подарок накит Опис: Тип на производ: обетки Стил: мода Материјал:

VOJEFEN 18K – Жолто-златно ѓердан-приврзок за капка вода

12.970ден
Артикал – ЃЕРД – 016 VOJEFEN 18K – Жолто-златно ѓердан-приврзок за капка вода Brand Name: VoJefen Necklace Type: Pendant Necklaces Gender: Women Main

VOJEFEN 18K – Жолто-златно ѓердан-приврзок цвеќе

14.150ден
Артикал – ЃЕРД – 017 VOJEFEN 18K – Жолто-златно ѓердан-приврзок цвеќе Brand Name: VoJefen Necklace Type: Pendant Necklaces Gender: Women Main Stone: None Metals
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top