Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 парче Модерен луксузен 18K златен свршенички венчален прстен машки 6мм женски 4мм

981ден 849ден
Артикал – ПРСТ – 014 1 парче Модерен луксузен 18K златен свршенички венчален прстен машки 6мм женски 4мм Список за

14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина

1.007ден 872ден
Артикал – ПРСТ – 016 14k златен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина Драматичниот дизајн

2021 Модерен прстен тренд Бела ААА Кристал Циркон – прстени за жени

225ден 195ден
Артикал – ПРСТ – 018 2021 Модерен прстен тренд Бела ААА Кристал Циркон – прстени за жени Brand Name: FDLK Metals

Едноставен женски прстен – Романтичар

207ден 179ден
Артикал – ПРСТ – 015 Едноставен женски прстен Стил: Трендовски романтичар Пол: Жени, девојки Тип на предмет: Прстен Големина: Број

Златен лав – прстен, машки модeрни прстени

953ден 825ден
Артикал – ПРСТ – 020 Златен лав – прстен, машки модeрни прстени Metals Type: zinc Alloy Gender: Men Material: Metal Style: Punk Rings Type: Wedding

Златен прстен со Лав

832ден 720ден
Артикал – ПРСТ – 019 Златен прстен со Лав Brand Name: Fate Love Origin: CN(Origin) Metals Type: zinc Alloy Gender: Unisex Material: Metal Style: Hiphop/Rock Rings

извонреден 925 чист сребрен машки модерен накит 18k позлатен прстен – МЕРЦЕДЕС

657ден 569ден
Артикал – ПРСТ – 012 извонреден 925 чист сребрен машки модерен накит 18k позлатен прстен – МЕРЦЕДЕС Карактеристики: Исклучителниот дизајн

Луксузен женски кружен камен прстен вистински 925 сребрен прстен за свадба Кристален пасијанс за жени

681ден 590ден
Артикал – ПРСТ – 020 Луксузен женски кружен камен прстен вистински 925 сребрен прстен за свадба Кристален пасијанс за жени

Луксузен за мажи и жени Исклучителен двобоен 925 сребрен и 18К златен среќна потковица

807ден 699ден
Артикал – ПРСТ – 013 Луксузен за мажи и жени Исклучителен двобоен 925 сребрен и 18К златен среќна потковица Карактеристики:

Миди прстен од злато / розово-злато прстен во облик на срце на прстот – JZ222

295ден 255ден
Артикал – ПРСТ – 021 Миди прстен од злато / розово-злато прстен во облик на срце на прстот – JZ222

Најнови популарни додатоци за накит за висок накит од 18К злато „Крал лав“ Прстен на главата

597ден 517ден
Артикал – ПРСТ – 011 Најнови популарни додатоци за накит за висок накит од 18К злато „Крал лав“ Прстен на

Свадбени прстени во облик на срце за жени

345ден 299ден
Артикал – ПРСТ – 019 Свадбени прстени во облик на срце за жени Опис: Производот е 100% ист со сликата

Сребрен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина

671ден 581ден
Артикал – ПРСТ – 017 Сребрен прстен за хавајски врежан дизајн на прстен за бренд за годишнина Драматичниот дизајн кој
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top