Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET

345ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ПЕЛЕТС – 045 BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET – 20 кг АКЦИЈА – ЛЕТНО

BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ ОД БУКОВО ДРВО – 25 кg

415ден
Артикал – ПЕЛЕТИ – 050 BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ ОД БУКОВО ДРВО – 25 кg АКЦИЈА – ЛЕТНО

BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET -БУКОВО ДРВО – 10 кg

210ден
Артикал – ПЕЛЕТИ – 051 BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET – БУКОВО ДРВО – 10 кg АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал

BUDOSHOP MIXED WOODS PELLET – 15 кгр

265ден
Артикал – ПЕЛЕТИ – 043 BUDOSHOP MIXED WOODS PELLET – 15 кгр Модел – BUDOSHOP MIXED WOODS PELLET АКЦИЈА – ЛЕТНО

BUDOSHOP MIXED WOODS PELLET – 20 кг

340ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ПЕЛЕТС – 044 BUDOSHOP MIXED WOODS PELLET – 20 кг Модел – BUDOSHOP MIXED

BUDOSHOP OAK WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ од ДАБОВО ДРВО – 20 кг

350ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 046 Модел – BUDOSHOP OAK WOODS PELLET НАЈЕФТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ

BUDOSHOP OAK WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ од ДАБОВО ДРВО – 25 кг

420ден
Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 049 BUDOSHOP OAK WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ од ДАБОВО ДРВО – 25 кг АКЦИЈА –

BUDOSHOP PINE WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ од БОРОВО ДРВО – 20 кг

355ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 047 Модел – BUDOSHOP PINE WOODS PELLET НАЈЕФТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ

BUDOSHOP PINE WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ од БОРОВО ДРВО – 25 кг

425ден
Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 048 BUDOSHOP PINE WOODS PELLET – ПЕЛЕТИ од БОРОВО ДРВО – 25 кг АКЦИЈА –

НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од БОР – BUDOSHOP

280ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 040 Модел – BUDOSHOP PINE WOODS PELLET НАЈЕФТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА

НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од БОР – BUDOSHOP – 10 кг

220ден
Артикал – ПЕЛЕТИ – 053 НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од БОР – BUDOSHOP – 10 кг АКЦИЈА –

НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од БУКА – BUDOSHOP – 15 кгр

270ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 041 Модел – BUDOSHOP BEECH WOODS PELLET НАЈЕФТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ

НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од ДАБ – BUDOSHOP – 10 кгр

215ден
Артикал – ПЕЛЕТИ – 052 НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од ДАБ – BUDOSHOP – 10 кгр АКЦИЈА –

НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од ДАБ – BUDOSHOP – 15 кгр

275ден
НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од ДАБ – BUDOSHOP – 15 кгр АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал –

НАЈКВАЛИТЕТНИ И ЕВТИНИ ПЕЛЕТИ ЗА ОГРЕВ од МЕШАНО ДРВО – BUDOSHOP – 25 кгр

410ден
АКЦИЈА – ЛЕТНО НАМАЛУВАЊЕ   Артикал – ДРВЕНИ ПЕЛЕТИ – 043 Модел – BUDOSHOP MIXED WOODS PELLET (ПЕЛЕТИ ОД МЕШАНИ ДРВЈА)
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top