Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

4KW загревање на мал преносен шпорет на дрвени пелети, – SR_P04

70.886ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 009 Модел – SR_P04 Назив – 4KW загревање на мал преносен

Еко модел 8kw затворен шпорет на пелети од дрво – HP08

68.700ден
Артикал – ПЕЧКИ – 009 Еко модел 8kw затворен шпорет на пелети од дрво – HP08 Гаранција: НЕМА Услуга по

Камин за греење на пелети со биомаса со функција за контрола на WIFI / независен мал котел / шпорет за греење на биомаса

76.442ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 004 Модел –ML-80/ML-120/ML-150 Назив – Камин за греење на пелети со

МДФ евтин шпорет на пелети со мермер во отворен стил во Франција, – TR323

50.387ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 005 Модел – TR323 Назив – МДФ евтин шпорет на пелети

Печатење на склопот на бункер за пелети со котел за пид контролер со самостоен шпорет на пелети – HP60

107.500ден
Артикал – ПЕЧКИ – 010 Печатење на склопот на бункер за пелети со котел за пид контролер со самостоен шпорет

печка за горење на пелети на отворено дрво – HY-W5

34.102ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 008 Модел – HY-W5 Назив – печка за горење на пелети

ПЕЧКА ЗА ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ – CL-A5

38.316ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 001 Модел – CL-A5 Назив – 5 kW Популарен шпорет на

ПЕЧКА ЗА ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ – NB-P04

67.054ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 003 Модел –NB-P04 Назив – 4 kW Популарна печка на дрвени

ПЕЧКА ЗА ГРЕЕЊЕ НА ПЕЛЕТИ -10 KW – CL-B10

45.023ден
АКЦИЈА – ПРЕД НОВОГОДИШНО НАМАЛУВАЊЕ Артикал – ПЕЧКА – 002 Модел – CL-B10 Назив – 10 kW Популарен шпорет на дрвени

Шпорет на гориво за пелети од дрво – JNS-RSL-80

87.800ден
Артикал – ПЕЧКИ – 011 Шпорет на гориво за пелети од дрво – JNS-RSL-80 Гаранција: 1 година Услуга по продажба:
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top