Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

HAWK HS36G/+HST6 – oem ce сертификат шумарски машини 36 инчи трупци Бензин /дизел/електрични мотори пилана пренослива хоризонтална

994.500ден
Артикал – ПИЛАНА – 009 HAWK HS36G/+HST6 – oem ce сертификат шумарски машини 36 инчи трупци Бензин /дизел/електрични мотори пилана

HG-75 – Индустриски машини за обработка на дрво, автоматско дрво за хоризонтална пила за сечење дрво

686.364ден
Артикал – ПИЛАНА – 002 HG-75 – Индустриски машини за обработка на дрво, автоматско дрво за хоризонтална пила за сечење

HS26E – Приколка Пренослив хоризонтален дневник пила лента за пила

555.750ден
Артикал – ПИЛАНА – 003 HS26E – Приколка Пренослив хоризонтален дневник пила лента за пила   Состојба: Ново Тип: бенд

HS26G – Широка опрема за пилана – Хоризонтална пилана

555.750ден
Артикал – ПИЛАНА- 004 HS26G – Широка опрема за пилана – Хоризонтална пилана   Состојба: Ново Тип: бенд пила Употреба:

HS31G – Електрична/дизел/бензинска пренослива пилана со приколка

780.000ден
Артикал – ПИЛАНА – 008 HS31G – Електрична/дизел/бензинска пренослива пилана со приколка   Состојба: Ново Тип: бенд пила Употреба: обработка

HS31G – Пренослива пренослива пилана за дрво

585.000ден
Артикал – ПИЛАНА – 006 HS31G – Пренослива пренослива пилана за дрво   Состојба: Ново Тип: бенд пила Употреба: обработка

RS26E – пренослива пилана за пила со лента за сечење дрво

585.000ден
Артикал – ПИЛАНА – 005 RS26E – пренослива пилана за пила со лента за сечење дрво   Состојба: Ново Тип:

RS26G – Хоризонтална машина за пилање Машина за брза пила

1.340.627ден
Артикал – ПИЛАНА – 011 RS26G – Хоризонтална машина за пилање Машина за брза пила   Состојба: Ново Тип: бенд

RS31E – Преносна мелница за пила со подвижни тркала / мобилна пилана

750.750ден
Артикал – ПИЛАНА – 007 RS31E – Преносна мелница за пила со подвижни тркала / мобилна пилана   Состојба: Ново

RS31G – бенд пилана дрво машини преносни тркала пилана

1.072.500ден
Артикал – ПИЛАНА – 010 RS31G – бенд пилана дрво машини преносни тркала пилана   Состојба: Ново Тип: бенд пила

RS36G – хоризонтална пренослива пилана со сечење 36” / мобилна пилана со приколка

1.501.500ден
Артикал – ПИЛАНА – 012 RS36G – хоризонтална пренослива пилана со сечење 36” / мобилна пилана со приколка   Состојба:

Хоризонтална пренослива лента за пилани за сечење (бичење) дрва

682.500ден
Артикал – ПИЛАНА – 001 Хоризонтална пренослива лента за пилани за сечење (бичење) дрва   Состојба: Нова Тип: Кружна пила
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top