Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

2021 Висококвалитетен машки од нерѓосувачки челик кварцен часовник Relogio Masculino

710ден
Артикал – МЧАС – 025 2021 Висококвалитетен машки од нерѓосувачки челик кварцен часовник Relogio Masculino Brand Name: BXboxue Band Length: 23cm Style: Fashion

2021 дамски, часовник за рачен зглоб, златен (сребрен) часовник, часовници со кристално дијамантски часови, од нерѓосувачки челик

697ден
Артикал – ЖЧАС – 025 2021 дамски, часовник за рачен зглоб, златен (сребрен) часовник, часовници со кристално дијамантски часови, од

2021 Минималистички машки модерни ултра тенки часовници – Relogio Masculino

290ден
Артикал – МЧАС – 026 2021 Минималистички машки модерни ултра тенки часовници – Relogio Masculino Движење: Кварц Површински материјал: стакло

2021 модерен женски индивидуален праска срце часовник – Vogue Reloj Mujer

669ден
Артикал – ЖЧАС – 026 2021 модерен женски индивидуален праска срце часовник – Vogue Reloj Mujer Опис: употреблива за многу

ASJ B105 Детски кварцен часовник – зелен

939ден
Артикал – ДЕТЧАС – 001 ASJ B105 Детски кварцен часовник – зелен Описи на часовници за деца ASJ B105 Главни

Faleidu тркалезно бирање Машки кварцен часовник со украсни под-бирања – сребро

1.509ден
Артикал – МСРЕБЧ – 002 Faleidu тркалезно бирање Машки кварцен часовник со украсни под-бирања – сребро Опис Главни карактеристики: •

Forsining H099M Модерен Рачен Часовник – црно

3.480ден
Артикал – МЧАС – 021 Forsining H099M Модерен Рачен Часовник – црно Описи Спецификација Генералии Број на модел: H099M Стил

GBCURREN 8311 Водоотпорен тркалезен мрежен ремен Ултра-тенок кварцен часовник – злато

3.199ден
Артикал – МЧАС – 018 GBCURREN 8311 Водоотпорен тркалезен мрежен ремен Ултра-тенок кварцен часовник – злато Опис Материјал на случајот:

Geneva женски дијамантски кварцен часовник тркалезно бирање од не’рѓосувачки челик – златен

2.179ден
Артикал – ЖЧАС – 020 Geneva женски дијамантски кварцен часовник тркалезно бирање од не’рѓосувачки челик – златен Опис: Дали сакате

Geneva Женски кварцен часовник со синџир – злато

1.949ден
Артикал – ЖЧАС – 016 Модел – Geneva Женски кварцен часовник со синџир – злато Описи Главни карактеристики: Часовник со

Geneva Женски модерен кварцен часовник со дијаманти – злато С.

1.739ден
Артикал – ЖЧАС – 014 Модел – Geneva Женски модерен кварцен часовник со дијаманти – злато С. Опис Спецификација Генералии

Geneva, дијамантско, тркалезно бирање, дамски, кварцен, часовник, приврзок, нерѓосувачко челично тело – златно

1.959ден
Артикал – ЖЧАС – 017 Модел – Geneva, дијамантско, тркалезно бирање, дамски, кварцен, часовник, приврзок, нерѓосувачко челично тело – златно

NAVIFORCE рачен часовник, Женски модерен челичен ремен со водоотпорен кварцен часовник, Луксузни аналогни дамски часовници 2021 Relogio Feminino

3.842ден
Артикал – ЖЧАС – 018 NAVIFORCE рачен часовник, Женски модерен челичен ремен со водоотпорен кварцен часовник, Луксузни аналогни дамски часовници

PANARS Детски водоотпорен, спортски за на отворено, електронски часовник, мултифункционален, за студенти, прозрачен часовник – црн

2.099ден
Артикал – ДЕТЧАС – 003 PANARS Детски водоотпорен, спортски за на отворено, електронски часовник, мултифункционален, за студенти, прозрачен часовник –

Pentagram Џебен Часовник ротирачки за 360 степени – боја на бакар

1.139ден
Артикал – ЖЧАС – 008 Pentagram Џебен Часовник ротирачки за 360 степени – боја на бакар Должина: 4 см Ширина:

Q18 Паметен часовник СМС-картичка за поддршка на часовник за поддршка на музика за Android паметни телефони

1.179ден
Артикал – МЧАС – 017 Q18 Паметен часовник СМС-картичка за поддршка на часовник за поддршка на музика за Android паметни

Ray Glass машки и женски часовници, Нов кожен кварцен аналоген часовник

389ден
Артикал – ЖЧАС – 021 Ray Glass машки и женски часовници, Нов кожен кварцен аналоген часовник Нов модерен машки /

Relogio Masculino Часовници за мажи Врвен бренд Луксузен машки моден деловен кварцен часовник за мажи Обичен кожен часовник со календар

660ден
Артикал – МЧАС – 024 Relogio Masculino Часовници за мажи Врвен бренд Луксузен машки моден деловен кварцен часовник за мажи

Seasonal 3001612 Fashion Leader Man Watch – Gold

2.047ден
Артикал – МЧАС – 011 Seasonal 3001612 Fashion Leader Man Watch – Gold Опис Спецификација Генералии Стил на гледање: Обичен,

Seasonal 3150906 – Корејска верзија Стелт скала Едноставен женски часовник – сребрен

1.219ден
Артикал – ЖСРЕБЧ – 001 Seasonal 3150906 – Корејска верзија Стелт скала Едноставен женски часовник – сребрен Опис Спецификација Генералии

SEASONAL Дизајн на спортска модерна личност – машки часовник – злато

3.499ден
Артикал – МЧАС – 019 SEASONAL Дизајн на спортска модерна личност – машки часовник – злато Опис Спецификација Бирање Огледало

SENORS SN029 Машки Ултра-тенок челичен појас кварцен часовник – злато

2.969ден
Артикал – МЧАС – 017 SENORS SN029 Машки Ултра-тенок челичен појас кварцен часовник – злато Спецификација Генералии Достапна боја: Бои

TEMEITE Луксузен Воен рачен часовник за мажи

1.959ден
Артикал – МЧАС – 005 TEMEITE Луксузен Воен рачен часовник за мажи Бренд: TEMEITE. Стил: мода, секојдневна, деловна активност, луксуз,

Водоотпорен јапонски унисекс (мажи / жени) 50м часовник со ваше Лого

2.350ден
Артикал – МЧАС – 007 Водоотпорен јапонски унисекс (мажи / жени) 50м часовник со ваше Лого 1. Јапонско движење Јапонска

Војнички Машки Луксузен водоотпорен часовник марка Smael 8014 дигитален часовник за часови за мажи – црно злато

2.449ден
Артикал – МЧАС – 012 Војнички Машки Луксузен водоотпорен часовник марка Smael 8014 дигитален часовник за часови за мажи –

Гледајте го вашето сопствено лого прилагодено за спортови 5ATM водоотпорен рачен часовник

2.349ден
Артикал – МЧАС – 006 Гледајте го вашето сопствено лого прилагодено за спортови 5ATM водоотпорен рачен часовник Јапонска батерија со

Дамски женски не’рѓосувачки рачни часовници – златни

2.399ден
Артикал – ЖЧАС – 015 Модел – Дамски женски не’рѓосувачки рачни часовници – златни Опис Спецификација Прилагодено Генералии Стил на

дамски кварцен часовник од нерѓосувачки челик

435ден
Артикал – ЖЧАС – 020 дамски кварцен часовник од нерѓосувачки челик Едноставно бирање, луксуз со низок клуч и практично, дозволувајте

Детски модерен кварцен часовник

449ден
Артикал – ДЧАС – 008 Детски модерен кварцен часовник Опис Карактеристики: 100% сосема нов и квалитетен Материјал на случајот: Гума
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top