Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

2021 стол за педикир и спа центар, електронски притисок на воздухот на целото тело, масажер за тело, педикир стол машина

421.273ден
Артикал – ПЕДИКИР – 002 2021 стол за педикир и спа центар, електронски притисок на воздухот на целото тело, масажер

50мл Дезодоранс под пазувите, лактот, Белење на кожата, крем за обновување на кожата

745ден
Артикал – АНТИПЕРСПИРАНТ – 001 50мл Дезодоранс под пазувите, лактот, Белење на кожата, крем за обновување на кожата Опис: 100%

600 парчиња јасни природни бели француски стилести лажни нокти

500ден
Артикал – НОКТИ – 002 600 парчиња јасни природни бели француски стилести лажни нокти Опис: Погоден за употреба со апликации

7 парчиња во 1 четки за нокти, бела сликана гравирана пенкало-облик на фототерапија во облик на фототерапија со пенкала

527ден
Артикал – НОКТИ – 007 7 парчиња во 1 четки за нокти, бела сликана гравирана пенкало-облик на фототерапија во облик

AME99 – Тело слабеење машина пренослив губење на тежината целулитот отстранување тело слабеење масно замрзнување 360 машина

589.909ден
Артикал – УБАВИНА – 011 AME99 – Тело слабеење машина пренослив губење на тежината целулитот отстранување тело слабеење масно замрзнување

AuQuest – Пенкало за гел за белење на заби – Орална свежа совршена насмевка

400ден
Артикал – ЗАБИ – 001 AuQuest – Пенкало за гел за белење на заби – Орална свежа совршена насмевка Грижата

KSH83 – Тело слабеење машина пренослив губење на тежината целулитот отстранување тело слабеење масно замрзнување 360 машина

96.636ден
Артикал – УБАВИНА – 012 KSH83 – Тело слабеење машина пренослив губење на тежината целулитот отстранување тело слабеење масно замрзнување

Rohwxy УВ гел хибрид лакови за ноктите уметнички дизајн полу-постојан нокти гел полски за печат лак за алатки за нокти

182ден
Артикал – НОКТИ – 005 Rohwxy УВ гел хибрид лакови за ноктите уметнички дизајн полу-постојан нокти гел полски за печат

TPH232 – Преносливо лице ролери на лицето Масажа машина за подигање на кожата Уред за слабеење

321.727ден
Артикал – УБАВИНА – 003 TPH232 – Преносливо лице ролери на лицето Масажа машина за подигање на кожата Уред за

TPH241 – 2022 Безбедност Електричен бодибилдинг изградба на мускулите EMS мускулен стимулатор слабеење Emslim машина

516.455ден
Артикал – УБАВИНА – 007 TPH241 – 2022 Безбедност Електричен бодибилдинг изградба на мускулите EMS мускулен стимулатор слабеење Emslim машина

TPH245 – 2022 топла продажба Најпопуларни висока фреквенција Аква пилинг раствор Hydra нега на кожата лицето машина

96.818ден
Артикал – УБАВИНА – 004 TPH245 – 2022 топла продажба Најпопуларни висока фреквенција Аква пилинг раствор Hydra нега на кожата

TPH246 – 2022 Професионална домашна употреба Слабеење Ослабување масти Замрзнување машина v 9 Моќ Мулти Функција 5 во 1

915.545ден
Артикал – УБАВИНА – 009 TPH246 – 2022 Професионална домашна употреба Слабеење Ослабување масти Замрзнување машина v 9 Моќ Мулти

Безболно отстранување на влакна од рацете и пазувите, на приватни делови, спреј за инхибитор на раст на косата

750ден
Артикал – ДЕПИЛАТОР – 003 Безболно отстранување на влакна од рацете и пазувите, на приватни делови, спреј за инхибитор на

Водоотпорен електричен ДЕПИЛАТОР, додаток за бричење, влажен сув тример

2.399ден
Артикал – ДЕПИЛАТОР – 001 Водоотпорен електричен ДЕПИЛАТОР, додаток за бричење, влажен сув тример Опис За производот Повеќекратна употреба: Фолија

Далекурана терапија сауна спа капсула хидротерапи системски кислород пареа спа капсула сауна pod спа капсула

1.299.364ден
Артикал – УБАВИНА – 010 Далекурана терапија сауна спа капсула хидротерапи системски кислород пареа спа капсула сауна pod спа капсула

Епилатор за жени, Електрична епилација уред мини лице, лице епилатор на влакната

61.091ден
Артикал – УБАВИНА – 014 Епилатор за жени, Електрична епилација уред мини лице, лице епилатор на влакната Поза-продажна услуга предвидени:

Ефикасен електричен депилатор за целосна лична нега

2.818ден
Артикал – ДЕПИЛАТОР – 002 Ефикасен електричен депилатор за целосна лична нега Опис Карактеристики: Ефикасниот систем за депилација ги отстранува
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top