Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

FSC-G10 – 2022 Нов дизајн за електричен скутер за мобилност Електричен скутер со 4 тркала

338.000ден
Артикал – ИНВАЛ – 022 FSC-G10 – 2022 Нов дизајн за електричен скутер за мобилност Електричен скутер со 4 тркала

HY001-02 – Мини електричен скутер Најбезбедниот електричен скутер на четири тркала за постари лица со средна големина

875.940ден
Артикал – ИНВАл – 020 HY001-02 – Мини електричен скутер Најбезбедниот електричен скутер на четири тркала за постари лица со

Евтини за стари лица трицикли со три тркала Electric_Tricycle Scooter Електрични трицикли за возрасни

204.909ден
Артикал – ИНВАЛ – 014 Евтини за стари лица трицикли со три тркала Electric_Tricycle Scooter Електрични трицикли за возрасни Максимална

Електричен Скутер за подвижност на 4 тркала

233.480ден
Артикал – ИНВАЛ – 015 Електричен Скутер за подвижност на 4 тркала Место на потекло: Кина Име на бренд: SWEETRICH

електричен скутер со 3 тркала 500W самобалансирачки електричен градски велосипед Скутер за стари лица со настрешница

448.727ден
Артикал – ИНВАЛ – 021 електричен скутер со 3 тркала 500W самобалансирачки електричен градски велосипед Скутер за стари лица со

Електрично возило со 3 седишта со три тркала

426.909ден
Артикал – ИНВАЛ – 018 Електрично возило со 3 седишта со три тркала NEDC Макс. Опсег: 101 ~ 200 км

Преклопен електричен скутер од 17 килограми за постари лица, пренослива електрична инвалидска количка на преклопување на четири тркала за постари лица

252.273ден
Артикал – ИНВАЛ – 023 Преклопен електричен скутер од 17 килограми за постари лица, пренослива електрична инвалидска количка на преклопување
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top