Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

144 ќелии полуќелија монокристални 400W соларни панели соларни панели 400 вати брза испорака

17.055ден
Артикал – ПАНЕЛ – 038 144 ќелии полуќелија монокристални 400W соларни панели соларни панели 400 вати брза испорака Место на

350w фотоволтаичен соларен панел / соларни модули, соларни производи моно-мобилен панел / соларен панел

14.627ден
Артикал – ПАНЕЛ – 005 350w фотоволтаичен соларен панел / соларни модули, соларни производи моно-мобилен панел / соларен панел Место

Mono solar panel 200w

12.240ден
Артикал – ПАНЕЛ – 010 Mono solar panel 200w Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на бренд: Сингфо соларна Број

SF166-300W – Најдобриот домашен соларен генератор од 300W

26.391ден
Артикал – ПАНЕЛ – 031 SF166-300W – Најдобриот домашен соларен генератор од 300W Место на потекло: Хенан Име на брендот:

SF166-60W -Фотоволтаичен соларен панел систем за производство на соларна енергија монокристален фотоволтаичен панел

24.273ден
Артикал – ПАНЕЛ – 032 SF166-60W -Фотоволтаичен соларен панел систем за производство на соларна енергија монокристален фотоволтаичен панел Место на

YS320P-72 – Соларен панел со врвен квалитет 300w 310w 320w за домашна електрична енергија

13.009ден
Артикал – ПАНЕЛ – 033 YS320P-72 – Соларен панел со врвен квалитет 300w 310w 320w за домашна електрична енергија Место

ДС полу-мобилен 50W мек одбор соларен панел

9.182ден
Артикал – ПАНЕЛ – 017 ДС полу-мобилен 50W мек одбор соларен панел Место на потекло: Жеџијанг, Кина Име на брендот:

Моно соларен панел 350w соларна енергија панел соларни ќелии соларен панел за соларен систем со добра цена

16.073ден
Артикал – ПАНЕЛ – 009 Моно соларен панел 350w соларна енергија панел соларни ќелии соларен панел за соларен систем со

моно соларни панели со висока ефикасност 370w

15.536ден
Артикал – ПАНЕЛ – 001 моно соларни панели со висока ефикасност 370w Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на бренд:

Поли панел Соларниот 285 вати соларен панел 300 вати фотоволтаичен панел PV модул

18.445ден
Артикал – ПАНЕЛ – 020 Поли панел Соларниот 285 вати соларен панел 300 вати фотоволтаичен панел PV модул Место на

Силно темперирана соларна ќелија, 310w моно соларен панел со А одделение

14.436ден
Артикал – ПАНЕЛ – 007 Силно темперирана соларна ќелија, 310w моно соларен панел со А одделение Место на потекло: Гуангдонг,

соларен панел монокристален 310w двојно стакло

20.155ден
Артикал – ПАНЕЛ – 003 соларен панел монокристален 310w двојно стакло Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на бренд: Singfo

соларни панели 315 вати моно панели за специјален соларен систем

14.182ден
Артикал – ПАНЕЛ – 037 соларни панели 315 вати моно панели за специјален соларен систем Место на потекло: Кина Име

Фабричка цена 500W монокристален соларен панел е 500w соларен панел за домашна употреба соларен панел

26.914ден
Артикал – ПАНЕЛ – 039 Фабричка цена 500W монокристален соларен панел е 500w соларен панел за домашна употреба соларен панел
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top