Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

12V DC MINI пумпа за вода

4.640ден
Артикал – ПУМПА – 011 12V DC MINI пумпа за вода Maximum Head:             11M Maximum

4 инчна длабока добра потопна високо квалитетна соларна пумпа за вода со тело од нерѓосувачки челик

85.000ден
Артикал – ПУМПА – 029 4 инчна длабока добра потопна високо квалитетна соларна пумпа за вода со тело од нерѓосувачки

4FLP9-45-96-750

98.400ден
Артикал – ПУМПА – 033 4FLP9-45-96-750 Место на потекло: hejеџијанг, Кина Име на бренд: FEILI Број на модел: 4FLP9-45-96-750 Апликација:

DC 24v соларни пумпи Потопна пумпа за дупчење длабок водовод од нерѓосувачки челик

60.000ден
Артикал – ПУМПА – 023 DC 24v соларни пумпи Потопна пумпа за дупчење длабок водовод од нерѓосувачки челик Гаранција: 5

dc пумпа за вода 48v соларна пумпа за длабок бунар

80.000ден
Артикал – ПУМПА – 018 dc пумпа за вода 48v соларна пумпа за длабок бунар Гаранција: 1 година Прилагодена поддршка:

DC соларна пумпа, потопна за пумпа за вода во длабоки бунари

57.000ден
Артикал – ПУМПА – 020 DC соларна пумпа, потопна за пумпа за вода во длабоки бунари Место на потекло: Кина

FL-30 – SURGEFLO FL-30 10LPM мала електрична пумпа за вода 12v dc

18.200ден
Артикал – ПУМПА – 035 FL-30 – SURGEFLO FL-30 10LPM мала електрична пумпа за вода 12v dc Име на бренд:

FL-34 – SURGEFLO FL-34 24v пренослив засилувач на притисок сурова вода со електричен мотор

18.300ден
Артикал – ПУМПА – 036 FL-34 – SURGEFLO FL-34 24v пренослив засилувач на притисок сурова вода со електричен мотор Име

qb 60 соларна пумпа за вода со мотор без четки

41.000ден
Артикал – ПУМПА – 019 qb 60 соларна пумпа за вода со мотор без четки Место на потекло: Кина Име

Seaflo 12V AC DC MINI – преносливa за носење соларна потопна пумпа за вода

3.400ден
Артикал – ПУМПА – 010 Seaflo 12V AC DC MINI – преносливa за носење соларна потопна пумпа за вода ====================================

SF4SC24-20 соларна пумпа за вода за наводнување на дупнатини во соларни бунари / соларна пумпа за вода во длабоки бунари

50.000ден
Артикал – ПУМПА – 025 SF4SC24-20 соларна пумпа за вода за наводнување на дупнатини во соларни бунари / соларна пумпа

STARFLO 12LPM потопна соларна пумпа со висок притисок од 4 инчи со морска вода DC соларна пумпа

18.334ден
Артикал – ПУМПА – 027 STARFLO 12LPM потопна соларна пумпа со висок притисок од 4 инчи со морска вода DC

STARFLO SF2480-30 720LPH 100M 4 инчна 24V DC потопна цена соларна пумпа за вода за земјоделство

18.800ден
Артикал – ПУМПА – 026 STARFLO SF2480-30 720LPH 100M 4 инчна 24V DC потопна цена соларна пумпа за вода за

Автоматска мултифункционална 50м3 лифт 24v dc потопна соларна пумпа за вода за длабок бунар

35.000ден
Артикал – ПУМПА – 030 Автоматска мултифункционална 50м3 лифт 24v dc потопна соларна пумпа за вода за длабок бунар Место

Домашно водоснабдување 0,5 КС 0,37kw Потопна пумпа со низок притисок

28.500ден
Артикал – ПУМПА – 024 Домашно водоснабдување 0,5 КС 0,37kw Потопна пумпа со низок притисок Гаранција: 1 година, Прилагодена поддршка:

Најдобра потопна пумпа за длабоки бунари, потопна пумпа за длабоки води од нерѓосувачки челик со соларно напојување

64.000ден
Артикал – ПУМПА – 021 Најдобра потопна пумпа за длабоки бунари, потопна пумпа за длабоки води од нерѓосувачки челик со

Потопна Пумпа за вода на сончева енергија Dc12v / 24v 360 lph 70м лифт

20.210ден
Артикал – ПУМПА – 015 Потопна Пумпа за вода на сончева енергија Dc12v / 24v 360 lph 70м лифт Brand

Потопна соларна пумпа за вода – Кари 24в центрифугална DC со MPPT контролер 8000L / H максимум лифт 8м

28.920ден
Артикал – ПУМПА – 012 Потопна соларна пумпа за вода – Кари 24в центрифугална DC со MPPT контролер 8000L /

Потопна соларна пумпа за наводнување – ZQB-DC-12V

5.400ден
Артикал – ПУМПА – 008 Потопни пумпи за длабоки бунари 130W Постојан магнет 12V DC соларен погон 1″ Мини хидраулична

Пумпа за вбризгување на вода под висок притисок SURGEFLO DP-160 електричен мотор 24/12 волт dc

20.600ден
Артикал – ПУМПА – 037 Пумпа за вбризгување на вода под висок притисок SURGEFLO DP-160 електричен мотор 24/12 волт dc

соларна пумпа за дупнатина 48v dc потопна соларна пумпа за вода

52.500ден
Артикал – ПУМПА – 017 соларна пумпа за дупнатина 48v dc потопна соларна пумпа за вода Соларна моќност = 2000W
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top