Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

6м 9м 12м поцинкувани октагонални улични столбови

40.182ден
Артикал – ЕЛЕКТРСТОЛБ – 003 6м 9м 12м поцинкувани октагонални улични столбови Гаранција (година): 10-години Услуга за решенија за осветлување:

FD-SL09 LED – led Соларни улични светла и соларни градинарски светла надворешно водоотпорно лед за улица со панел и батерии

55.364ден
Артикал – СОЛАР ЛИГХТ – 027 FD-SL09 LED – led Соларни улични светла и соларни градинарски светла надворешно водоотпорно лед

IP65 далечински сензор за надворешен сензор за осветлување на соларна цевка со 30w соларна LED светлосна цевка

15.273ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 045 IP65 далечински сензор за надворешен сензор за осветлување на соларна цевка со 30w соларна

IP65 далечински сензор за надворешен сензор за осветлување на соларна цевка со 60w соларна LED светлосна цевка

17.000ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 046 IP65 далечински сензор за надворешен сензор за осветлување на соларна цевка со 60w соларна

IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 100w

23.545ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 041 IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 100w  

IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 200w

25.909ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 042 IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 200w  

IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 300w

27.818ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 043 IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 300w  

IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 400w

30.455ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 044 IP67 Надворешна CCTV камера со соларна енергија Камера за сончева светлина од 400w  

LW-SLP – 10M 12M 15M 18M 20M 25M 30M Светлосен столб со висок јарбол

135.455ден
Артикал – ЕЛЕКТРСТОЛБ – 007 LW-SLP – 10M 12M 15M 18M 20M 25M 30M Светлосен столб со висок јарбол  

LW-SLP-06 – 6m 9m 12m галванизирани октагонални улични столбови за светло

40.909ден
Артикал – ЕЛЕКТРСТОЛБ – 004 LW-SLP-06 – 6m 9m 12m галванизирани октагонални улични столбови за светло   Гаранција (година): 10-години

LW-SLP-06 – галванизиран 6m Еднокрачен соларен столб за улично светло

42.900ден
Артикал – ЕЛЕКТРСТОЛБ – 006 LW-SLP-06 – галванизиран 6m Еднокрачен соларен столб за улично светло   Гаранција (година): 3-години Услуга

LW-SLP-08 – Топло поцинковано градинарско осветлување улична светилка за на отворено

78.455ден
Артикал – ЕЛЕКТРСТОЛБ – 004 LW-SLP-08 – Топло поцинковано градинарско осветлување улична светилка за на отворено Гаранција (година): 10-години Услуга

LW-SSL-3005 – Литиумска батерија 30W соларна LED улична светлина

78.655ден
Артикал – СОЛАР ЛИГХТС – 030 LW-SSL-3005 – Литиумска батерија 30W соларна LED улична светлина   Место на потекло: Џиангсу,

АБС сензор за далечински ѕиден столб во градината 180w соларна надворешна ѕидна светилка

16.545ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 047 АБС сензор за далечински ѕиден столб во градината 180w соларна надворешна ѕидна светилка Место

АБС сензор за далечински ѕиден столб во градината 240w соларна надворешна ѕидна светилка

18.255ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 048 АБС сензор за далечински ѕиден столб во градината 240w соларна надворешна ѕидна светилка Место

АБС сензор за далечински ѕиден столб во градината 300w соларна надворешна ѕидна светилка

19.764ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 049 АБС сензор за далечински ѕиден столб во градината 300w соларна надворешна ѕидна светилка Место

ветер соларен контролер и соларен контролер

39.182ден
Артикал – КОНТРОЛЕР – 001 ветер соларен контролер и соларен контролер Место на потекло: Кина Номинален напон: 12V Максимална струја:

галванизиран столб за улично светло од не’рѓосувачки челик – 5, 6, 7, 8, 9 и 10 м

25.818ден
Артикал – ЕЛЕКТРСТОЛБ – 002 галванизиран столб за улично светло од не’рѓосувачки челик – 5, 6, 7, 8, 9 и

надворешен интегриран алуминиумски сензор LED светло 100w соларно се во еден комплет

58.182ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 061 надворешен интегриран алуминиумски сензор LED светло 100w соларно се во еден комплет   Место

надворешен интегриран алуминиумски сензор LED светло 50w соларно се во еден комплет

49.818ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 059 надворешен интегриран алуминиумски сензор LED светло 50w соларно се во еден комплет   Место

надворешен интегриран алуминиумски сензор LED светло 80w соларно се во еден комплет

53.909ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 060 надворешен интегриран алуминиумски сензор LED светло 80w соларно се во еден комплет   Место

надворешен стадион Спортско соларно напојувано led flood 1000w соларно светло за поплавување 1000w

28.273ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 040 надворешен стадион Спортско соларно напојувано led flood 1000w соларно светло за поплавување 1000w  

надворешен стадион Спортско соларно напојувано led flood 200w соларно светло за поплавување 200w

20.545ден
Артикал – SOLAR LIGHTS – 036 надворешен стадион Спортско соларно напојувано led flood 200w соларно светло за поплавување 200w  
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top