Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

100 метри брз луксузен брод јахта

304.555.000ден
Артикал – ЈАХТА – 029 100 метри брз луксузен брод јахта Материјал на трупот: челик Состојба: Нова Вид на гориво:

4,8 м 4 патници и 5 патници, мини јахта Брз брод, Спортски мотор со воден млаз

3.400.000ден
Артикал – ЈАХТА – 021 4,8 м 4 патници и 5 патници, мини јахта Брз брод, Спортски мотор со воден

78ft луксузна јахта – брод со внатрешен мотор

18.475.000ден
Артикал – ЈАХТА – 027 78ft луксузна јахта – брод со внатрешен мотор Материјал на трупот: челик Состојба: Нова Вид

Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа

41.500ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 001 Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа ПВЦ тиково

Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа

76.500ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 002 Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа ПВЦ тиково

Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа

121.500ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 003 Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа ПВЦ тиково

Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа

159.500ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 004 Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа ПВЦ тиково

Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа

144.500ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 005 Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа ПВЦ тиково

Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа

182.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 006 Funworld капка бод надувување на вода игра лебдечки мат на надувување dock платформа ПВЦ тиково

Бродче на педали за солена вода и FRP водени спортови со трицикли

108.600ден
Артикал – ЕЛЕКТРЧАМЕЦ – 004 Бродче на педали за солена вода и FRP водени спортови со трицикли Материјал на трупот:

Високо квалитетен рибарски брод

772.200ден
Артикал – ЈАХТА – 026 Високо квалитетен рибарски брод Повод: крајбрежни води Место на потекло: Пекинг, Кина Име на брендот:

Водни спортови супер силен надуен за пливање остров, пловечки сплав не се лизга, надувување dock платформа што лебди на вода

105.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 009 Водни спортови супер силен надуен за пливање остров, пловечки сплав не се лизга, надувување dock

Голем патнички брод, Луксузен ферибот од 39м за 200 лица

153.236.000ден
Артикал – ЈАХТА – 028 Голем патнички брод, Луксузен ферибот од 39м за 200 лица Материјал на трупот: челик Состојба:

Електричен брод за возрасни

439.400ден
Артикал – ЈАХТА – 025 Електричен брод за возрасни Повод: Езера и реки Место на потекло: Пекинг, Кина Име на

За 4-лица надувување остров со сонцето во сенка пливачки брод со 4-чаши – пловечки кревет во вода – забавен сплав

81.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 017 За 4-лица надувување остров со сонцето во сенка пливачки брод со 4-чаши – пловечки кревет

Интелигентен прстен за пливање за бебиња, прстен за пливање за бебиња, пливачки играчки со далечински управувач

37.900ден
Артикал – ЕЛЕКТРЧАМЕЦ – 003 Интелигентен прстен за пливање за бебиња, прстен за пливање за бебиња, пливачки играчки со далечински

Кинеска Висококвалитетна спортска јахта со вонбродски мотор, Брз чамец, Спортски брод – Крстарица

2.568.225ден
Артикал – ЈАХТА – 022 Кинеска Висококвалитетна спортска јахта со вонбродски мотор, Брз чамец, Спортски брод – Крстарица Повод: крајбрежни

Летна Трамполина на надувување за на вода – 2м диаметар

65.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 014 Летна Трамполина на надувување за на вода – 2м диаметар Воден бранувач 【Вода Bouncer /

Летна Трамполина на надувување за на вода – 3м диаметар

85.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 015 Летна Трамполина на надувување за на вода – 3м диаметар Воден бранувач 【Вода Bouncer /

Летна Трамполина на надувување за на вода – 4м диаметар

136.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 016 Летна Трамполина на надувување за на вода – 4м диаметар Воден бранувач 【Вода Bouncer /

Најдобар квалитет на Чамец со педали за 2/4 лица од фиберглас

152.800ден
Артикал – ЕЛЕКТРЧАМЕЦ – 002 Најдобар квалитет на Чамец со педали за 2/4 лица од фиберглас Повод: Езера и реки

Нов тип на рибарски брод од Фиберглас со мотор

575.500ден
Артикал – ЈАХТА – 024 Нов тип на рибарски брод од Фиберглас со мотор Повод: Езера и реки Место на

Пловечка водена рампа МАТ солза-отпорна 2-слојна Xpe Roll-up лебдечки остров за базен, Езеро, океан,

10.250ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 010 Пловечка водена рампа МАТ солза-отпорна 2-слојна Xpe Roll-up лебдечки остров за базен, Езеро, океан, Под

Пловечка водена рампа МАТ солза-отпорна 2-слојна Xpe Roll-up лебдечки остров за базен, Езеро, океан,

11.500ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 011 Пловечка водена рампа МАТ солза-отпорна 2-слојна Xpe Roll-up лебдечки остров за базен, Езеро, океан, Под
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top