Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

Blackview 2020 BV5500 Plus Rugged Smartphone IP68 Waterproof 3GB+32GB Android 10.0 Cellphone 5.5″ Screen 4400mAh 4G Mobile Phone

14.440ден 12.502ден
Артикал – ТЕЛЕФОН -024 Blackview 2020 BV5500 Plus Rugged Smartphone IP68 Waterproof 3GB+32GB Android 10.0 Cellphone 5.5″ Screen 4400mAh 4G

Blackview A60 Smartphone Quad Core Processor 4080mAh Battery Cellphone 16GB 6.1 inch 19.2:9 Screen Dual Camera 3G Mobile Phone

9.999ден 8.657ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 027 Blackview A60 Smartphone Quad Core Processor 4080mAh Battery Cellphone 16GB 6.1 inch 19.2:9 Screen Dual

Blackview A70 Android 11 Smartphone 6.517 Inch Display Octa Core 3GB RAM+32GB ROM 5380mAh13MP Rear Camera 4G Mobile Phone

16.042ден 12.598ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 016 Blackview A70 Android 11 Smartphone 6.517 Inch Display Octa Core 3GB RAM+32GB ROM 5380mAh13MP Rear

Blackview A80 Quad Rear Camera Android 10.0 Go Mobile Phone 6.21′ Waterdrop HD Screen 2GB+16GB Cellphone 4200mAh 4G Smartphone

12.070ден 10.450ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 025 Blackview A80 Quad Rear Camera Android 10.0 Go Mobile Phone 6.21′ Waterdrop HD Screen 2GB+16GB

Blackview BV4900 Android 10 Rugged Waterproof Smartphone 3GB+32GB IP68 Mobile Phone 5580mAh 5.7 inch NFC Cellphone

15.079ден 13.055ден
Артикал – ТЕЛЕФОБ – 026 Blackview BV4900 Android 10 Rugged Waterproof Smartphone 3GB+32GB IP68 Mobile Phone 5580mAh 5.7 inch NFC

DOOGEE X95 Pro Helio A20 4GB RAM+32GB ROM 13MP Triple Camera 4350mAh 6.52” SmartPhones Mobile Phone Android10 OS 4G-LTE

16.897ден 14.629ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 021 DOOGEE X95 Pro Helio A20 4GB RAM+32GB ROM 13MP Triple Camera 4350mAh 6.52” SmartPhones Mobile

Galaxy S60 PRO

21.381ден 18.512ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 012 Galaxy S60 PRO Опис Карактеристики: – 7,1 инчен целосен дисплеј Galaxy S60 PRO ви го

GESCHE GC20 2GB+16GB AI Mode Triple Camera Smartphone 6.3″ FHD+Waterdrop Screen Android 9.0 Face ID Cellura Helio P60 3300mAh

7.207ден 6.240ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 028 GESCHE GC20 2GB+16GB AI Mode Triple Camera Smartphone 6.3″ FHD+Waterdrop Screen Android 9.0 Face ID

HUAWEI – 32 GB memory card

1.423ден 1.249ден
Артикал – МЕМОРИКАРД – 013 HUAWEI – 32 GB memory card Опис Капацитет: 32 GB Боја: црна Пакетот вклучува: 1

MATE 40 Pro+

39.674ден 34.350ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 010 MATE 40 Pro+ Опис Модел: Mate40 Pro + Чип: MT6889 + Окта јадро Стандарден за

NEW P40 PRO+ Smartphone 12+512GB 10Core Ultra-thin Unlocked Smartphones Face/Fingerprint Lock Cellphone Support Dual SIM Cards Mobile Phones

19.115ден 12.125ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 008 NEW P40 PRO+ Smartphone 12+512GB 10Core Ultra-thin Unlocked Smartphones Face/Fingerprint Lock Cellphone Support Dual SIM

Newest Updated Android Tablet Dual Cameras Quad Core 7 inch Portable Computer PC WIFI Tablets

10.514ден 9.600ден
Артикал – ТАБЛЕТ – 001 Најнови ажурирани двојни камери Андроид таблет четири-јадрени 7-инчни преносни компјутерски WIFI таблети Опис Пакет вклучува:

NOTE 30 PLUS 6,1 inch

16.423ден 9.880ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 013 NOTE 30 PLUS 6,1 inch Note30 Plus 6.1 инчен мобилен телефон 6 + 128 GB

NOTE 9 PLUS 5,8 inch

11.965ден 10.359ден
Артикал – ТЕЛЕФОН – 014 NOTE 9 PLUS 5,8 inch 2021 Нова 5,8 инчи Ултра-тенка 6 + 128 GB голема

PNY – 1 TB – мемориска картичка

4.289ден 3.713ден
Артикал – МЕМОКАРД – 012 PNY – 1 TB – мемориска картичка Во Пакетот со вклучени: 1 x мемориска картичка

PNY – 256 GB – мемориска картичка

1.974ден 1.709ден
Артикал – MEMORY CARD – 015 PNY – 256 GB – мемориска картичка Во Пакетот со вклучени: 1 x мемориска

PNY – 512 GB

2.621ден 2.269ден
Артикал – Memory CARD – 016 PNY – 512 GB – мемориска картичка Во Пакетот со вклучени: 1 x мемориска

PNY – 64 GB

1.477ден 1.279ден
Артикал – MEMORY CARD – 014 PNY – 64 GB – мемориска картичка Во Пакетот со вклучени: 1 x мемориска
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top