Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

40ft flatbed trailer – 40 стапки 40 FT Tri Оска со рамно лежиште со капацитет на товарниот капацитет

2.138.400ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 021 40ft flatbed trailer – 40 стапки 40 FT Tri Оска со рамно лежиште со капацитет

45cbm dump trailer – Кинески познат бренд ZW нов дизајн 45cbm 60ton dump tipping камионска приколка

2.717.550ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 011 45cbm dump trailer – Кинески познат бренд ZW нов дизајн 45cbm 60ton dump tipping камионска

60ton dumper trailer – Популарни ZW бренд сосема нов дизајн 3 оски превртување приколка 60toн депонија камион приколка

2.004.750ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 012 60ton dumper trailer – Популарни ZW бренд сосема нов дизајн 3 оски превртување приколка 60toн

65 ton low bed trailers – L3 оски 60 тони Lowbed полу приколка со механички рампи

1.885.950ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 008 65 ton low bed trailers – L3 оски 60 тони Lowbed полу приколка со механички

AFD1081KBEV2 – 8.5 Тон 2 Оска 4×2 лева рака со рамно лежиште / кутија Електрична мини товар камион

6.292.000ден
Артикал – Ел. КАМИОН – 001 AFD1081KBEV2 – 8.5 Тон 2 Оска 4×2 лева рака со рамно лежиште / кутија

box trailer – Нов дизајн 3 оски 53ft сува карго кутија полуприколка ван полуприколка

2.791.800ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 004 box trailer – Нов дизајн 3 оски 53ft сува карго кутија полуприколка ван полуприколка Употреба:

CSC5041 – Euro5 LHD 3 тони Мини замрзнувач Фрижидер ван камион

3.256.110ден
Артикал – КАМИОН – 003 CSC5041 – Euro5 LHD 3 тони Мини замрзнувач Фрижидер ван камион Бренд име: Dongfeng Модел:

CSC5082TQZP5 – Ниска цена 8T ЕУРО 5 емисија стандард дизел мотор камион за шлеп служба

4.009.500ден
Артикал – КАМИОН – 019 CSC5082TQZP5 – Ниска цена 8T ЕУРО 5 емисија стандард дизел мотор камион за шлеп служба

CTY9408GXH – 30 CBM дизел бензин тешки резервоар полуприколка

4.290.000ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 003 CTY9408GXH – 30 CBM дизел бензин тешки резервоар полуприколка Употреба: Приколка за камиони Тип: Полу-приколка

curtain slider trailer – Tri-оски завеса страна отворен контејнер полуприколка / завеса-sider полуприколка / странична завеса полуприколка

2.583.900ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 005 curtain slider trailer – Tri-оски завеса страна отворен контејнер полуприколка / завеса-sider полуприколка / странична

DFH3310B2 – Brand New Dump TRUCK VOLUME CAPACITY

7.722.000ден
Артикал – КАМИОН – 012 DFH3310B2 – Brand New Dump TRUCK VOLUME CAPACITY Состојба: Ново Коњска моќ: 251 – 350hp

DFH4250CX2 – Тешки товарни KX 6×4 автоматски пренос 560 КС камиони Трактор

10.725.000ден
Артикал – КАМИОН – 017 DFH4250CX2 – Тешки товарни KX 6×4 автоматски пренос 560 КС камиони Трактор Состојба: Ново Коњска

dump bed trailer – 3 оски 40t трактор хидрауличен крај депонија пред превртување камион и приколка

2.851.200ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 010 dump bed trailer – 3 оски 40t трактор хидрауличен крај депонија пред превртување камион и

EB-HS-N2

1.642.000ден
Артикал – АУТО – 173 EB-HS-N2 Вид: Електрично карго комбе Менувач: автоматски Управување: Лево Погон: FWD NEDC Макс. Опсег: 301

electric PICK UP GAIA

471.174ден
Артикал – АУТО – 142 – electric PICK UP GAIA Супер евтин електричен камионет ПИК АП – ГАЈА со 2

EQ2040L3BDD – Добар квалитет 6m 4×2 5ton камион

2.002.000ден
Артикал – КАМИОН – 011 EQ2040L3BDD – Добар квалитет 6m 4×2 5ton камион Состојба: Ново Коњска моќ: 88hp Стандард за

EQ2180GD5DJ – Euro V 190 HP Dongfeng off road 4×4 депонија камион

5.148.000ден
Артикал – КАМИОН – 010 EQ2180GD5DJ – Euro V 190 HP Dongfeng off road 4×4 депонија камион Состојба: Ново Коњска

EQ4250GD5D – Dongfeng 6×4 дизел камион Трактор

6.134.700ден
Артикал – КАМИОН – 018 EQ4250GD5D – Dongfeng 6×4 дизел камион Трактор Состојба: Ново Коњска моќ: 560hp Стандард за емисија:

EQ5258TPBFV – 10-20 тони 6×4 3 AXLE Flatbed Somi Trailer камион

6.006.000ден
Артикал – КАМИОН – 002 EQ5258TPBFV – 10-20 тони 6×4 3 AXLE Flatbed Somi Trailer камион Состојба: Ново Стандард за

fuel oil tanker truck – Нов дизајн дланка 55м3 45000 литри танкер за Петрол гориво мазут камионска приколка

2.643.300ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 017 fuel oil tanker truck – Нов дизајн дланка 55м3 45000 литри танкер за Петрол гориво

fuel tank trailer – 3 оски 40000 литри 55000 литри Tanker Полу приколка

2.569.050ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 019 fuel tank trailer – 3 оски 40000 литри 55000 литри Tanker Полу приколка Употреба: Приколка

fuel tank trailer – 3 оски корозивни стоки Транспорт 80000Liters резервоар за гориво

2.866.050ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 020 fuel tank trailer – 3 оски корозивни стоки Транспорт 80000Liters резервоар за гориво Употреба: Приколка

fuel tank trailer – Нов дизајн 3 оски 42cbm гориво масло резервоар полуприколка

2.580.930ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 015 fuel tank trailer – Нов дизајн 3 оски 42cbm гориво масло резервоар полуприколка Употреба: Приколка

fuel tank trailer – Нов дизајн 3 оски 45000 литри 55000 литри резервоар резервоар танкер камион полуприколка

2.866.050ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 018 fuel tank trailer – Нов дизајн 3 оски 45000 литри 55000 литри резервоар резервоар танкер

Fuel tanker semi trailer – 42000-45000 литри масло гориво дизел суровo складирање танкер камионскa полуприколка

2.880.900ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 013 Употреба: Приколка за камиони Тип: Полу-приколка Материјал: челик Сертификација: CE Големина: 11500 * 2500 *

HFD3250A8 – Урбана изградба Рударство 6×4 10 точкови Дизел 420HP Dongfeng 10 тони депонија камиони

6.292.000ден
Артикал – КАМИОН – 006 HFD3250A8 – Урбана изградба Рударство 6×4 10 точкови Дизел 420HP Dongfeng 10 тони депонија камиони

HOWO 7 – камион Howo 12 тркала Eуро 5 депонија камион

7.707.700ден
Артикал – КАМИОН – 008 HOWO 7 – камион Howo 12 тркала Eуро 5 депонија камион   Состојба: Ново Коњска

KX 4×2 TRACTOR – Dongfeng 4×2 520ks ATM со EBS ESC трактор

9.295.000ден
Артикал – КАМИОН – 015 KX 4×2 TRACTOR – Dongfeng 4×2 520ks ATM со EBS ESC трактор Состојба: Ново Коњска

LFD330 – 6 * 4 евра 5 емисија стандард 420HP депонија камион возач

6.292.000ден
Артикал – КАМИОН – 004 LFD330 – 6 * 4 евра 5 емисија стандард 420HP депонија камион возач 6 *

lowbed trailers – 12 тркала Транспортни приколки

2.420.550ден
Артикал – ПРИКОЛКА – 007 lowbed trailers – 12 тркала Транспортни приколки Употреба: Приколка за камиони Тип: полуприколка, приколка со
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top