Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

100% Grade A A4 Copy Papers

194ден 182ден
Артикал – OFF – 041 100% Grade A A4 Copy Papers Земја на потекло = ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена =

5 + Copy Paper

191ден 180ден
Артикал – OFF – 081 5 + COPY PAPER A4 / A3 Size Copy Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД =======================

A4 70gsm 75gsm 80gsm / Papel Resma Chamex Multi A4 75g Office papers

196ден 185ден
Артикал – OFF – 009 A4 70gsm 75gsm 80gsm / Papel Resma Chamex Multi A4 75g Office papers ======================= Стара

A4 80gsm Copy Paper Excellent 210x297mm / Original A4 copypaper

191ден 180ден
Артикал – OFF – 056 White A4 Size Copy Paper Земја на потекло – AВСТРИЈА ======================= Стара Цена = 191

A4 80gsm Copy Оffice Elements 210x297mm / Original A4 copypaper

193ден 181ден
Артикал – OFF – 057 White A4 Size Copy Paper Земја на потекло – АВСТРИЈА ======================= Стара Цена = 193

A4 Copy Paper – 550 sheets

216ден 205ден
Артикал – OFF – 086 A4 Copy paper type A4 / A3 copy paper 70 80gsm /Hot sale Multi-purpose Copy

A4 Copy Paper 80GSM 75GSM 70GSM

202ден 191ден
Артикал – OFF – 015 A4 Copy Paper 80GSM 75GSM 70GSM Земја на потекло = ФРАНЦИЈА ======================= Стара Цена =

A4 Copy Paper 80gsm,

194ден 182ден
Артикал – OFF – 042 A4 Copy Paper 80gsm, Земја на потекло = КИНА ======================= Стара Цена = 194 денари

A4 Copy Paper Excellent 210x297mm

212ден 201ден
Артикал – OFF – 027 A4 Copy Paper Excellent 210x297mm ======================= Стара Цена = 212 денари (3,45 Еу) Нова Цена

A4 Office & School Print Papers

212ден 201ден
Артикал – OFF – 027 A4 Office & School Print Papers ======================= Стара Цена = 212 денари (3,45 Еу) Нова

A4 Office &; School Print Papers

210ден 199ден
Артикал – OFF – 026 A4 Office School Print Papers ======================= Стара Цена = 210 денари (3,41 Еу) Нова Цена

AEM ULTRA WHITE COPY PAPER

201ден 190ден
Артикал – OFF – 112 CHAMEX COPY PLUS A4 COPY PAPERS / LASER PAPER A4 80GSM / 75GSM / 70GSM

Affordable price Copy Canon Paper A4 / Bond paper

216ден 205ден
Артикал – OFF – 025 Affordable price Copy Canon Paper A4 / Bond paper ======================= Стара Цена = 216 денари

AMCO Copy Paper

248ден 236ден
Artikal – OFF – 110 AMCO Copy paper 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена =

AUSTRALIAN Copy Paper

248ден 215ден
Artikal – OFF – 163 AUSTRALIAN Copy paper 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена = 248

B2B COLOR COPY PAPER

231ден 220ден
Artikal – OFF – 143 B2B COLOR COPY PAPER  80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена =

BASE COPY PAPER

190ден 179ден
Артикал – OFF – 127 BASE A4 COLOR Copy Papers Земја на потекло = ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена = 190 денари

Best Premium A4 Copy Paper 70gsm/75gsm 80gsm Navigator For Photocopy at Low Price papers

196ден 185ден
Артикал – OFF – 008 Best Premium A4 Copy Paper 70gsm/75gsm 80gsm Navigator For Photocopy at Low Price papers Земја

Best White Zap A4 Copy Quality A4 Paper 80gsm Double a A4 Copy Papers

196ден 185ден
Артикал – OFF – 016 Best White Zap A4 Copy Quality A4 Paper 80gsm Double a A4 Copy Papers Земја

BIG PAPER

248ден 236ден
Artikal – OFF – 122 BIG PAPER Office Paper 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена =

BRIGHT – WHITE MULTYPURPOSE OFFICE PAPER

226ден 215ден
Artikal – OFF – 128 BRIGHT – WHITE MULTYPURPOSE OFFICE PAPER 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД =======================

BUSINESS

189ден 178ден
Artikal – OFF – 151 BUSINESS  80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ТАЈЛАНД ======================= Стара Цена = 189 денари (3,07

Canon copy paper

212ден 201ден
Артикал – OFF – 054 Canon copy paper ======================= Стара Цена = 215 денари (3,45 Еу) Нова Цена = 201

CHAMEX Copy Paper

201ден 190ден
Артикал – OFF – 111 CHAMEX COPY PLUS A4 COPY PAPERS / LASER PAPER A4 80GSM / 75GSM / 70GSM

CHAMEX ECO PAPER

220ден 209ден
Artikal – OFF – 100 CHAMEX ECO – Office Paper Copypaper 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – ПОЛСКА =======================

CHAMEX Multi

237ден 225ден
Artikal – OFF – 097 CHAMEX Multi Copy paper 80g/A4/A3 Copier Paper Земја на потекло – АВСТРИЈА ======================= Стара Цена

Chamex Office Copy Paper A4

198ден 187ден
Артикал – OFF – 001 Chamex Office Copy Paper A4 Земја на потекло = Бразил ======================= Стара Цена = 198

CHAMEX SUPER COPY PAPER

216ден 205ден
Артикал – OFF – 093 CHAMEX SUPER Copy paper type A4 / A3 copy paper 70 80gsm /Hot sale Multi-purpose

CHEAP CHAMEX A4 COPY PAPER 80GSM / 70 GSM

199ден 188ден
Артикал – OFF – 002 CHEAP CHAMEX A4 COPY PAPER 80GSM / 70 GSM Земја на потекло = ФРАНЦИЈА =======================

Clean A4 75GSM / 70GSM / 80GSM Double A Copy Paper

194ден 182ден
Артикал – OFF – 044 Clean A4 75GSM / 70GSM / 80GSM Double A Copy Paper Земја на потекло =
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top