Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

13 бои за еднократна употреба, Боја за коса

313ден 272ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 001 13 бои за еднократна употреба, Боја за коса Опис: Сосема нов и висок квалитет. Пренослива

13 бои, едноставни за употреба, боја за коса, Маскара

374ден 325ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 002 13 бои, едноставни за употреба, боја за коса, Маскара Опис на производот: тип 1 Лесно

30 мл. Крем за еднократна употреба за коса со кал, за коса во форма на сребро, восок за жени и мажи

403ден 350ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 011 30 мл. Крем за еднократна употреба за коса со кал, за коса во форма на

4 бои професионална популарна боја со промена на температурата и бојата на косата се променува

518ден 450ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 007 4 бои професионална популарна боја со промена на температурата и бојата на косата се променува

Еднократна употреба Брз спреј за коса, боја за забава Инстант боја на коса, лесен спреј за стилизирање коса, 5 бои

443ден 385ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 004 Еднократна употреба Брз спреј за коса, боја за забава Инстант боја на коса, лесен спреј

Крем за коса во боја за берберница, Шампон за боење коса, крем за боење на бои TXTB1

730ден 635ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 006 Крем за коса во боја за берберница, Шампон за боење коса, крем за боење на

Моделирање на стилизирање на лак за прашина за коса, лак за коса го зголемува волуменот на косата, унисекс гел за коса

483ден 420ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 013 Моделирање на стилизирање на лак за прашина за коса, лак за коса го зголемува волуменот

Нова 1 парче Боја за боја на коса, полу-трајна крема за коса со долга обвивка, боја SCI88

673ден 585ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 005 Нова 1 парче Боја за боја на коса, полу-трајна крема за коса со долга обвивка,

Препорачан DIY-стил на боја на коса без иритација, Боја на коса, Восок Боја за коса, привремен крем за гел

368ден 320ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 009 Препорачан DIY-стил на боја за коса без иритација, Боја за коса, Восок Боја за коса,

Сива Сребрена крема за боја на коса, Постојан восок за коса на мажи / жени

794ден 690ден
Артикал – ФРИЗБОЈА – 003 Сива Сребрена крема за боја на коса, Постојан восок за коса на мажи / жени
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top