Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

HXJZDF-01 – 1500kg Fibc U панел торбичка Бела кеса Висококвалитетна Џамбо кеса од 1,5 тони Pp

1.009ден
Артикал – ЏАМБО – 013 HXJZDF-01 – 1500kg Fibc U панел торбичка Бела кеса Висококвалитетна Џамбо кеса од 1,5 тони

HXJZDF-06 – торбичка за рефус од типот на јаже, џамбо торба

591ден
Артикал – ЏАМБО – 017 HXJZDF-06 – торбичка за рефус од типот на јаже, џамбо торба   Горна опција (Полнење):

HXJZDF-08 – Кина Шандонг тубуларна 500-1000kg Приспособено печатено јаже за подигнување Супер контејнер FIBCJumbo торба за пазар во Европа

1.564ден
Артикал – ЏАМБО – 012 HXJZDF-08 – Кина Шандонг тубуларна 500-1000kg Приспособено печатено јаже за подигнување Супер контејнер FIBCJumbo торба

HXJZDF-14 – pp големина на торбичка 90*90*100cm за пакување 1000kgs Горно здолниште и рамно долно

882ден
Артикал – ЏАМБО – 009 HXJZDF-14 – pp големина на торбичка 90*90*100cm за пакување 1000kgs Горно здолниште и рамно долно

HXJZDF-15 – PP BIG BAG дното со појас LOADING 1000 kg -1500 kg хемиски производ

886ден
Артикал – ЏАМБО – 011 HXJZDF-15 – PP BIG BAG дното со појас LOADING 1000 kg -1500 kg хемиски производ

HXJZDF-32 – 1200kg pp прашка кеса бела боја полнење за хемикалии четири долги јамки висина 150cm рамно дно

973ден
Артикал – ЏАМБО – 018 HXJZDF-32 – 1200kg pp прашка кеса бела боја полнење за хемикалии четири долги јамки висина

QFID-JF1-0132 – 1,5 јард 6 јарди 3 јадри PP Собирање ткаен градежен отпад Уредување Градинарски контејнер Skip Jumbo Bulk bag

7.386ден
Артикал – ЏАМБО – 002 QFID-JF1-0132 – 1,5 јард 6 јарди 3 јадри PP Собирање ткаен градежен отпад Уредување Градинарски

Безбедносен ремен за масовно подигање Силна конструкција FIBC пакување Голема џамбо кеса Сулфурен песок бакар за 1000 -1500 кг пакување ориз 5:1

941ден
Артикал – ЏАМБО – 015 Безбедносен ремен за масовно подигање Силна конструкција FIBC пакување Голема џамбо кеса Сулфурен песок бакар

Јumbo big Bag пакување битуменска кеса 1000kg пакување асфалтни кеси Безбедност материјал отпорност на висока температура 135 степени

3.909ден
Артикал – ЏАМБО – 008 Јumbo big Bag пакување битуменска кеса 1000kg пакување асфалтни кеси Безбедност материјал отпорност на висока
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top