Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

20мл – течност за осветлување на автомобилот, Обновување облога, Оксидација, поправка на светло за автомобили

341ден 295ден
Артикал – АЛАТ – 003 20мл – течност за осветлување на автомобилот, Обновување облога, Оксидација, поправка на светло за автомобили

3 минути чист автомобил – 443 мл.

147ден 134ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -029 Модел – DG-8 3 минути чист автомобил – 443 мл. Пакување – 443 ml *

9 бои Dent Puller за Поправка на Каросерии на Автомобили

380ден 329ден
Артикал – АЛАТ – 005 9 бои Dent Puller за Поправка на Каросерии на Автомобили Карактеристики: Алатка за поправка на

CB250P

121.847ден 110.770ден
Artikal – ALAT -001 Model – CB250P Карактеристика на производот: МАШИНА ЗА БАЛАНСИРАЊЕ НА ТЕШКИ АВТО ГУМИ * Автоматско мерење

CB550P

183.920ден 167.200ден
Artikal – ALAT -002 Model – CB550P Карактеристика на производот: МАШИНА ЗА БАЛАНСИРАЊЕ НА ТЕШКИ АВТО ГУМИ * Автоматско мерење на дијаметарот

CB650P

206.910ден 188.100ден
Artikal – ALAT -006 Model – CB650P Карактеристика на производот: МАШИНА ЗА БАЛАНСИРАЊЕ НА ТЕШКИ АВТО ГУМИ * Автоматско мерење на дијаметарот

G300

862.125ден 783.750ден
Артикал – АЛАТ – 005 Модел – G300 3Д Уредници за тркала за автомобили за опрема за машини за поправка

G581H

897.655ден 816.050ден

GL – -40 степени антифриз, најдобра течност за ладење – 2 Литри

184ден 167ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -003 Модел – GL COOLANT -40 степени антифриз, најдобра течност за ладење Бр. Б020 Волумен 1L

GT325R

160.930ден 146.300ден
Артикал – АЛАТ – 003 Модел – GT325R Професионален менувач на гуми за автомобили со помошни алатки за автоматска поправка

GT526 Pro

248.292ден 225.720ден
Артикал – АЛАТ – 011 Модел – GT526 Pro Професионална машина за менување на гуми ================================== Стара Цена = 248.292

JH-4000F

172.425ден 156.750ден
Артикал – АЛАТ – 007 Модел – JH-4000F Хидраулична тенка плоча 2 Полу Автоматско подигнување автомобил Карактеристики 1-Разумен и економски

JH-706A

89.650ден 81.500ден
Артикал – АЛАТ – 008 Модел – JH-706A Полуавтоматски менувач на гуми со CE Карактеристика на производот: 1. полуавтоматски менувач

MAGIC GEM – стаклен слој за нано обложување со голем капацитет за автомобили

2.255ден 2.050ден

MAGIC GEM – формула за перење автомобили повеќенаменска пена за прскање за чистење пена

935ден 850ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -001 Модел – GO516 Најновиот еколошки брз и ефикасен рачен спреј за убавина на автомобилот, брзиот

SJC

1.264.450ден 1.149.500ден
Артикал – АЛАТ – 010 Модел – SJC Ротирачка грамофонска платформа за автомобил за гаража во домот Главни карактеристики: 1.

SJD

420.315ден 386.650ден
Артикал – АЛАТ – 009 Модел – SJD Уредување на тркалата на машината за поправка на гуми за автомобили. Порамнување

VESLЕЕ 354 мл – Средство против истекување на системот за ладење на радијаторот

147ден 134ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -031 Модел – VSL-16 Средство против истекување на системот за ладење на радијаторот – 354 мл.

Аеросолен спреј за гаснење пожар VESLEE 500ml Mini Car Fire Stop – VSL-23

200ден 182ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -019 Модел – VSL-23 Аеросолен спреј за гаснење пожар VESLEE 500ml Mini Car Fire Stop – VSL-23

Аеросолен спреј со бела литиумска маст за спречување рѓа и корозија – 450 мл.

259ден 235ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -024 Модел – VSL-38 Аеросолен спреј со бела литиумска маст за спречување рѓа и корозија – 450

Алатка за нега на боја за поправка на автомобили за отстранување на гребење

515ден 446ден
Артикал – АЛАТ – 001 Алатка за нега на боја за поправка на автомобили за отстранување на гребење Опис: Случајни

АНТИФРИЗ – 25 степени = 900501

242ден 220ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -012 Модел – 900501 -25 степени антифриз, најдобра течност за ладење Волумен  4L Карактеристики на течности

АНТИФРИЗ – GL – 4 литри

299ден 272ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -008 Модел – GL АНТИФРИЗ – GL – 4 литри Пакување – 4 литри * 6

Високо квалитетен зелен или црвен Антифриз = – 50 оС / 2 литри

174ден 158ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -013 Модел – SIZHOU -50 степени антифриз, најдобра течност за ладење Волумен – 2L Карактеристики на

Високо квалитетен магичен спреј за чистење во кујна – MG-64A

215ден 195ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -011 Модел – MG-64A Високо квалитетен магичен спреј за чистење во кујна – MG-64A Пакување – 380ml

Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE 0,22 ml

86ден 78ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -014 Модел – VSL-17 Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил –

Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE 0,45 ml

146ден 130ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -015 Модел – VSL-1 Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE

Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE 0,50 ml

174ден 158ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -016 Модел – VSL-1B Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE

Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE 0,65 ml

210ден 191ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -017 Модел – VSL-1C Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE

Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE 0,75 ml

249ден 226ден
Артикал – АВТО КОЗМЕТИКА -018 Модел – VSL-1D Висококвалитетен силиконски чистач за полирање со восок за нега на автомобил – VESLEE
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top