Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 Пар Дрвени ТОНФА

11.673ден 10.150ден
Артикал – КФО – 019 1 Пар Дрвени ТОНФА Дрвени тонфа – класично оружје; Двојно вртење на тонфа дрво од

1 Парче Нож модел војнички нож за самоодбрана

282ден 245ден
Артикал – КФО – 014 1 Парче Нож модел војнички нож за самоодбрана Опис: 100% Сосема нов и квалитетен Материјал:

2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана

526ден 457ден
Артикал – КФО – 013 2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана Ознаки на производот Состојба: 100% Сосема ново

Деца (возрасни) сунѓерасти Нунчаку за почетници да вежбаат воени вештини

837ден 725ден
Артикал – НЧ – 007 Деца (возрасни) сунѓерасти Нунчаку за почетници да вежбаат воени вештини 100% сосема нов и квалитетен

Дрвен Јапонски самурајски меч – реквизити Катана за мечување

1.121ден 975ден
Артикал – КФО – 015 Дрвен Јапонски самурајски меч – реквизити Катана за мечување Опис: 100% сосема нов и висок

Државен крал на мајмуните – Стап Кунгфу Дрвен стап – резба златен змеј – Sun WuKong оружје

18.032ден 15.680ден
Артикал – КФО – 018 Државен крал на мајмуните – Стап Кунгфу Дрвен стап – резба златен змеј – Sun

Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање

687ден 595ден
Артикал – НЧ – 009 Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање Карактеристики: Тип: Нунчаку Материјал: Покриена пена на пластичен стап

Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање

1.365ден 1.182ден
Артикал – НЧ – 006 Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање Совршен за деца и почетници, колективно учење и обука.

Персонален Пренослив за боречки вештини Метален Волшебен БО (стап) – нов висококвалитетен џебен од нерѓосувачки сребрен челик

1.265ден 1.100ден
Артикал – КФО – 012 Персонален Пренослив за боречки вештини Метален Волшебен БО (стап) – нов висококвалитетен џебен од нерѓосувачки
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top