Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

1 Пар Дрвени ТОНФА

11.673ден 10.150ден
Артикал – КФО – 019 1 Пар Дрвени ТОНФА Дрвени тонфа – класично оружје; Двојно вртење на тонфа дрво од

1 Парче Нож модел војнички нож за самоодбрана

282ден 245ден
Артикал – КФО – 014 1 Парче Нож модел војнички нож за самоодбрана Опис: 100% Сосема нов и квалитетен Материјал:

145 cm Боксерска вреќа за надувување

4.186ден 3.640ден
Артикал – БОКСВР – 007 145 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

150 cm Боксерска вреќа за надувување

4.543ден 3.950ден
Артикал – БОКСВР – 008 150 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана

526ден 457ден
Артикал – КФО – 013 2 парчиња 24х8х2СМ Пластични ножеви за вежбање Самоодбрана Ознаки на производот Состојба: 100% Сосема ново

20 Kg Пондериран елек за фитнес

5.716ден 4.970ден
Артикал – ТЕЖИНА – 001 20 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

50 Kg Пондериран елек за фитнес

6.176ден 5.370ден
Артикал – ТЕЖИНА – 002 50 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,0 м

5.992ден 5.210ден
Артикал – БОКСВР – 005 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 1,0 м Карактеристики: * 1 Торбичката со песок е празна, што може

БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 80 см

5.302ден 4.610ден
Артикал – БОКСВР – 004 БОКСЕРСКА ВРЕЌА – 80 см Карактеристики: * 1 Торбичката со песок е празна, што може

БОКСЕРСКА КРУШКА

3.588ден 3.120ден
Артикал – БОКСВР – 006 БОКСЕРСКА КРУШКА Карактеристики: * 1 Добар материјал: висококвалитетен PU материјал, мазна површина, добро чувство на

Боксерско Топче за вежбање Рефлексна Брзина во Бокс, Кик Бокс, Санда, Муаи Таи, ММА

955ден 830ден
Артикал – БОКСРЕКВИЗ – 001 Боксерско Топче за вежбање Рефлексна Брзина во Бокс, Кик Бокс, Санда, Муаи Таи, ММА Карактеристика:

Дрвен Јапонски самурајски меч – реквизити Катана за мечување

1.121ден 975ден
Артикал – КФО – 015 Дрвен Јапонски самурајски меч – реквизити Катана за мечување Опис: 100% сосема нов и висок

НИНЏА униформа

8.130ден 7.391ден
Артикал НК-001 Продаваме професионална униформа за НИНЏА вежбачите по многу поволна цена за само Стара Цена = 8.130 денари (132,20

НИНЏА униформа

4.940ден 4.491ден
Артикал НК-002 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) познат и наречен како ЖИВА КУНГ-ФУ БИБЛИЈА отвори

Нун Чаку

1.200ден 1.091ден
Артикал НЧ-003 Големиот мајстор експерт Си ТАИ ГУНГ Тодор Кралев (8-ми ТОАН) познат и наречен како ЖИВА КУНГ-ФУ БИБЛИЈА отвори

Нун Чаку

1.050ден 955ден
Артикал – НЧ – 005 НУНЧАКУ од сунѓераста пена наменети за деца и за почетници вежбачи како не би дошло

Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање

687ден 595ден
Артикал – НЧ – 009 Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање Карактеристики: Тип: Нунчаку Материјал: Покриена пена на пластичен стап

Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање

1.403ден 1.215ден
Артикал – НЧ – 008 Нунчаку од сунѓераста пена за вежбање 100% сосема нов и квалитетен Ова е врвниот пена

Пластичен нож

1.310ден 1.191ден
Артикал – КФО – 006 Пластичeн НОЖ за тренинг на САМООДБРАНА или за деца ========================= Стара Цена = 1.310 денари

Пластични САИ

1.640ден 1.491ден
Артикал – КФО – 004 Пластични САИ за тренинг или за деца ========================= Стара Цена = 1.640 денари (26.67 Еу)

фитнес гумени ленти за отпорност, јога еластични ленти за вежбање 2080мм

1.047ден 910ден

ФОКУСЕР мал

2.484ден 2.070ден
Артикал – ФОКУСЕР – 002 ФОКУСЕР мал Карактеристики: Направени од висококвалитетен материјал, издржливи се за долготрајна употреба Тие можат да
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top