Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

GF – 07 Tracker

1.993ден
Артикал – ДМ – 014 GF – 07 Tracker GF07 мини GPS тракер: Овој ултра мини уред е лесно да

GF – Triangle Tracker

859ден
Артикал – ДМ – 015 GF – Triangle Tracker Тракер триаголник: Потсетник – Може да ве предупредат со звучен сигнал

Гајба за кучиња за миленичиња од црна метал Издржлив кафез со отворено големо отвор

10.600ден
Артикал – ДМ – 020 Гајба за кучиња за миленичиња од црна метал Издржлив кафез со отворено големо отвор Тип:

Гајба за кучиња за миленичиња од црна метал Издржлив кафез со отворено големо отвор

10.500ден
Артикал – ДМ – 021 Гајба за кучиња за миленичиња од црна метал Издржлив кафез со отворено големо отвор Тип:

Железен бокс за кучиња

17.000ден
Артикал – ДМ – 003 ЖЕЛЕЗЕН БОКС ЗА КУЧИЊА ЗА ОДГЛЕДУВАЧИ НА КУЧИЊА димензии = 80 cm x 80 cm

играчки – топчиња за џвакање, играчка за миленичиња (мачки и кучиња) – топче Виножито еластична гума 3.5 см

70ден
Артикал – ДМ – 019 играчки – топчиња за џвакање, играчка за миленичиња (мачки и кучиња) – топче Виножито еластична

Ин витро јаки за прстени против инсекти, јаки за кучиња одбиваат болви и крлежи

185ден
Артикал – ДМ – 020 Ин витро јаки за прстени против инсекти, јаки за кучиња одбиваат болви и крлежи Опис:

Кликер (Свирка) за обучување на кучиња

562ден
Артикал – ДМ – 006 Опис: Лесен за користење Корисно е да се обучуваат миленичиња Тоа се разнобојните производи Тоа

Кликер (Свирка) за обучување на кучиња

624ден
Артикал – ДМ – 007 Опис: Лесен за користење Корисно е да се обучуваат миленичиња Тоа се разнобојните производи Тоа

Преклопен кафез за кучиња

6.450ден
Артикал – ДМ – 005 ПРЕКЛОПЕН КАФЕЗ ЗА КУЧИЊА ЗА ОДГЛЕДУВАЧИ НА КУЧИЊА димензии = 60 cm x 60 cm

Тример за влакна за домашни миленици

224ден
Артикал – ДМ – 010 Тример за влакна за домашни миленици (кучиња, мачиња, …) =============================================== Стара Цена = 247 денари

Ултрасоничен уред за тренирање на кучиња, уред за анти лаење

2.666ден
Артикал – ДМ – 009 Опис: Изгледот на овој производ е дизајниран како будилник. Луксузниот отвор за ултразвукови сигнали на

Уред за пронаоѓање на мини GPS следење Автомоби, миленици, Детска трага за следење на мотоцикли

799ден
Артикал – ДМ – 013 Уред за пронаоѓање на мини GPS следење Автомоби, миленици, Детска трага за следење на мотоцикли

ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“

34.750ден
Артикал – ДМ – 017 ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“ Опис Производ: Ограда

ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“

25.250ден
Артикал – ДМ – 018 ХИПЕТ Ограда за БОКС за кучиња за миленичиња „Самостојна кутија за кученце“ Опис Производ: Ограда
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top