Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

1 парче ролери тркала за вежбање абдоминално слабеење – ролери тркала за вежбање на абдоминалните мускули

485ден
Артикал – ФИТ – 099 1 парче ролери тркала за вежбање абдоминално слабеење – ролери тркала за вежбање на абдоминалните

145 cm Боксерска вреќа за надувување

3.640ден
Артикал – БОКСВР – 007 145 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

150 cm Боксерска вреќа за надувување

3.950ден
Артикал – БОКСВР – 008 150 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

20 Kg Пондериран елек за фитнес

4.970ден
Артикал – ТЕЖИНА – 001 20 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

2021 Женски секси кожени кратки панталони со висок струк

1.390ден
Артикал – ФИТ – 081 2021 Женски секси кожени кратки панталони со висок струк Моден дизајн, 100% сосема нов, квалитетен!

2021 Нова жешка модерна облека, Обични спортски хеланки, Беспрекорна гимнастика, јога, за вежбање фитнес, јога облека

1.365ден
Артикал – ФИТ – 044 2021 Нова жешка модерна облека, Обични спортски хеланки, Беспрекорна гимнастика, јога, за вежбање фитнес, јога

2021 нови 3/4 женски јога панталони со висок струк, фитнес хеланки, Капри панели за трчање со мрежа

720ден
Артикал – ФИТ – 068 2021 нови 3/4 женски јога панталони со висок струк, фитнес хеланки, Капри панели за трчање

2021 спортски женски кратки панталони со градиент – лизгачки панталони за велосипеди – Енергетски лесни панталони, Компресивни хеланки за Јога

705ден
Артикал – ФИТ – 080 2021 спортски женски кратки панталони со градиент – лизгачки панталони за велосипеди – Енергетски лесни

25 см јога топка, фитнес топка, спортски пилатес

550ден
Артикал – ЈОГА – 013 25 см јога топка, фитнес топка, спортски пилатес Опис на Производот 100% сосема нов и

3XL XXL плус големина чипка фитнес хеланки со висок струк, женски шупливи јога панталони

1.490ден
Артикал – ФИТ – 069 3XL XXL плус големина чипка фитнес хеланки со висок струк, женски шупливи јога панталони Моден

3Д ШИАТСУ масажер

4.791ден
Артикал – ФИТ – 014 3Д ШИАТСУ масажер за коленото и вратот, вибрирачки масажер на рамената и колената. Сега можете

50 Kg Пондериран елек за фитнес

5.370ден
Артикал – ТЕЖИНА – 002 50 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

75 см јога топка, фитнес топка, спортски пилатес + пумпа

2.550ден
Артикал – ЈОГА – 012 75 см јога топка, фитнес топка, спортски пилатес + пумпа Вежбајте GYM Јога топка фитнес

ABS тренер Sit Up Bar Само-вшмукување Фитнес опрема Обучувач за абдоминална сила Домашна фитнес мускулатурна обука за мажи и жени слабеење

3.850ден
Артикал – ФИТ – 055 ABS тренер Sit Up Bar Само-вшмукување Фитнес опрема Обучувач за абдоминална сила Домашна фитнес мускулатурна

CXZD – летни нови женски кадифени тенки спортски панталони

490ден
Артикал – ФИТ – 088 CXZD – летни нови женски кадифени тенки спортски панталони Brand Name: CXZD Material: Cotton Material: Polyester Origin: CN(Origin) Gender: WOMEN

EMS мрзливи фитнес абдоминална печ Smart фитнес опрема за на отворено, канцеларија, дома, фитнес уред абдоминална рака печ

2.340ден
Артикал – ФИТ – 102 EMS мрзливи фитнес абдоминална печ Smart фитнес опрема за на отворено, канцеларија, дома, фитнес уред

HALLOWEEN YOGA PANTS

702ден
Артикал – ФИТ – 037 Модел – HALLOWEEN YOGA PANTS Карактеристики: – Состојба: 100% сосема нов – Изработено од висококвалитетен

Абдоминален уред за Фитнес Спорт, Мулти-функционално Јаже за затегнување, Четири цевки педали,

599ден
Артикал – ФИТ – 064 Абдоминален уред за Фитнес Спорт, Мулти-функционално Јаже за затегнување, Четири цевки педали, Карактеристики: * 1.

Абдоминално тркало за абдоминален мускул машки стомак за автоматско враќање ABS спортска фитнес опрема

3.990ден
Артикал – ФИТ – 100 Абдоминално тркало за абдоминален мускул машки стомак за автоматско враќање ABS спортска фитнес опрема ===========================================================

Беспрекорни кратки летни фитнес панталони со висок струк за жени за јога

600ден
Артикал – ФИТ – 079 Беспрекорни кратки летни фитнес панталони со висок струк за жени за јога Gender: WOMEN Material: Spandex Origin: CN(Origin)

Бесшевни панталони за жени, долна облека за слабеење

370ден
Артикал – ФИТ – 087 Бесшевни панталони за жени, долна облека за слабеење Material: Spandex Material: Polyester Origin: CN(Origin) Model Number: B20-8L2995 Feature: Anti-Bacterial Feature: Slimming

Боксерска топка и лента за на глава

755ден
Артикал – БОКСРЕКВИЗ – 002 Боксерска топка и лента за на глава Карактеристики: 1. Лесна и пренослива: лесен за носење,
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top