Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

10kw соларен систем на исклучена мрежа 220V 380V соларна енергија домашен систем фотоволтаичен панел систем 10kw

600.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 015 10kw соларен систем на исклучена мрежа 220V 380V соларна енергија домашен систем фотоволтаичен панел

15kw соларен систем на исклучена мрежа 220V 380V соларна енергија домашен систем фотоволтаичен панел систем 15kw

780.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 016 15kw соларен систем на исклучена мрежа 220V 380V соларна енергија домашен систем фотоволтаичен панел

20kw соларен систем на исклучена мрежа 220V 380V соларна енергија домашен систем фотоволтаичен панел систем 20kw

1.015.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 017 20kw соларен систем на исклучена мрежа 220V 380V соларна енергија домашен систем фотоволтаичен панел

3KW мрежа за соларна енергија за вклучување и исклучување на домот може да работи без батерија

595.000ден
Артикал – Off Grid – 003 3KW мрежа за соларна енергија за вклучување и исклучување на домот може да работи

50 kw соларен систем фотоволтаичен систем надвор од мрежа соларен панел систем 50kw соларен сет

2.060.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 020 50 kw соларен систем фотоволтаичен систем надвор од мрежа соларен панел систем 50kw соларен

JNTECH комплетен соларен исклучен мрежен комплет за електричен систем со еднофазен напон од 220Vac 3kW

233.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 005 JNTECH комплетен соларен исклучен мрежен комплет за електричен систем со еднофазен напон од 220Vac

Off-Grid Solar System – 5000 W

255.000ден
Артикал – Off Grid – 006 Off-Grid Solar System – 5000 W Гаранција: 1,5 години Бесплатна услуга за инсталација: Не

висока ефикасност 25 kw pv на мрежен соларен енергетски систем 25kw на мрежен соларен систем

1.320.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 018 висока ефикасност 25 kw pv на мрежен соларен енергетски систем 25kw на мрежен соларен

висока ефикасност 30 kw pv на мрежен соларен енергетски систем 30kw на мрежен соларен систем

1.584.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 019 висока ефикасност 30 kw pv на мрежен соларен енергетски систем 30kw на мрежен соларен

Инвертер за соларна енергија Growat MIN2500 ~ 6000TL-X за домашен соларен енергетски систем – излезна моќност 3000 W

130.000ден
Артикал – ИНВЕРТЕР – 001 Инвертер за соларна енергија Growat MIN2500 ~ 6000TL-X за домашен соларен енергетски систем – излезна

исклучен мрежен соларен систем 1kw систем на соларна енергија, соларни комплети, соларен систем

166.700ден
Артикал – Офф Грид – 007 исклучен мрежен соларен систем 1kw систем на соларна енергија, соларни комплети, соларен систем Гаранција:

комплетен мрежен соларен домашен систем 6 KW со соларен инвертер и батерија за домашна употреба соларен систем за напојување

416.700ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 013 комплетен мрежен соларен домашен систем 6 KW со соларен инвертер и батерија за домашна

комплетен мрежен соларен домашен систем 8 KW со соларен инвертер и батерија за домашна употреба соларен систем за напојување

500.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 014 комплетен мрежен соларен домашен систем 8 KW со соларен инвертер и батерија за домашна

комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 1000 вати со соларен панел со инвертер и батерија за дома

168.000ден
Артикал – Off GRID – 008 комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 1000 вати со соларен панел со

комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 2 KW со соларен панел со инвертер и батерија за дома

200.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 009 комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 2 KW со соларен панел со

комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 3 KW со соларен панел со инвертер и батерија за дома

240.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 010 комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 3 KW со соларен панел со

комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 4 KW со соларен панел со инвертер и батерија за дома

288.000ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 011 комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 4 KW со соларен панел со

комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 5 KW со соларен панел со инвертер и батерија за дома

345.600ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 012 комплетни комплети соларен панел од соларен систем од 5 KW со соларен панел со

Преносен систем за соларно осветлување со преносен компактен соларен панел за напојување со домашна струја од 500 w

111.200ден
Артикал – ОФФ ГРИД – 004 Преносен систем за соларно осветлување со преносен компактен соларен панел за напојување со домашна
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top