Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

10kw On-Grid соларни системи за енергија 10kw пакет соларни 10000 вати

566.150ден
Артикал – ОН ГРИД – 019 10kw On-Grid соларни системи за енергија 10kw пакет соларни 10000 вати Гаранција: 3 години,

200kw мрежен соларен енергетски систем за комерцијална употреба – DSNEG-200K-ON

12.300.000ден
Артикал – Он Грид – 008 Модел – DSNEG-200K-ON Опис на производот Наједноставен начин за намалување на сметките за електрична енергија.

3kw On-Grid соларни системи за енергија 3kw пакет соларни 3000 вати

335.000ден
Артикал – ОН ГРИД – 017 3kw On-Grid соларни системи за енергија 3kw пакет соларни 3000 вати Гаранција: 3 години,

3KW мрежа за соларна енергија за вклучување и исклучување на домот може да работи без батерија

595.000ден
Артикал – Off Grid – 003 3KW мрежа за соларна енергија за вклучување и исклучување на домот може да работи

500kw мрежен соларен енергетски систем за комерцијална или индустриска употреба – DSNEG-500K-ON

30.000.000ден
Артикал – Он Грид – 009 Модел – DSNEG-500K-ON Опис на производот Наједноставен начин за намалување на сметките за електрична енергија.

5kw On-Grid соларни системи за енергија 5kw пакет соларни 5000 вати

435.500ден
Артикал – ОН ГРИД – 018 5kw On-Grid соларни системи за енергија 5kw пакет соларни 5000 вати Гаранција: 3 години,

5М мрежен соларен енергетски систем за комерцијална или индустриска употреба – DSNEG-5М-ON

300.000.000ден
Артикал – Он Грид – 010 Модел – DSNEG-5М-ON Опис на производот Наједноставен начин за намалување на сметките за електрична енергија.

DC Нова енергетска мрежна врска со Соларни панели – деловен систем од 100kw

10.000.000ден
Артикал – Он Грид – 014 Модел – DSNEG-100K-ON Опис на производот Системот вклучува соларни модули со високи перформанси и инвертер

Значително напојување 20 kw на мрежен соларен енергетски систем за куќа

3.146.000ден
Артикал – ОН ГРИД – 020 Значително напојување 20 kw на мрежен соларен енергетски систем за куќа Место на потекло:

Значително напојување 30 kw на мрежен соларен енергетски систем

4.719.000ден
Артикал – ОН ГРИД – 021 Значително напојување 30 kw на мрежен соларен енергетски систем Место на потекло: Кина Име

Значително напојување 40 kw на мрежен соларен енергетски систем

6.292.000ден
Артикал – ОН ГРИД – 022 Значително напојување 40 kw на мрежен соларен енергетски систем Место на потекло: Кина Име

Значително напојување 50 kw на мрежен соларен енергетски систем

7.471.750ден
Артикал – ОН ГРИД – 023 Значително напојување 50 kw на мрежен соларен енергетски систем Место на потекло: Кина Име

Значително напојување 60 kw на мрежен соларен енергетски систем

8.996.100ден
Артикал – ОН ГРИД – 024 Значително напојување 60 kw на мрежен соларен енергетски систем Место на потекло: Кина Име

Значително напојување 70 kw на мрежен соларен енергетски систем

10.460.450ден
Артикал – ОН ГРИД – 025 Значително напојување 70 kw на мрежен соларен енергетски систем Место на потекло: Кина Име

Инвертер за соларна енергија Growat MIN2500 ~ 6000TL-X за домашен соларен енергетски систем – излезна моќност 3000 W

130.000ден
Артикал – ИНВЕРТЕР – 001 Инвертер за соларна енергија Growat MIN2500 ~ 6000TL-X за домашен соларен енергетски систем – излезна

Индустриски и комерцијален систем со соларен панел 1MW и инвертер за мрежни врски – DSNEG-1М-ON

80.000.000ден
Артикал – Он Грид – 015 Модел – DSNEG-1М-ON Опис на производот 1mw комерцијален и индустриски приклучен мрежен систем може да
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top