Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

2.7m PVC Speed/Sport/Rafting Inflatable Boat

73.471ден 66.792ден
Артикал – ЈАХТА – 002 Евтин голем алуминиумски чамец за рибарење – Dolphin Aluminium Rib 2,7 м. МОДЕЛ – Dolphin

3,2 Aluminium Inflatable Rib Boat With Center Console

319.440ден 290.400ден
Артикал – ЈАХТА – 001 Евтин голем алуминиумски чамец за рибарење – Dolphin Aluminium Rib 3,2 м. МОДЕЛ – Dolphin

4 Seats Fiberglass Mini Leisure Electric Boats for Park

143.748ден 130.680ден
Артикал – ЈАХТА – 006 Евтин мал електричен чамец од фиберглас за рибарење. МОДЕЛ – Battery ship. КАПАЦИТЕТ = 4

5,9 метри од фиберглас, електричен брз брод, луксузна јахта, рибарски брод за 8 патници

473.000ден 430.000ден
Артикал – СБ – 016 – LURKY – LK-KTQP590 Спортска брза ЈАХТА за пловење долга 5,9м – многу популарна и

7.7FT 2.35m PVC Pontoon Inflatable Fishing Raft Work Boat

59.895ден 54.450ден
Артикал – ЈАХТА – 003 Евтин голем гумен чамец за рибарење – Dolphin ПВЦ Rib 2,35 м. МОДЕЛ – Dolphin

AGGPO – A32190826002-538

439.230ден 399.300ден
Артикал – СБ – 012 – AGGPO – A32190826002-538 Спортска брза ЈАХТА за пловење – многу популарна и погодна за

Electric Automatic-Drain Boat for Kids and Adults

175.692ден 159.720ден
Артикал – ЈАХТА – 010 Евтин мал електричен чамец од фиберглас за рибарење за деца и возрасни. МОДЕЛ – KP-1558A-1

F2 ELECTRIC SURFING BODY BOARD ELECTRIC SEA SCOOTER BATTERY 24V CHINA WATER SCOOTER PRICES

84.181ден 76.528ден

FRP Rib Boats-3.6m for Family

292.488ден 265.898ден
Артикал – ЈАХТА – 005 Евтин голем чамец од фиберглас за рибарење. МОДЕЛ – H-V-360 – 3600мм. КАПАЦИТЕТ = 3 

Modern Electric Pedal Boat Fiberglass Water Electric Boat

215.600ден 196.000ден
Артикал – ЈАХТА – 011 Евтино Модерен мал електричен чамец од фиберглас за рибарење. МОДЕЛ – KP-E05 КАПАЦИТЕТ = 5 

Park FRP Swan Duck Pedal Boat for Amusement Water Park

181.016ден 164.560ден
Артикал – ЈАХТА – 013 Евтин Модерен мал електричен чамец од фиберглас за рибарење – ПАТКА. МОДЕЛ – KP-ES402 КАПАЦИТЕТ =

Small Passenger Electric FRP Tour Boat Sightseeing Boat

175.692ден 159.720ден
Артикал – ЈАХТА – 009 Евтин мал електричен чамец од фиберглас за рибарење. МОДЕЛ – KP-1558A-4 КАПАЦИТЕТ = 4 –

Sublue Swii Electric Underwater Sea Scooter Electric

95.208ден 86.553ден

Surf board jet – Shanxi

600.325ден 545.750ден

Water Amusement Park Facility Fiberglass Aqua Electric Duck Boat

157.080ден 142.800ден
Артикал – ЈАХТА – 012 Евтин Модерен мал електричен чамец од фиберглас за рибарење – ПАТКА. МОДЕЛ – KP-ED401 КАПАЦИТЕТ

Water Park Equipment Water Electric Boat

181.016ден 164.560ден
Артикал – ЈАХТА – 015 Евтин Модерен мал електричен чамец од фиберглас за рибарење. МОДЕЛ – KP-1558A-1 КАПАЦИТЕТ = 4

Water Rental Electric Boat for Amusement Park

201.586ден 183.260ден
Артикал – ЈАХТА – 014 Евтин Модерен мал електричен чамец од фиберглас за рибарење – ПАТКА. МОДЕЛ – KP-ES402 КАПАЦИТЕТ =

Water Scooter power floating smart board water bodybaord

48.480ден 44.073ден

Велосипед на вода

199.650ден 181.500ден
Артикал – СБ – 014 Велосипед на вода МОДЕЛ – Lurky – LK-002 КАПАЦИТЕТ = 1 личност Нето тежина =

Голем пластичен чамец за рибарење – Vanace 100% LLPDE – 3000мм.

36.937ден 33.579ден
Артикал – СБ – 010 Евтин голем пластичен чамец за рибарење -Vanace 100% LLPDE – 3000мм. МОДЕЛ – Vanace 100%

ГУМЕН ЧАМЕЦ – HSD-320

99.825ден 90.750ден
Артикал – ЈАХТА – 004 Евтин голем гумен чамец за рибарење – HSD-320. МОДЕЛ – HSD-320 – 2700мм. КАПАЦИТЕТ =

Даска за Сурфање на надувување

2.795ден 2.430ден
Артикал – СУРФ – 001 Даска за Сурфање на надувување Спецификации: Тип на предмет: Даска за сурфање Материјал: ПВЦ, полиестер,

Евтина ПЕДАЛИНКА од ФИБЕРГАЛС за 2 особи – ЛЕБЕД – со модерен дизајн

133.705ден 121.550ден
Артикал – ЈАХТА – 020 ЕВТИНА ПЕДАЛИНКА од Фиберглас за 2 особи – ЛЕБЕД – со модерен дизајн МОДЕЛ – KP-1575А

Евтина ПЕДАЛИНКА од ФИБЕРГАЛС за 2 особи со модерен дизајн

94.622ден 86.020ден
Артикал – ЈАХТА – 019 ЕВТИНА ПЕДАЛИНКА од Фиберглас за рибарење за 2 особи со модерен дизајн МОДЕЛ – KP-1563А КАПАЦИТЕТ

ЕВТИНА ПЕДАЛИНКА ОД ФИБЕРГЛАС ЗА РИБАРЕЊЕ ЗА 2 особи со модерен дизајн

106.975ден 97.250ден
Артикал – ЈАХТА – 018 ЕВТИНА ПЕДАЛИНКА од Фиберглас за рибарење за 2 особи со модерен дизајн МОДЕЛ – KP-1565А КАПАЦИТЕТ

Електричен скутер за во вода

31.779ден 28.890ден
Артикал – СБ – 009 Евтин електричен супер скутер за во вода на море или езеро. МОДЕЛ – VANACE –

Електрично бротче од фиберглас

278.300ден 253.000ден
Артикал – СБ – 015 Електрично бротче од фиберглас КАПАЦИТЕТ = 4 – 5 личности МОДЕЛ – LIMEIQ Нето тежина

Електрично мини бротче (јахта) – ECOCAMPOR

542.685ден 493.350ден
Артикал – СБ – 012 – ECOCAMPOR – EC-SB-04 Спортска брза ЈАХТА за пловење – многу популарна и погодна за

Кристално чист прозирен кајак за во вода – Vanace – 3300мм

99.625ден 90.569ден
Артикал – СБ – 011 Евтин пластичен кристално чист прозирен кајак за во вода – Vanace – 3300мм. МОДЕЛ –

Мало Електрично Бротче за 5 личности

215.600ден 196.000ден
Артикал – ЈАХТА – 008 Евтин мал електричен чамец од фиберглас за рибарење. МОДЕЛ – KP-E03 КАПАЦИТЕТ = 5  луѓе
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top