Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
show blocks helper

Цена
Цена Погледнете ги само производите во одреден ценовен дијапазон (од - до)

Show sidebar

2021 популарен ЕУ СЕ RoHS скутер 7.8ah 36v 350w ефтини електрични скутери

99.000ден
Артикал – КИДС – 075 2021 популарен ЕУ СЕ RoHS скутер 7.8ah 36v 350w ефтини електрични скутери Место на потекло:

250w мобилност на две тркала преклопен електричен скутер градско коко

34.800ден
Артикал – КИДС – 077 250w мобилност на две тркала преклопен електричен скутер градско коко Место на потекло: hejеџијанг, Кина

350w електричен скутер со централен мотор – 10 инчи

105.000ден
Артикал – КИДС – 076 350w електричен скутер со централен мотор – 10 инчи Specification Brand Name Vapaa Model Number

36V1000W ELECTRIC DIRT BIKE PIT BIKE FOR KIDS

49.480ден
Артикал – KIDS – 003 Евтин електричен скутер за деца над 14 годишна возраст многу погоден за градско возење. МОДЕЛ

CHINESE DESIGN 2 WHEELS SELF BALANCING MOBILITY SCOOTER

13.855ден
Артикал – KIDS – 001 Евтин електричен тротинет многу погоден за градско возење. МОДЕЛ – CHINESE DESIGN 2 WHEELS SELF

MADEMOTO – 1512ES2001827

28.860ден
Артикал – KIDS – 062 Евтин електричен скутер за деца над 12 годишна возраст многу погоден за градско возење. МОДЕЛ

Mercane 1000W 13.2Ah Wide Wheel Electric Scuter

31.271ден
Артикал – MOTО – 013 Евтин електричен супер скутер со широки тркала многу погоден за градско возење. модел – 2020

X7 Folding E scooter

38.940ден
Артикал – KIDS – 059 – X7 Folding E scooter Евтин електричен тротинет многу погоден за градско возење. МОДЕЛ –

X8 Folding E scooter

47.790ден
Артикал – KIDS – 060 – X8 Folding E scooter Евтин електричен тротинет многу погоден за градско возење. МОДЕЛ –

XM365 mi 8,5 инчи 350w e скутер електричен ефтин е-скутер за возрасни со мобилна АПП

53.000ден
Артикал – КИДС – 067 XM365 mi 8,5 инчи 350w e скутер електричен ефтин е-скутер за возрасни со мобилна АПП

голема брзина двојна суспензија две тркала лесен електричен скутер

58.000ден
Артикал – КИДС – 073 голема брзина двојна суспензија две тркала лесен електричен скутер Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име

Детска мини торба од цртани филмови, симпатична Мики Мини, Доналд Дак, Вини Пу, мала тркалезна торба, паричка

720ден
Артикал – ДЕТТАШНА – 001 Детска мини торба од цртани филмови, симпатична Мики Мини, Доналд Дак, Вини Пу, мала тркалезна

Електричен скутер со седиште

39.400ден
Артикал – КИДС – 078 Електричен скутер со седиште Место на потекло: hejеџијанг, Кина Име на брендот: Ван Јанг Број

електрични скутери X TRACK улични легални за возрасни со 40 км / ч

113.300ден
Артикал – КИДС – 064 електрични скутери X TRACK улични легални за возрасни со 40 км / ч Опис на

електрични скутери со ниска цена од Европски склад

84.000ден
Артикал – КИДС – 074 електрични скутери со ниска цена од Европски склад Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на

Затворено виножито облак на надувување замокот за отскокнување – скокач bouncer куќа со 350W дувалка, надувување топка базен слајд игра за деца

70.000ден
Артикал – ПЛАТФОРМА – 018 Затворено виножито облак на надувување замокот за отскокнување – скокач bouncer куќа со 350W дувалка,

Кинески електричен скутер 2021 година

49.000ден
Артикал – КИДС – 072 Кинески електричен скутер 2021 година Место на потекло: Гуангдонг, Кина Име на бренд: вапаа Број

Лесен ефтин електричен скутер со електричен велосипед со склоп на две тркала

56.000ден
Артикал – КИДС – 065 Лесен ефтин електричен скутер со електричен велосипед со склоп на две тркала Електричен скутер М5

модерен стил на електричен скутер од 8 инчи

53.000ден
Артикал – КИДС – 070 модерен стил на електричен скутер од 8 инчи Место на потекло: hejеџијанг, Кина Име на

нов дизајн 350w 24v 8 “тркало склопувачки електричен скутер со светла

73.000ден
Артикал – КИДС – 066 нов дизајн 350w 24v 8 “тркало склопувачки електричен скутер со светла Опис на Производот Електричен
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top