Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

Професионални очила за пливање Наочари за пливање со чепчиња за уши Клип за нос Електроплоча

Цена:

700ден

Цена:

700ден

Опис

Артикал – СУРФ – 010

Професионални очила за пливање Наочари за пливање со чепчиња за уши Клип за нос Електроплоча

Карактеристики:

име: приклучоци за уши за пливање/очила за пливање
ушни приклучоци пливање
Материјал на рамката: силикон
Пол: Мажи Жени Возрасни
Боја: Мулти
Тип на спорт: пливање
Материјал за леќи: поликарбонат
Ширина на објективот: 4,5 см
боја: црна+сина+сива+небесно сина
Случајно: Производи со чепчиња за уши
пакување: пластика
Карактеристики: Анти-УВ галванизација против магла
Стил на копче: Задна тока (прилагодлива)
материјал: полиуретан
за луѓе: жени мажи Возрасни
Ставка тип 2: очила за пливање, очила за пливање, очила за пливање, носење очи
Употреба за: пливање, нуркање.
Тип на единица: парче
Место: плажа, базен

Пакет вклучува:

1 x очила за пливање (со ушни приклучоци)

Белешки

1. Ве молиме измијте ги очилата нежно во чиста вода по употреба, истресете ги капките вода и потоа исушете ги очилата со фен.
2. Ве молиме чувајте ги заштитните очила на суво место, за подобар и подолг животен век без пареа.
3. Не бришете ги леќите со крпа, што може да им наштети на леќите.
4. Ве молиме чувајте ги заштитните очила подалеку од топлина или топла вода, што може да го деформира очилата.
5. Дозволете само движења со видот со мускулите на лицето додека го носите заштитниот очила, во спротивно водата може да истече внатре.
6. Ве молиме приспособете ги правилно мостот за носот и лентата пред да влезете во вода.
7. Ве молиме престанете да ги користите заштитните очила ако тоа предизвикува непријатност на вашите очи.
8. Ве молиме, кинете ја заштитната фолија внатре и надвор кога користите.

========================================================

Стара Цена = 963 денари (15,65 Еу / УСД $ 17,50)

Нова Цена = 700 денари (11,38 Еу / УСД $ 12,73)

Цена за членовите на БУДОШОП = 560 денари (9,11 Еу / УСД $ 10,18)

========================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 700.00 11.38 12.73 700.00 11.38 12.73 490.00 7.97 8.91 210.00 3.41 3.82
2 686.27 11.16 12.48 1,372.55 22.32 24.96 960.78 15.62 17.47 411.76 6.70 7.49
3 672.82 10.94 12.23 2,018.45 32.82 36.70 1,412.92 22.97 25.69 605.54 9.85 11.01
4 659.63 10.73 11.99 2,638.50 42.90 47.97 1,846.95 30.03 33.58 791.55 12.87 14.39
5 646.69 10.52 11.76 3,233.46 52.58 58.79 2,263.42 36.80 41.15 970.04 15.77 17.64
6 634.01 10.31 11.53 3,804.07 61.85 69.16 2,662.85 43.30 48.42 1,141.22 18.56 20.75
7 621.58 10.11 11.30 4,351.06 70.75 79.11 3,045.74 49.52 55.38 1,305.32 21.22 23.73
10 609.39 9.91 11.08 6,093.92 99.09 110.80 4,265.74 69.36 77.56 1,828.18 29.73 33.24
15 597.44 9.71 10.86 8,961.65 145.72 162.94 6,273.15 102.00 114.06 2,688.49 43.72 48.88
20 585.73 9.52 10.65 11,714.57 190.48 212.99 8,200.20 133.34 149.09 3,514.37 57.14 63.90
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 560.00 9.11 10.18 560.00 9.11 10.18 392.00 6.37 7.13 168.00 2.73 3.05
2 549.02 8.93 9.98 1,098.04 17.85 19.96 768.63 12.50 13.98 329.41 5.36 5.99
3 538.25 8.75 9.79 1,614.76 26.26 29.36 1,130.33 18.38 20.55 484.43 7.88 8.81
4 527.70 8.58 9.59 2,110.80 34.32 38.38 1,477.56 24.03 26.86 633.24 10.30 11.51
5 517.35 8.41 9.41 2,586.77 42.06 47.03 1,810.74 29.44 32.92 776.03 12.62 14.11
6 507.21 8.25 9.22 3,043.26 49.48 55.33 2,130.28 34.64 38.73 912.98 14.85 16.60
7 497.26 8.09 9.04 3,480.85 56.60 63.29 2,436.59 39.62 44.30 1,044.25 16.98 18.99
10 487.51 7.93 8.86 4,875.14 79.27 88.64 3,412.60 55.49 62.05 1,462.54 23.78 26.59
15 477.95 7.77 8.69 7,169.32 116.57 130.35 5,018.52 81.60 91.25 2,150.80 34.97 39.11
20 468.58 7.62 8.52 9,371.66 152.38 170.39 6,560.16 106.67 119.28 2,811.50 45.72 51.12

==================================

НАПОМЕНА – Испорака до Вашата адреса + 130 денари

==================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==================================

Телефон за контакт = +389-79-332-771

==================================

79-A

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top