Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

1 пар Здравствена компресија Ревматоиден, Опуштете ги Болките Во Прстите, Олеснување На Болките Во Зглобовите, Заштита На Зглобот, Ракавици за Поддршка на Артритис

Цена:

1.131ден 979ден

Цена:

1.131ден 979ден

Description

Артикал – ЗДР – 030

1 пар Здравствена компресија Ревматоиден, Опуштете ги Болките Во Прстите, Олеснување На Болките Во Зглобовите, Заштита На Зглобот, Ракавици за Поддршка на Артритис

Карактеристика:
Спецификација: 100% сосема нов и квалитетен.
Материјал: 55% памук, 30% полиестер, 5% спандекс, 10% ПВЦ
Големина: S / M / L
Помага при ублажување на артритисот, болката и отокот на рацете и ладните раце. Овозможува блага компресија за подобрување на циркулацијата на крвта.
Отворените врвови на прстите овозможуваат слобода на допир, чувство и зафат.
Памучна ликра и овозможува на кожата да дише.
Удобно да се користи цел ден и ноќ.
Овие нараквици за артритис се дизајнирани да помогнат во ублажување на болките, болките и вкочанетоста поврзана со артритис на рацете.
Пофалби за неговиот дизајн.
Уникатниот дизајн на Артритичните нараквици овозможува блага компресија за топлина и помага во зголемување на циркулацијата, што на крајот ја намалува болката и промовира заздравување.
Ублажува болка и Помага во подобрување на циркулацијата
Промовира заздравување
Оваа ракавица може да користи унисекс
Големина:
S: ширина: 8 цм Должина: 19,5 cm
М: Ширина: 8,7 см. Должина: 20,5 см
L: Ширина: 10 cm Должина: 21,5 cm
пакетчето вклучува:
1 пар Х ракавици за артритис

=======================================

Стара Цена = 1.131 денари (18,39 Еу)

Нова Цена = 979 денари (15,92 Еу)

=======================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра
1 979.00 15.92 979.00 15.92 587.40 9.55 391.60 6.37
2 932.38 15.16 1,864.76 30.32 1,118.86 18.19 745.90 12.13
3 887.98 14.44 2,663.95 43.32 1,598.37 25.99 1,065.58 17.33
5 845.70 13.75 4,228.49 68.76 2,537.09 41.25 1,691.39 27.50
10 805.43 13.10 8,054.26 130.96 4,832.55 78.58 3,221.70 52.39
25 767.07 12.47 19,176.80 311.82 11,506.08 187.09 7,670.72 124.73
50 730.54 11.88 36,527.24 593.94 21,916.35 356.36 14,610.90 237.58
75 695.76 11.31 52,181.78 848.48 31,309.07 509.09 20,872.71 339.39
100 662.63 10.77 66,262.57 1,077.44 39,757.54 646.46 26,505.03 430.98

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса 

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top