Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

1 пар унисекс жаба од типот силиконски појаси за пливање перки за раце Ракавици со мрежа за прсти Ракавици Весло водни спортови ~3

Цена:

436ден

Цена:

436ден

Опис

Артикал – СУРФ – 009

1 пар унисекс жаба од типот силиконски појаси за пливање перки за раце Ракавици со мрежа за прсти Ракавици Весло водни спортови ~3

Карактеристики:
100% нов бенд и висок квалитет
Брзина: Пливајте како жаба. Пливајте и фаќајте бран побрзо!
Тренинг: Зголемете го отпорот и подобрете ја техниката. Одлично за почетници.
Хидро стисок: мрежата за пливање обезбедува целосна флексибилност на вашата рака и го зголемува задржувањето на лизгавите површини.
Хидродинамичкиот дизајн го олеснува користењето.
Обезбедување максимална ефикасност на корисникот при пливање..

Спецификација:
Пол: унисекс
Материјал: силикон
Боја: сина, зелена, виолетова
Големина: прибл.
S: должина: 15cm, ширина: 4cm, надворешен дијаметар: 21cm
М: должина: 17cm, ширина: 5,5cm, надворешен дијаметар: 24cm
L: должина: 19cm, ширина: 6,5cm, надворешен дијаметар: 28cm

Вклучено пакување: 1 пар рачни лопатки

========================================================

Стара Цена = 600 денари (9,76 Еу / УСД $ 10,91)

Нова Цена = 436 денари (7,09 Еу / УСД $ 7,93)

Цена за членовите на БУДОШОП = 349 денари (5,67 Еу / УСД $ 6,34)

========================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 436.00 7.09 7.93 436.00 7.09 7.93 305.20 4.96 5.55 130.80 2.13 2.38
2 427.45 6.95 7.77 854.90 13.90 15.54 598.43 9.73 10.88 256.47 4.17 4.66
3 419.07 6.81 7.62 1,257.21 20.44 22.86 880.05 14.31 16.00 377.16 6.13 6.86
4 410.85 6.68 7.47 1,643.41 26.72 29.88 1,150.39 18.71 20.92 493.02 8.02 8.96
5 402.80 6.55 7.32 2,013.98 32.75 36.62 1,409.79 22.92 25.63 604.19 9.82 10.99
6 394.90 6.42 7.18 2,369.39 38.53 43.08 1,658.57 26.97 30.16 710.82 11.56 12.92
7 387.16 6.30 7.04 2,710.09 44.07 49.27 1,897.06 30.85 34.49 813.03 13.22 14.78
8 379.56 6.17 6.90 3,036.51 49.37 55.21 2,125.56 34.56 38.65 910.95 14.81 16.56
10 372.12 6.05 6.77 3,721.22 60.51 67.66 2,604.85 42.36 47.36 1,116.37 18.15 20.30
15 364.83 5.93 6.63 5,472.38 88.98 99.50 3,830.67 62.29 69.65 1,641.71 26.69 29.85
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 348.80 5.67 6.34 348.80 5.67 6.34 244.16 3.97 4.44 104.64 1.70 1.90
2 341.96 5.56 6.22 683.92 11.12 12.43 478.75 7.78 8.70 205.18 3.34 3.73
3 335.26 5.45 6.10 1,005.77 16.35 18.29 704.04 11.45 12.80 301.73 4.91 5.49
4 328.68 5.34 5.98 1,314.73 21.38 23.90 920.31 14.96 16.73 394.42 6.41 7.17
5 322.24 5.24 5.86 1,611.19 26.20 29.29 1,127.83 18.34 20.51 483.36 7.86 8.79
6 315.92 5.14 5.74 1,895.51 30.82 34.46 1,326.86 21.57 24.12 568.65 9.25 10.34
7 309.72 5.04 5.63 2,168.07 35.25 39.42 1,517.65 24.68 27.59 650.42 10.58 11.83
8 303.65 4.94 5.52 2,429.21 39.50 44.17 1,700.45 27.65 30.92 728.76 11.85 13.25
10 297.70 4.84 5.41 2,976.97 48.41 54.13 2,083.88 33.88 37.89 893.09 14.52 16.24
15 291.86 4.75 5.31 4,377.90 71.19 79.60 3,064.53 49.83 55.72 1,313.37 21.36 23.88

==================================

НАПОМЕНА – Испорака до Вашата адреса + 130 денари

==================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==================================

Телефон за контакт = +389-79-332-771

==================================

aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()

Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top