Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

2021 НОВО!!! Aжуриранa медицинскa терапија со сино светло za проширени вени, Мека лузна, Третман за отстранување на брчки, ласерско пенкало

Цена:

1.789ден 1.549ден

Цена:

1.789ден 1.549ден

Description

Артикал – ЗДР – 033

2021 НОВО!!! Aжуриранa медицинскa терапија со сино светло za проширени вени, Мека лузна, Третман за отстранување на брчки, ласерско пенкало

Описи:
1. Може да помине низ површинското ткиво на кожата и да го промовира лачењето на колаген од клетките за да се отстранат трагите од акните. Тој фундаментално го решава проблемот со кожата, ја одржува кожата чиста.
2. Преносливиот инструмент со термички спектар користи специфични 415 нанометри на видлива светлина за активирање на протеините на клетките на кожата, отстранување на траги од акни на лицето, црвенило, намалување на акните, подобрување на тонот на кожата и правење на кожата здрава и убава.
3. Уред за меки лузни од брчки, затегнете ја лабавата кожа, намалете ги порите, убивајте бактерии и промовирате дренажа на лимфата. Погоден за мрсна кожа, тешки алергии на кожата и еритем.
4. Портата што емитува сина светлина има фина изработка. Ова е моќна анти-варикозна формула, доволно нежна за да се користи насекаде, лице, нос, образи и нозе.

Оваа ставка користи хипертермија и сина светлина. Може да одите во вашиот дом во секое време за да отстраните темни дамки, молови, старечки дамки, обележувања на кожата, брадавици, тетоважи, марки на раѓање, пигментација на кожата.

Спецификации:
Име: Сино светло пенкало за отстранување на акни против акни
Напон: DC1.5V
Материјал: ABS
Струја: 0,6А
Моќност: 0,9W
Адаптер за напојување: 1 * AA батерија (не е вклучена)
Бруто тежина на артиклот: 25 грама
Големина на производот: 130 * 15мм
Големина на кутија во боја: 17,5 * 6,5 * 4 см

Пакетот вклучува:
1 x производ
1 x англиски прирачник за употреба

Забелешка:
1. Затегнете ја опашката, ставете ја во батеријата и извлечете ја, потоа притиснете го копчето, во спротивно напојувањето нема да светне.
2. Притиснете и држете го копчето за напојување една секунда додека уредот не започне да сигнализира и нанесете директно на чистата кожа така што светлината целосно ги опкружува акните.
3. По 2 минути употреба, уредот автоматски ќе се исклучи.
4. Користете три пати на ден додека не исчезнат акните.
5. Ако внатрешната предводена светлина повеќе не работи, само заменете ја.
7. Батеријата продолжува да се обработува.

=========================================

Стара Цена = 1.789 денари (29,09 Еу)

Нова Цена = 1.549 денари (25,19 Еу)

=========================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра
1 1,549.00 25.19 1,549.00 25.19 929.40 15.11 619.60 10.07
2 1,475.24 23.99 2,950.48 47.98 1,770.29 28.79 1,180.19 19.19
3 1,404.99 22.85 4,214.97 68.54 2,528.98 41.12 1,685.99 27.41
5 1,338.08 21.76 6,690.42 108.79 4,014.25 65.27 2,676.17 43.51
10 1,274.37 20.72 12,743.66 207.21 7,646.20 124.33 5,097.46 82.89
25 1,213.68 19.73 30,342.05 493.37 18,205.23 296.02 12,136.82 197.35
50 1,155.89 18.79 57,794.38 939.75 34,676.63 563.85 23,117.75 375.90
75 1,100.85 17.90 82,563.40 1,342.49 49,538.04 805.50 33,025.36 537.00
100 1,048.42 17.05 104,842.42 1,704.75 62,905.45 1,022.85 41,936.97 681.90

==============================================

БЕСПЛАТНА Испорака до Вашата адреса 

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top