Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

MA-78456 – Воден спорт 110cc Мотор за сурфање со хидрофолија за сурфање со џет сурфање гас електрична даска за сурфање

Цена:

930.000ден

Цена:

930.000ден

Опис

Артикал – СУРФ – 018

MA-78456 – Воден спорт 110cc Мотор за сурфање со хидрофолија за сурфање со џет сурфање гас електрична даска за сурфање

Место на потекло: Шанкси, Кина
Име на брендот: HY
Број на модел: MA-78456
Име на производ: Електрична даска за сурфање
Материјал: ЈАГЛЕР
Стил: Забава со водени спортови
Големина: 1800*600*150мм
Понуден комбо сет: 3

=================================================================

Стара Цена = 1.278.750 денари (20.792,68 Еу / УСД $ 23.250,00)

Нова Цена = 930.000 денари (15.121,95 Еу / УСД $ 16.909,09)

Цена за членовите на БУДОШОП = 744.000 денари (12.097,56 Еу / УСД $ 13.527,27)

=================================================================

м Цена ВКУПЕН ИЗНОС Учество Доплата
Количина денари евра долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 930,000.00 15,121.95 16,909.09 930,000.00 15,121.95 16,909.09 651,000.00 10,585.37 11,836.36 279,000.00 4,536.59 5,072.73
2 911,764.71 14,825.44 16,577.54 1,823,529.41 29,650.88 33,155.08 1,276,470.59 20,755.62 23,208.56 547,058.82 8,895.27 9,946.52
3 893,886.97 14,534.75 16,252.49 2,681,660.90 43,604.24 48,757.47 1,877,162.63 30,522.97 34,130.23 804,498.27 13,081.27 14,627.24
4 876,359.77 14,249.75 15,933.81 3,505,439.08 56,999.01 63,735.26 2,453,807.36 39,899.31 44,614.68 1,051,631.73 17,099.70 19,120.58
10 859,176.25 13,970.35 15,621.39 8,591,762.46 139,703.45 156,213.86 6,014,233.72 97,792.42 109,349.70 2,577,528.74 41,911.04 46,864.16
20 842,329.65 13,696.42 15,315.08 16,846,593.06 273,928.34 306,301.69 11,792,615.14 191,749.84 214,411.18 5,053,977.92 82,178.50 91,890.51
30 825,813.39 13,427.86 15,014.79 24,774,401.56 402,835.80 450,443.66 17,342,081.09 281,985.06 315,310.57 7,432,320.47 120,850.74 135,133.10
50 809,620.97 13,164.57 14,720.38 40,481,048.31 658,228.43 736,019.06 28,336,733.81 460,759.90 515,213.34 12,144,314.49 197,468.53 220,805.72
75 793,746.05 12,906.44 14,431.75 59,530,953.39 967,982.98 1,082,380.97 41,671,667.37 677,588.09 757,666.68 17,859,286.02 290,394.89 324,714.29
100 778,182.40 12,653.37 14,148.77 77,818,239.73 1,265,337.23 1,414,877.09 54,472,767.81 885,736.06 990,413.96 23,345,471.92 379,601.17 424,463.13
м ЦЕНА ЗА РЕФЕРАЛИ ВКУПЕН ИЗНОС за РЕФЕРАЛИ Учество за РЕФЕРАЛИ Доплата за РЕФЕРАЛИ
Количина Денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари денари Евра УС Долари Денари Евра УС Долари
1 744,000.00 12,097.56 13,527.27 744,000.00 12,097.56 13,527.27 520,800.00 8,468.29 9,469.09 223,200.00 3,629.27 4,058.18
2 729,411.76 11,860.35 13,262.03 1,458,823.53 23,720.71 26,524.06 1,021,176.47 16,604.50 18,566.84 437,647.06 7,116.21 7,957.22
3 715,109.57 11,627.80 13,001.99 2,145,328.72 34,883.39 39,005.98 1,501,730.10 24,418.38 27,304.18 643,598.62 10,465.02 11,701.79
4 701,087.82 11,399.80 12,747.05 2,804,351.27 45,599.21 50,988.20 1,963,045.89 31,919.45 35,691.74 841,305.38 13,679.76 15,296.46
10 687,341.00 11,176.28 12,497.11 6,873,409.97 111,762.76 124,971.09 4,811,386.98 78,233.93 87,479.76 2,062,022.99 33,528.83 37,491.33
20 673,863.72 10,957.13 12,252.07 13,477,274.45 219,142.67 245,041.35 9,434,092.12 153,399.87 171,528.95 4,043,182.34 65,742.80 73,512.41
30 660,650.71 10,742.29 12,011.83 19,819,521.25 322,268.64 360,354.93 13,873,664.88 225,588.05 252,248.45 5,945,856.38 96,680.59 108,106.48
50 647,696.77 10,531.65 11,776.30 32,384,838.64 526,582.74 588,815.25 22,669,387.05 368,607.92 412,170.67 9,715,451.59 157,974.82 176,644.57
75 634,996.84 10,325.15 11,545.40 47,624,762.71 774,386.39 865,904.78 33,337,333.90 542,070.47 606,133.34 14,287,428.81 232,315.92 259,771.43
100 622,545.92 10,122.70 11,319.02 62,254,591.78 1,012,269.79 1,131,901.67 43,578,214.25 708,588.85 792,331.17 18,676,377.53 303,680.94 339,570.50

==============================================

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА до Вашата адреса

==============================================

Рок на испорака = 25 – 55 дена

==============================================

Телефон за контакт & Viber & Whatsapp = ++389-79-332-771

Патем, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете ја нашата продавница во вашите Омилени продавници,

Нашите информации за ново пристигнување на нови производи и попусти можете да ги добиете навреме. Ви благодариме однапред.

==============================================

Опис на производот
Заборавете на чекањето за совршени временски услови или совршен бран.
Сурфајте во Канзас во зима, во вашето локално езерце или во базенот на вашите соседи.
Сурфајте во Австралија, сурфајте во Лесото, па дури и сурфајте во Монголија за се што ни е грижа.
Победете ги другите сурфери до големите бранови или земете го ова на мирно езеро.

Specification
Product Parameters
Product color : white, yellow, orange, red, blue
Size: 1800 * 600 * 150mm
Load: ≤150kg
Propeller installation: independent
Speed: 50km / h
Material: CARBON
Fuel: Unleaded gasoline 92 # and above
Start mode: electric start
Life time: 60-80km
Engine type: Two-stroke water-cooled engine
Fuel tank capacity: 3.0L
Power on and off: One-key switch, instant response
Product Display
Прегледи (0)

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top