Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

145 cm Боксерска вреќа за надувување

4.186ден 3.640ден
Артикал – БОКСВР – 007 145 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

150 cm Боксерска вреќа за надувување

4.543ден 3.950ден
Артикал – БОКСВР – 008 150 cm Боксерска вреќа за надувување Карактеристики: Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал,

20 Kg Пондериран елек за фитнес

5.716ден 4.970ден
Артикал – ТЕЖИНА – 001 20 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

3Д ШИАТСУ масажер

5.270ден 4.791ден
Артикал – ФИТ – 014 3Д ШИАТСУ масажер за коленото и вратот, вибрирачки масажер на рамената и колената. Сега можете

50 Kg Пондериран елек за фитнес

6.176ден 5.370ден
Артикал – ТЕЖИНА – 002 50 Kg Пондериран елек за фитнес Карактеристики: Направено е од оксфордска ткаенина со висока густина,

ABS тренер Sit Up Bar Само-вшмукување Фитнес опрема Обучувач за абдоминална сила Домашна фитнес мускулатурна обука за мажи и жени слабеење

4.228ден 3.850ден
Артикал – ФИТ – 055 ABS тренер Sit Up Bar Само-вшмукување Фитнес опрема Обучувач за абдоминална сила Домашна фитнес мускулатурна

Абдоминален уред за Фитнес Спорт, Мулти-функционално Јаже за затегнување, Четири цевки педали,

689ден 599ден
Артикал – ФИТ – 064 Абдоминален уред за Фитнес Спорт, Мулти-функционално Јаже за затегнување, Четири цевки педали, Карактеристики: * 1.

Господар на Бутовите

830ден 755ден
Артикал – ФИТ – 021 Господар на бутовите, Тример за тенко тело / тон тонер и задник, нога, тонер за

Еднорачни тегови

3.950ден 3.591ден
Артикал – ФИТ – 026 Еднорачен тег од 5 кгр. за фитнес или боди билдинг =========================== Стара Цена = 3.950

Електричен преносен рачен масажер

2.850ден 2.591ден
Артикал – ФИТ – 013 Електричен преносен ударен со вибрации по целото тело, рачен масажер. Овој најпродаван масажер сега можете

Заштитни ракавици со сечени прсти за Фитнес

4.170ден 3.791ден
Артикал – ФИТ – 022 Заштитни ракавици со сечени прсти за фитнес и боди билдинг ————————————– Стара Цена = 4.170

Кожени ракавици кои дишат за Фитнес

915ден 832ден
Артикал – ФИТ – 032 Кожени Спортски Ракавици кои дишат за мажи и жени за Фитнес, моторциклисти, велосипедисти, ракавици за

Модерен електричен уред за цврсти обликувани стомачни мускули

1.200ден 1.091ден
Артикал = ФИТ – 011 Нов и модерен електричен уред за цврсти и обликувани стомачни мускули. Немате време за активни

Најдобро продаваната подлога за колкови и задник

3.290ден 2.991ден
Артикал – ФИТ – 012 Најдобро продаваната подлога за колкови и задникот прилагодливи 4 режими антицелулитни масер ЕМС за колковите,

Нов апарат за истегнување на лумбалниот предел – Опрема за олеснување на болки во грбот

2.990ден 2.600ден
Артикал – ФИТ – 061 Нов апарат за истегнување на лумбалниот предел – Опрема за олеснување на болки во грбот

Опрема за тренирање на задницата и мускулите на колковите Стимулатор на мускули Електростимулација

635ден 552ден
Артикал – ФИТ – 058 Опрема за тренирање на задницата и мускулите на колковите Стимулатор на мускули Електростимулација Опис: Олеснување

Опрема за тренирање на рачни мускули Стимулатор на мускули Електростимулација

520ден 452ден
Артикал – ФИТ – 057 Опрема за тренирање на рачни мускули Стимулатор на мускули Електростимулација Опис: Олеснување на симптомот за

Опрема за тренирање на стомачни мускули Стимулатор на мускули Електростимулација

619ден 538ден
Артикал – ФИТ – 056 Опрема за тренирање на стомачни мускули Стимулатор на мускули Електростимулација Опис: Олеснување на симптомот за

Прилагодливи пластични спортски ракавици за Фитнес

978ден 889ден
Артикал – ФИТ – 031 Прилагодливи Спортски Ракавици за мажи и жени за Фитнес, моторциклисти, велосипедисти, ракавици за кревање тежина

Ракавици за вежбање во три бои кои дишат и ја абсорбираат потта

1.100ден 1.000ден
Артикал – ФИТ – 035 Ракавици за вежбање во три бои кои дишат и ја абсорбираат потта за мажи и

Ракавици кои дишат во три бои и со кратки прсти

655ден 595ден
Артикал – ФИТ – 034 Ракавици кои дишат во три бои и со кратки прсти за мажи и жени за

Силиконски спортски ракавици со камуфлажна боја за фитнес и возење

1.155ден 1.050ден
Артикал – ФИТ – 036 Силиконски Спортски Ракавици со камуфлажна боја за фитнес и возење за мажи и жени за

Спортски Нелизгачки ракавици со половина прсти за Фитнес

982ден 893ден
Артикал – ФИТ – 033 Спортски Нелизгачки Ракавици со половина прсти за мажи и жени за Фитнес, моторциклисти, велосипедисти, ракавици

Справа за еластично влечење јажиња за отпорност на стомак, Домашна теретана, Еластични ленти за фитнес

2.323ден 2.020ден
Артикал – ФИТ – 066 Справа за еластично влечење јажиња за отпорност на стомак, Домашна теретана, Еластични ленти за фитнес

Тераписки масажер за нега на очите

4.390ден 3.991ден
Артикал – ФИТ – 015 Тераписки Масажер за нега на очите и олеснување на стресот. Електрични вибрации на масажерот за

Фитнес Еластична лента – Развивач на градите

608ден 529ден
Артикал – ФИТ – 062 Фитнес Еластична лента – Развивач на градите Карактеристики: 1. Висок квалитет на гумен материјал, еластичен

Фитнес-ленти за отпорност

753ден 655ден
Артикал – ФИТ – 065 Фитнес-ленти за отпорност Спецификација: Пол: мажи и жени Боја: црвена, сина, жолта, зелена, црна Тежина:
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top