Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

КАТЕГОРИИ НА ПРОИЗВОДИ
Show sidebar

100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

610ден 530ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 006 100 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

20 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

173ден 150ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 002 20 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

4 парчиња Магнети Аурикуларен, Откажете го Пушењето со помош на Акупресурни магнети, Престанете да пушите, Здравствена терапија

1.015ден 879ден
Артикал – ЗДР – 033 4 парчиња Магнети Аурикуларен, Откажете го Пушењето со помош на Акупресурни магнети, Престанете да пушите,

40 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

311ден 270ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 003 40 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

60 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

414ден 360ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 004 60 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

80 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање од пушење – Здравствена терапија

506ден 440ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 005 80 – парчиња Престанете со пушењето, лек против пушење, Откажете се од пушењето, Запирање

BellyLady 2 парчиња Аурикуларен Магнет, Откажете се од пушењето, Акупресурни Магнети, лек против пушење цигари – Здравствена терапија

385ден 335ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 001 BellyLady 2 парчиња Аурикуларен Магнет, Откажете се од пушењето, Акупресурни Магнети, лек против пушење

Спреј за уста за да престанете со пушењето, Анти пушење третман, Билно третман на освежувачи со лош здив

845ден 735ден
Артикал – АНТИ ПУШЕЊЕ – 007 Спреј за уста за да престанете со пушењето, Анти пушење третман, Билно третман на
close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top