Вашата кошничка

ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

БРЗА ИСПОРАКА

ГОЛЕМ ИЗБОР

БЕЗБЕДНО КУПУВАЊЕ

НИСКИ ЦЕНИ

10 Пакувања за хидрогелната подлога, за мала количина на иритација на Ab машината / Безбедност на аб појасот и алергија на честички

Цена:

460ден 400ден

Цена:

460ден 400ден

Description

Артикал – ФИТ- 059

10 Пакувања за хидрогелната подлога, за мала количина на иритација на Ab машината / Безбедност на аб појасот и алергија на честички

Опис:

Спроводливост, мала иритација, висока адхезија, безбедност и практична.

Направено од фино квалитетен увезен хидрогел, тенок и лесен, антиалергичен, без мирис и траен.

Супер спроводлив проводен слој, мек материјал кој е пријателски за кожата, леплив.

Совршено одговара на вашето тело, погодно за сите типови на кожа и ви овозможува извонредни искуства.

Оваа гел подлога е додаток за уредот за тренирање на мускули, ве молиме користете го заедно со уредот за масажер!

Подлогата за хидрогел не може да се користи самостојно!

Pls исчистете ја кожата пред да ја користите оваа гел-подлога, треба да се замени откако ќе се користи континуирано 20-25 дена

Спецификација:

Кога треба да го замени:

Очигледно се чувствуваат намалени перформансите на спроводливоста, предизвикуваат намалена јачина.

Кога ќе ја изгуби својата лепливост, површината на лепилото (гел) се суши или се закопчува или нечистотија / нечистотија може да се отстрани.

Известување:

1. Кога листот со гел не е доволно леплив или се држи до странската материја, ве молиме користете ги прстите за да ја избришете површината со вода, да ја ставите на проветрено суво место и да ја користите по проветрување

2. Листот со гел треба да се замени откако ќе се користи постојано 30 пати

Пакетот вклучува:

Налепници за гел со хидрогел од 10 парчиња

Забелешка:

Совети:

Имајте предвид дека гел-влошките се заменуваат само на уредот домаќин, гел-влошките не можат да се користат одделно, ако немаат уред домаќин.

Како да го користите листот со гел:

1. Извадете ја подлогата за гел од вреќата за пакување

2. Откинете го проѕирниот заштитен филм

3. Правилно прикачен на опремата, измазнете го

4. Потврдете ја правилната позиција и залепете, искинете го заштитниот филм од другата страна

=====================================

Стара Цена = 460 денари (7,48 Еу)

Нова Цена = 400 денари (6,50 Еу)

=====================================

Цена Цена ВКУПЕН ИЗНОС ВКУПЕН ИЗНОС Учество Учество Доплата Доплата Цена за
Количина денари евра Денари Евра денари Евра Денари Евра Реферал
1 400.00 6.50 400.00 6.50 240.00 3.90 160.00 2.60 333.33
2 384.62 6.25 769.23 12.51 461.54 7.50 307.69 5.00 320.51
3 369.82 6.01 1,109.47 18.04 665.68 10.82 443.79 7.22 308.19
5 355.60 5.78 1,777.99 28.91 1,066.80 17.35 711.20 11.56 296.33
10 341.92 5.56 3,419.22 55.60 2,051.53 33.36 1,367.69 22.24 284.93
20 328.77 5.35 6,575.42 106.92 3,945.25 64.15 2,630.17 42.77 273.98
50 316.13 5.14 15,806.29 257.01 9,483.77 154.21 6,322.52 102.81 263.44
75 303.97 4.94 22,797.53 370.69 13,678.52 222.41 9,119.01 148.28 253.31
100 292.28 4.75 29,227.61 475.25 17,536.56 285.15 11,691.04 190.10 243.56
250 281.03 4.57 70,258.67 1,142.42 42,155.20 685.45 28,103.47 456.97 234.20

==============================================

Испорака до Вашата адреса + 130 денари 

==============================================

НАПОМЕНА – Рок на испорака = 20 – 35 дена

==============================================

Телефон за контакт = 079-332-771

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

close
Start typing to see posts you are looking for.

За да станете член на budoshop.mk, потребно е да го пополните формуларот…

Цената за испораката е 130ден.

Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.
 

Други информации околу испораката

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни. Нарачателот е должен при приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи оштетувања. Доколку се увидат било какви оштетувања и недостатоци веднаш да се пријави на лицето кое ја доставува пратката.

Сите пратки се осигурани од губење и оштетување при испорака до секоја адреса. При превземањето на пратката нарачателот е должен да ја потпише и испратницата од доставувачот и да задржи еден од примероците за себе како потврда за превземањето.

За сите други информации контактирајте не на телефонскиот број 079 332 771 или преку email contact@budoshop.mk.
Доколку ви се потребни информации за статусот на пратката и терминот за нејзиното доставување, можете да ја контактирате директно доставната служба “X” на тел. XXX XXX XXX.

Одберете ги посакуваните производи, ставете ги во кошничка и намалете ја цената за износот на КОД-от при плаќање!

При процесирање на нарачката, потребно е на означеното поле да го внесите промо КОД-от за попуст.На една нарачка може да искористите еден КОД.

НАПОМЕНА:
КОД-от не е возможно да се замени за готовина, ниту можете да платете во готово на доставувачот, туку е потребно да го искористите на веб страната!

Ако немате доволно време за вашата нарачка да ја направите преку нашата интернет продавница, ние Ви даваме можност истата да ја направите преку нашиот телефонскиот број 079 332 771 или преку еmail на contact@budoshop.mk.
Нашите оператори ќе Ви помогнат во процесот на регистрација, користењето и функционалноста на интернет продажбата, пребарување на артиклите, како и во изборот на последните чекори при купувањето.

Ако се одлучите вашата нарачка да ја спроведете преку нашите оператори, телефонски или преку е-пошта, потребно е да ни оставите информации за:

  • примателот
  • адреса за испорака 
  • и контакт телефонски број

 

Ние ќе ви испратиме понуда со уплатница или ќе ви ја испорачаме пратката на дадената адреса, со можноста за плаќање при самата испорака (во готово).
За нарачки направени преку телефон или email, не се овозмoжува плаќање со кредитна картичка поради заштита на вашите лични податоци.

Tелефонските оператори се достапни во периодот од Понеделник до Четврток од 8:00 – 16:30 часот и во Петок од 8:00 – 15:30 часот.

За време на викенди и празници нарачките се овозможени само преку нашата веб страница со што телефонскиот број не е во функција.

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Scroll To Top